Strona główna Wasze pytania do gry

obcy na lodowych mistrzostwach

czy do końca lodowych mistrzostw pozostali już tylko obcy? jeszcze 5 dni [nie licząć obecnych samurajów]. mogli by się i nomadzi zmieścić na koniec :) 

Najlepsza odpowiedź

«1

Odpowiedzi

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Ostatnio obcy byli pięć dni. Myślę, że teraz też tak będzie.

• ostatnio byli 3 dni.. :) więc byłaby mozliwość wpakowania tam nomadów :D 
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Wcześniej 5 dni, mogli by... Mi tam obcy pasują tytuły można sobie nabić. :) Z niecierpliwością czekam również na Berimond. :D

• a tam, tytuly dają troche ale szybko znikają. mam dosyć obcych. 5 dni to jak na moje porzeby za długo. 
    za to nomadzi i samuraje ostatnio coraz krócej, co mi sie zdecydowanie nie podoba :/
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    a tam, tytuly dają troche ale szybko znikają. mam dosyć obcych. 5 dni to jak na moje porzeby za długo. 
    za to nomadzi i samuraje ostatnio coraz krócej, co mi sie zdecydowanie nie podoba :/
    Jest to jakaś sugestia, którą postaram się przekazać. Dobrze wiedzieć, co się graczom podoba a co nie i na co zwracają szczególną uwagę.

Pozdrawiam, Jan
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Jak dla mnie to nomadzi mogli być do zakończenia lodowych prze 5 dni.
    qwert21 @ pl 1
  • Nomadów już nie będzie w tej edycji LODOWYCH MISTRZOSTW pewnie będę już obcy.
    Władcy Piekła
    Cisza i miecz
    Łowcy mroku
    Husaria Demonów
    DobraStronaMocy
  • dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    a tam, tytuly dają troche ale szybko znikają. mam dosyć obcych. 5 dni to jak na moje porzeby za długo. 
    Jeśli jakiemuś sojuszowi zależy na zdobyciu wszystkich nagród punktowych, a nie jest on na najwyższym poziomie, to wykorzystują więcej skrzynek, czasami kupują je za rubiny.

To powoduje większy zysk, dlatego nomadzi są tak krótko.

Zysk dla gge oczywiście.
  • dinaplayer (PL1)dinaplayer (PL1) Posty: 132
    edytowano 17.02.2016
    Piotrek933 (PL1) powiedział(a):

Jeśli jakiemuś sojuszowi zależy na zdobyciu wszystkich nagród punktowych, a nie jest on na najwyższym poziomie, to wykorzystują więcej skrzynek, czasami kupują je za rubiny.
    Sojusz wcale nie musi być na najwyższym poziomie aby mógł on zdobyć wszystkie nagrody. Wystarczy duża aktywność graczy. A co za tym idzie - jeśli ta aktywność jest to wcale nie trzeba tych skrzynek specjalnie za rubki kupować :) 

Co nie zmienia faktu, że nadal nie dostałam odpowiedzi na moje pytanie :/

Sojusz wcale nie musi być na najwyższym poziomie aby mógł on zdobyć wszystkie nagrody. Wystarczy duża aktywność graczy. A co za tym idzie - jeśli ta aktywność jest to wcale nie trzeba tych skrzynek specjalnie za rubki kupować :) 

Co nie zmienia faktu, że nadal nie dostałam odpowiedzi na moje pytanie :/
    Ja jest przy nieco niższej aktywności to skrzynki muszą zostać użyte...

A odpowiedzi nie uzyskasz do jutra do 10, nawet jeśli Asia zechce tu napisać to cos w stylu "terminarz jest zaplanowany przez twórców gry i gracze nie mogą wiedzieć, co będzie w następnej kolejności".
  • Piotrek933 (PL1) powiedział(a):

A odpowiedzi nie uzyskasz do jutra do 10, nawet jeśli Asia zechce tu napisać to cos w stylu "terminarz jest zaplanowany przez twórców gry i gracze nie mogą wiedzieć, co będzie w następnej kolejności".

no nie całkiem się z tym zgadzam. przecież w lodowych miatrzostwach wiedzieliśmy od początku, że po obcych będą nomadzi/samuraje - było to widoczne w tym niby-namiocie. więc gdzie tu ta tajemnica twórców gry?

no nie całkiem się z tym zgadzam. przecież w lodowych miatrzostwach wiedzieliśmy od początku, że po obcych będą nomadzi/samuraje - było to widoczne w tym niby-namiocie. więc gdzie tu ta tajemnica twórców gry?
    Idąc twoim rozumowanie mogę Ci powiedzieć, ze po samurajach będą obcy;)

A więcej sie nie dowiesz od nikogo.
  • tylko, że ja wcale nie pytałam o to czy będą teraz obcy, haha :) 
  • Na 92,5% będą obcy do konca, ale cuda się zdarzaja;)
  • Pytanie z innej beczki.Czemu niema zadan codziennych w misjach?
    Dzieki temu mozna bylo zawsze jakies zasoby dostac,monety,zarcie i inne rzeczy 
    Mario M @ pl 1
  • Jan M powiedział(a):
    dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    Jest to jakaś sugestia, którą postaram się przekazać. Dobrze wiedzieć, co się graczom podoba a co nie i na co zwracają szczególną uwagę.

Pozdrawiam, Jan
    Panie Janie ;-) sugestii to jest wiele tu i tam. W temacie ostatnich zmian z obcymi to jednak zmianą na gorsze jest zastapienie nagrody demonicznej na trybiki do placu budowy. Zwłaszcza jeśli są one takie same! Bo ile razy mogę warownie ulepszać pod względem ilości obronców na murach?  Zamek, krainy i posty i koniec. Chociaz dajcie inne ulepszania! A demony zawsze się przydają. 
    Paulus Maximus @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    Bez demonów w nagrodę nie warty uwagi event. Tyle w temacie

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Piotrec (PL1) powiedział(a):
    Bez demonów w nagrodę nie warty uwagi event. Tyle w temacie

Przekażę te uwagi Zespołowi Empire na najbliższym spotkaniu. Więcej obiecać nie mogę. 

Asia.
  • Proszę przywróćcie demonicznych w nagrodach na obcych,tak to ten event  staje się bez sensu
  • z uwagi na to, iż moje pytanie stało sie nie aktualne, a rozmowa zeszła na inny temat, proszę o zamknięcie tej dyskusji.
Ta dyskusja została zamknięta.