Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

1622

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Hmmfff... czy będzie trza powyburzać dekorki i zbudować domki, bo po tej (jakże spieprzonej) zmianie, bo więcej monet uzbiera się z podatków niż z Nomków :D
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    Hmmfff... czy będzie trza powyburzać dekorki i zbudować domki, bo po tej (jakże spieprzonej) zmianie, bo więcej monet uzbiera się z podatków niż z Nomków :D
    No chyba tak, bo inaczej na technika nie będzie. :D

• mati007 (PL1) powiedział(a):
    O wlasnie :)

Zachęcanie do tworzenia multikont.

Teraz będziesz musiał stworzyć 2-3 konta do postawienia domów, żeby móc z tego konta kupowac narzedzia u zbrojmistrza i przesyłac na swoje konto.

Sami zachęcacie do tego, co jest przez Was zakazywane. Brawo :D
  • oleary (PL1)oleary (PL1) PL1 Posty: 30
    zajenko1 (ASIA1) powiedział(a):
    Oooo popieram kolege u gory , demony by sie przydaly zawsze lepsze niz zwykle wojo do robienia
    Koleżankę :)

„Jeśli czujesz, że czegoś ci brak, to chyba tego nie masz”

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    Z tego co widze, to niektorych graczy zaczyna ruszac, to co sie dzieje na grze
    Jednak ciagle to malo aby zaistniec i cos wiekszego zrobic(zmienic)
    Potrzeba Tych, co maja i wydaja duzo kasy na gre...
    Dajcie jakies propozycje co zrobic, aby temu zaradzic, bo dla mnie ta gra traci sens...
    Potrzeba wsparcia...
    Jak cos , to czekam na propozycje...
    Czarne flagi i nie kupywanie rubinów, oraz sprzeciw tu na forum to jedyne co możemy zrobić...

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Dajcie jakies propozycje co zrobic, aby temu zaradzic, bo dla mnie ta gra traci sens...
    Potrzeba wsparcia...
    Czarne flagi i nie kupywanie rubinów, oraz sprzeciw tu na forum to jedyne co możemy zrobić...
    Namawianie do buntu, grozi banem Kacper778. Zalecam jednak przeczytanie tez FAQ naszego forum.

Pozdrawiam, Jan
  • gwiazdor86 (PL1)gwiazdor86 (PL1) Posty: 125
    edytowano 21.02.2016
    ooo i moderator sie znalazl jak pojawila sie tylko wzmianka o buncie :) 
    Ale zeby z nami podyskutowac na ten temat co sie dzieje na grze to   chetny pewnie sie  nie znajdze ..,
    Post edited by gwiazdor86 (PL1) on

• oleary (PL1)oleary (PL1) PL1 Posty: 30
    Szkoda, że  moderator  tylko na jedną wypowiedź zareagował :/

„Jeśli czujesz, że czegoś ci brak, to chyba tego nie masz”

• 20rafi02 (PL1)20rafi02 (PL1) PL1 Posty: 87
    W dziale z sugestiami zawsze było od groma pomysłów na polepszenie gry,ale oczywiście po co się słuchać graczy lepiej iść na łatwizne wedle własnych interesów.
    Poziom:70 (legendarny 14),Honor:667,Tytuł:Diuk,sojusz: krzyżacy9,ranga: przywódca,Koalicja:Empire Leagne Offensive

• mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    może ci od wiedźmina zrobią karencje.. podobną...
    i się przeniesiemy w końcu.. gdzie graczy się słucha.. /polskich/
    mm4 @ pl 1
  • 20rafi02 (PL1)20rafi02 (PL1) PL1 Posty: 87
    sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):
    Potrzeba wsparcia...
    Namawianie do buntu, grozi banem Kacper778. Zalecam jednak przeczytanie tez FAQ naszego forum.

Pozdrawiam, Jan
    Szanowny Panie Janie
    Macie w 4 literach cały żal, który wylewamy, ale czytacie wątek, bo jak tylko coś co na pewno wiecie - czyli coś niezgodnego z regulaminem - to już się odezwałeś... (i to nie pierwszy twój raz w taki sposób....)
    Wiesz co, to mi na kiego czorta taki moderator, co tylko przypomina o regulaminie ale w sferze rozwiązywania potrzeb graczy jest mało produktywny?
    Może zmień profesję, skoro tak słabo się tu nadajesz!!!!!!!!!!!!!

Normalnie krew mnie zalewa.. No kie licho wy tu w ogóle jesteście. Dopytać o coś, odpowiedzi nie ma, lub jest generalnie "nie wiem", "nie mówili", "kazali nie mówić", "to tajemnica" 
    Ale z zakresie regulaminu oj... Tu Jan jest aktywny... Jan - regulamin manager...
    Nikt nie musi mnie namawiać dostaję coś płacę coś, dostaję coraz gorsze rzeczy - nie płacę nic. 
    No ale żeby to zrozumieć musiałoby być to w regulaminie co?
    To już nie pierwszy raz kiedy prostych graczy mają w czterech literach
    Poziom:70 (legendarny 14),Honor:667,Tytuł:Diuk,sojusz: krzyżacy9,ranga: przywódca,Koalicja:Empire Leagne Offensive

• Jan M powiedział(a):
    Potrzeba wsparcia...

Pozdrawiam, Jan
    Idąc Twoim tropem Panie Janie grozi pan Kacprowi...
    Groźby też są przypadkiem karalne? :D
  • ale to ich pewnie nie dotyczy rugulamin dstosowouja pod siebie :D

• mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    edytowano 21.02.2016
    Ciekawe jak by w regulaminie było, by myć żeby wodą z pisuaru przed pisaniem tutaj...
    czy też by myli...???

/nie przeklinam itd... :)  /
    mm4 @ pl 1
Sign In to comment.