Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Zadania codzienne... i znowu mniej miejsca na ekranie

Od miesięcy gracze zgłaszają problem z trąbkami, które zasłaniają informacje o murach/bramie w oknie ustawień ataku... I co? Nic!

Miesiące trwały protesty przeciwko umieszczaniu ikon informujących o promocjach w środku ekranu... I co? Niewiele się zmieniło (nie rosną już "w górę", ale po bokach pojawiły się strzałki, które też zasłaniają główny widok).

A teraz zadania codzienne - wyjęto je z książki misji (szkoda - tam pasowały), bo zaprojektowane nowe okno. Samo okno faktycznie może się podobać, ale w zamian - obok książki - pojawiła się kolejna ikonka - znowu zasłaniająca mapę.

Dlaczego GGS nie uczy się na błędach i ignoruje logiczne sugestie wielu graczy?
«1

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Ciesiek ....

Ciesiek, Ty stary forumowicz a nie przeglądasz chyba wszystkich postów umieszczonych na forum..... W skrócie. Zespół wie o "trąbkach" które zasłaniają widok, zależy od rozdzielczości od ekranu ale nad tym pracuje. Raz a dwa, zadania dzienne, pisałem już na forum, znany już jest błąd i jest w trakcie opracowania jako błąd do poprawki i chyba jako pilny.

Pozdrawiam, Jan
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Czy te nowe codzienne misje nie mogą by być tam gdzie stare?W niczym tam nie przeszkadzały,
    qwert21 @ pl 1
  • Jan M powiedział(a):
    (...) Zespół wie o "trąbkach" które zasłaniają widok, zależy od rozdzielczości od ekranu ale nad tym pracuje. (...)
    Co chwile inna wersja odpowiedzi - w innym watku pisales, ze zespol wie, ale NIE PRACUJE nad tym, bo to nie jest priorytet.
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    qwert21 (PL1) powiedział(a):
    Czy te nowe codzienne misje nie mogą by być tam gdzie stare?W niczym tam nie przeszkadzały,
    Chyba nie mogły - nie mieściły się w starym oknie - zresztą nowe faktycznie wygląda ładniej...
    Jan M powiedział(a):
    Ciesiek ....

Ciesiek, Ty stary forumowicz a nie przeglądasz chyba wszystkich postów umieszczonych na forum..... W skrócie. Zespół wie o "trąbkach" które zasłaniają widok, zależy od rozdzielczości od ekranu ale nad tym pracuje. Raz a dwa, zadania dzienne, pisałem już na forum, znany już jest błąd i jest w trakcie opracowania jako błąd do poprawki i chyba jako pilny.

Pozdrawiam, Jan
    A czy ja opisuję ten błąd? Nie - jest on powszechnie znany od wielu miesięcy. Stwierdzam tylko "fakt autentyczny", że GGS to olewa i nic z tym nie robi.
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Cesiek bo to miała być
    DOBRA ZMIANA
    a jest
    DOBRA!!!!!!!!!!! Zmiana!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ciesiek (PL1) powiedział(a):
    Od miesięcy gracze zgłaszają problem z trąbkami, które zasłaniają informacje o murach/bramie w oknie ustawień ataku... I co? Nic!

Miesiące trwały protesty przeciwko umieszczaniu ikon informujących o promocjach w środku ekranu... I co? Niewiele się zmieniło (nie rosną już "w górę", ale po bokach pojawiły się strzałki, które też zasłaniają główny widok).

A teraz zadania codzienne - wyjęto je z książki misji (szkoda - tam pasowały), bo zaprojektowane nowe okno. Samo okno faktycznie może się podobać, ale w zamian - obok książki - pojawiła się kolejna ikonka - znowu zasłaniająca mapę.

Dlaczego GGS nie uczy się na błędach i ignoruje logiczne sugestie wielu graczy?

Może i zasłania, ale w taki sposób, że w ogóle go praktycznie nie widać. Bez przesady
    5596cfa1c7929png
    Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
    Domin_Klimek Diuk
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Jan M powiedział(a):
    Ciesiek ....

Pozdrawiam, Jan
    Ile jeszcze razy usłyszymy takich bajeczek, ''Zespół wie, pracuje nad tym'' tak jak mówiono właśnie o trąbkach albo o kupcu-wymiany. Czy w GGS pracują sami analfabeci co czytają 4 linijki tekstu przez rok? 

Ile razy mamy czytać takie same wypowiedzi, o pracy GGS nad tym i sramtym, a co robi rzeczywiście w tym czasie? WYMYŚLA SWOJE DURNOWATE POMYŚLUNKI, które nadają się do podtarcia i spuszczenie w muszli toaletowej. Naprawdę, pojechałbym do tego dojczlandu, do tej usranej firmy i splunąłbym wszystkim pod nogi za bycie skończonymi kretynami. 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    do tego losują zadania inne na inne dni..
    i MUSISZ wszystkie zrobić - jak cep...

tu niby te rubiny...  ale .. i tak nie podoba mi się zbytnio... nowe..
    wcześniej było kilka do wyboru.. nie koniecznie wszystko.. i więcej żarcia dawali... - czyli było lepiej...
    mm4 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Cześć! 

w ważnym temacie zadań dziennych... Błędem było ich całkowite zniknięcie po aktualizacji. Samo opracowanie graficzne oraz zmiana zadań jest nowym rozwiązaniem w grze dla tego elementu i wszelkie opinie, zarówno, co do oprawy graficznej, jak i zadań samych w sobie są mile widziane. Powiedzcie, co na ten temat myślicie, ale skupcie się proszę na obiektywnej i konstruktywnej krytyce, czyli: co się podoba, co nie i - tu najważniejsze - z jakiego powodu? 

wszystkie Wasze wypowiedzi zostaną zebrane w poniedziałek po weekendowej przerwie i  przekazane Zespołowi empire na przyszłotygodniowym spotkaniu. 

Pozdrawiam 
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Nagrody są za słabe, fajnie by było gdyby powróciły te stare, ale zostały te drobne z poszczególnych wymagań.

edytowano 19.02.2016
    Pomyłka wycofana..
    sorki :)
    zostaje.. cd.. :)
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Nagrody są za słabe, fajnie by było gdyby powróciły te stare, ale zostały te drobne z poszczególnych wymagań.
    wiec poprzednie nagrody - te lepsze i te obecne...

grafika ostatecznie może być.. choć.. mi stara się podobała i to że  w księdze.. /i nie lubię takich zmian.../
    logowanie zmienione delikatnie..jest ok nie licząc.. /ozdób bo same daremne są.../
    mm4 @ pl 1
    CM Asia07 powiedział(a):
    Cześć! 

w ważnym temacie zadań dziennych... Błędem było ich całkowite zniknięcie po aktualizacji. Samo opracowanie graficzne oraz zmiana zadań jest nowym rozwiązaniem w grze dla tego elementu i wszelkie opinie, zarówno, co do oprawy graficznej, jak i zadań samych w sobie są mile widziane. Powiedzcie, co na ten temat myślicie, ale skupcie się proszę na obiektywnej i konstruktywnej krytyce, czyli: co się podoba, co nie i - tu najważniejsze - z jakiego powodu? 

wszystkie Wasze wypowiedzi zostaną zebrane w poniedziałek po weekendowej przerwie i  przekazane Zespołowi empire na przyszłotygodniowym spotkaniu. 

Pozdrawiam 
    Proszę o to samo!

Nie dyskutujmy o "trąbkach" i innych "zasłaniaczach". Nowe okno zadań codziennych jest ładne. Tylko, że umiejscowienie przycisku niefortunne.

Osobiście uważam, że zarówno ten przycisk jak i książka misji - jako stałe elementy gry - powinny być umieszczone na dole ekranu - tam gdzie są już przyciski zmiany widoku zamek/mapa lub przejście do mapy krain. W obszarze widoku zamku lub mapy powinny pojawiać się tylko elementy graficzne zależne od widoku lub dynamiczne (np. trąbki).
    jedynie zanim coś zmienią powinna być ankieta tu  i przykłady i czy chcemy
    i próby na jednym serwerze i tyle i co na to gracze..

i cofać głupie zmiany

tak robili mistrzowie i robią
    4/5 leci do kosza lub więcej..
    mm4 @ pl 1
  • jestem za cofnieciem tych zmian
    30jurek @ pl 1
  • 1. Zmiana graficzna bez sensu - dodatkowy element przesłaniający mapę utrudnia grę
    2. Zmiana nagród - fatalna, nowe nagrody są słabsze więc zmiana na niekorzyść graczy
    3. W zadaniach dziennych jako nagroda jest wojsko które graczom na poziomie 70 jest niepotrzebne
    4. Dobry pomysł z dodaniem klepsydr jako nagród ale dobrze by było powiększyć magazyn na klepsydry albo dać lepsze klepsydry (5h, 1h, 24h) lub klepsydry przy których nie ma limitu magazynu   
    5. Zadania dzienne stanowią fajny element gry dla graczy na niskim poziomie, budujących się. Dla rozwiniętych atrakcją były maszynki zbrojkowe. Teraz nie ma po co tam nawet zaglądać.
    HeroZMIJA @ pl 1
  • Podobno gracze mają różne nagrody ? Każdego dnia sa inne? Wczoraj miałam wojsko a dzisiaj nie mam. Chyba że to efekt problemów technicznych z tym zadaniem?

Ja dziś dostałam takie, które mogą się przydać graczowi na poziomie 15... Płonące strzały i kamienie? Fioletowe ubranko? Ta drewniana tarcza do bramy? Mnie to obraża jako gracza...

http://scr.hu/1rwv/pwh0j

HeroZMIJA @ pl 1
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    Dołączam się do krytyki.

Nowe bezsensowne okienko tylko przeszkadzające w grze. Poprzednie nagrody były lepsze.
    Po kiego grzyba to zmieniacie? Jest wiele błędów i niedociągnięć, które od dawna czekają na poprawę.

W dziale z propozycjami co chwilę ktoś podaje fajne pomysły - radzę tam zaglądać a nie zajmować się własną radosną twórczością, która jedynie podnosi ciśnienie graczom.

I niestety słabo wygląda informowanie nas o zmianach. O aktualkach rubinowych potraficie trąbić na wszelkie sposoby. A zmiany niewygodne dla Was wprowadzacie po cichaczu...

Po aktualce najpowszechniejszym pytaniem graczy jest: "Co tym razem zepsuli?"
    Smutne - ale niestety prawdziwe...
    paka33 @ 5
    są głupsi od polityków
    tamci przynajmniej kłamią i kradną dla siebie..
    a ci sobie strzelają w kolano
    zniechęcając graczy...
    i sobie ostatecznie zabierają kasę.

/starałem się delikatnisie... bez.. /   :)
    mm4 @ pl 1
    mm4 (PL1) powiedział(a):
    jedynie zanim coś zmienią powinna być ankieta tu  i przykłady i czy chcemy
    i próby na jednym serwerze i tyle i co na to gracze..

i cofać głupie zmiany

tak robili mistrzowie i robią
    4/5 leci do kosza lub więcej..
    kto i dla czego oznaczył to bezczelnie jako spam??
    mm4 @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.