Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

Drodzy Gracze, 

nadszedł czas, w którym odwieczny spór wykracza poza ramy Berimondu. Król liczy na Waszą pomoc a szczegóły znajdziecie w Oficjalnych Ogłoszeniach

Zapraszam do dyskusji na temat zmian! 

Pozdrawiam,
Asia. 
«1322

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    edytowano 17.02.2016
    Szkoda, że będzie mniej monet za nomadów i samurajów. :/ Fajnie, że Berimond będzie chwilowo na Wielkim Cesarstwie nie będzie trzeba tracić monet na wysyłkę. Produkcja narzędzi do monet, to dobry pomysł, ale nie kosztem mniejszej ilości samurajów i nomadów, gdzie zawsze się dużo zarabiało. Nie długo pewnie zmniejszycie liczbę monet za baronów... Ruda u nomadow to też dobry pomysł. Ogólnie jednak, aktualizację oceniam pozytywnie ! :)

• czas pokarze czy wprowadzane zmiany będą dobre i coś pozytywnego wniosą czy nie. więcej będzie można powiedzieć jak wejdą w życie. Nie popieram podobnie jak kacper778 zmniejszenia ilości monet, bo tego zawsze szkoda, ale może zrekompensuje to możliwość produkcji narzędzi.
    barbys @ pl 1
  • już teraz atakując samurajów i nomadów nie wychodzi się na czysto z monetami, a wy chcecie jeszcze zmniejszyć ich liczbę. Do tego jeszcze te nowe narzędzia na których produkcje nie będzie czasu. Tymi zmianami psujecie całą aktualizacje która mogła by być jedą z lepszych.
    piotr4440 @ WWW 1
  • I znowu spieprzyli całą aktualkę
  • .007 (INT1) powiedział(a):
    już teraz atakując samurajów i nomadów nie wychodzi się na czysto z monetami
    Jak to nie wychodzisz na czysto? to ile ty na jednym ataku monet zgasniasz?

Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Fajnie, że Berimond będzie chwilowo na Wielkim Cesarstwie nie będzie trzeba tracić monet na wysyłkę.
    Etam tracić, na beri też sporo monet się zbiera z wież, a jak dobrze pomyślisz to niczego nie musisz przesyłać ;)

Najlepsza z tego wszystkiego wydaje mi się ta mozliwośc zbierania rudy :)) Brawo za ten pomysł :)
  • Też jestem na "Tak" apropo rudy u Nomadów,według mnie powinna być na kazdym ewencie bo cały czas jej brak na rozbudowy!:-(
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Ech :(
    aktualizacja poza tym że będzie można zdobywać rudę z nomadów i  obcych tak samo jak ostatnia , zabiera cała masę rzeczy , chyba niebawem w ogóle nie będzie można zdobywać złota z wież , nomadów i samurajów jak się nie kupi za pół miliona rubinów , skrzynek na złoto , poza tym kolejne wydarzenie na zielonym w stylu nomadzi i samuraje . Na razie nie mówię nie , ale mam bardzo złe przeczucia co do kolejnej aktualizacji .
    Pozdrawiam
    Ps. Kiedy jest planowana ta aktualizacja ?
    ScreenShooter
  • dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    .007 (INT1) powiedział(a):
    już teraz atakując samurajów i nomadów nie wychodzi się na czysto z monetami
    Jak to nie wychodzisz na czysto? to ile ty na jednym ataku monet zgasniasz?

Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Fajnie, że Berimond będzie chwilowo na Wielkim Cesarstwie nie będzie trzeba tracić monet na wysyłkę.
    Etam tracić, na beri też sporo monet się zbiera z wież, a jak dobrze pomyślisz to niczego nie musisz przesyłać ;)

Najlepsza z tego wszystkiego wydaje mi się ta mozliwośc zbierania rudy :)) Brawo za ten pomysł :)
    z samurajów na 90 lvl przynoszę 34 k monet z włączonym rabusiem średnio na obóz zużywam  58 osłon, jedna osłona kosztuje 800 monet, 800x58=46k monet tyle mniej więcej kosztuje jeden atak.Prosta matematyka

piotr4440 @ WWW 1
  • wiesz, nikt ci nie karze kupować osłon. zawsze możesz je wyprodukować za surki :) po za tym są jeszcze te osłony z nagrod i jak ma się dobry soj to można sie prezentami powymieniać ;) drugi dzień bez przerwy atakuje samurajów i udało mi się zrabować około miliona monet. nic tylko zysk, nie strata.
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Wszystko fajnie oprócz,zmniejszonej ilości monet z nomadów i samurajów
    qwert21 @ pl 1
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 17.02.2016
    Jak wyżej napisane, monet wpadało i tak za mało.
    Nowe narzędzia, a nadal produkcja będzie wyglądała tak samo.
    Plus za rudę, (chyba)

Zepsucie nomadów i berimondu nie przyniosło rezultatów, więc trzeba to zrobić jeszcze raz?
    Post edited by Piotrek933 (PL1) on

• Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Szkoda, że będzie mniej monet za nomadów i samurajów. :/ Fajnie, że Berimond będzie chwilowo na Wielkim Cesarstwie nie będzie trzeba tracić monet na wysyłkę. Produkcja narzędzi do monet, to dobry pomysł, ale nie kosztem mniejszej ilości samurajów i nomadów, gdzie zawsze się dużo zarabiało. Nie długo pewnie zmniejszycie liczbę monet za baronów... Ruda u nomadow to też dobry pomysł. Ogólnie jednak, aktualizację oceniam pozytywnie ! :)
    Przesyl na berimond nie jest przypadkiem darmowy?
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Kox123 (PL1) powiedział(a):
    a ja mam pytanie: Czy event Berimond nadal będzie dostępny ?
    mi nie podoba się zmniejszenie ilości monet, klepanie nowych narzędzi nie wchodzi w grę bo i tak osłony trzeba klepać i to dużo no chyba że GGS w  prezencie nam da chińczyka co będzie za nas klepał  wojo

Nadal będzie dostępne, bo to wydarzenie jedno razowe. Piotrek może masz rację, wydaje mi się jest płatne, ale możliwe że mylę z innym wydarzeniem.

• Kox123 (PL1) powiedział(a):
    a ja mam pytanie: Czy event Berimond nadal będzie dostępny ?
    mi nie podoba się zmniejszenie ilości monet, klepanie nowych narzędzi nie wchodzi w grę bo i tak osłony trzeba klepać i to dużo no chyba że GGS w  prezencie nam da chińczyka co będzie za nas klepał  wojo
    A po co osłony klepac?

Ja mam teraz 4 obozy samurajów, po 3 strzały na srodku, na to trzeba rubinowe oslony, inaczej sa duuze straty, a ja nie zamierzam takich marnowac, chyba ich pogieło.
  • jak sie pojawi to wtedy mozna bedzie oceniac efekty ruda to napewno dobry pomysl ale  z ta kasa to szkoda bo produkujac choragiewki na obcych mozna bylo sie odkuc 

• Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    juz dawno nie trzeba bylo placic za wysylke wojska i zabawek na beri 

Sign In to comment.