Strona główna Wiadomości sojusznicze

Bogowie...

hehe no tego to się nie spodziewałam …a tu proszę temat skasowany , rozumiem moderatorów,  nikt  tu już nie zagląda więc  nie macie  co robić i  cieszy mnie fakt , iż pomogłam  by  wasze niezgrabne palce  się ruszyły…szkoda że tak sprytnie nie radzą sobie z słupami tfu supłami……..

cóż..... w rewolucje już nie uwierzę( w moim wieku już nie chce i nie wypada), dzisiaj po przepowiednie odsyłam do cyganki  i choć asa mam zawsze w zanadrzu to mówię pas świadomie………

bo

gdy będą kiedyś trąbić  Wam " tą" sławę , żebyscie  mieli serca zawstydzone

I na koniec

klasyków się po prostu cytuje niestety nie obrabia….a skur…l to skur….el  i basta !

https://www.youtube.com/watch?v=HwSemiAdSh8 

młaaaa

Jeśli się cofam to tylko dlatego żeby wziąć rozbieg....

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    edytowano 16.02.2016
    Wasz temat został przeniesiony do innego wątku, nie usunięty. Znajduję się w "Na luzie", gdzie możecie pisać do woli, Jan M go przeniósł.

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam Kaja,

Może pozbawiony jestem uroku ale nie wzroku. Nie znalazłem tam nic szczególnego o sojuszach a temat był ... mało sojuszowy. W "Na luzie" też zaglądają gracze a przede wszystkim nie jest on obarczony aż takimi restrykcjami ... hm złe słowo, podglądany, brzmi lepiej, przez zespół forum jak pozostałe działy. Słowem, w "na luzie" można trochę więcej niż tu a wiem, ze Ty lubisz trochę więcej, niż trochę mniej :)

Pozdrawiam, Jan
  • Pani Kaja ma rację, temat został usunięty.
    Została tu mniemam użyta metafora, którą nie wszyscy są w stanie pojąć w perspektywie swej wielkiej  mądrości.

Jeśli przeniesiemy rybę z jej naturalnego środowiska na budynek wieżowca w Los Angeles w upalne popołudnie, zabijemy ją czy zmienimy jej miejsce bytu?

Panie Janie, stwierdzenie "zaglądają gracze" to chyba sprośny żart, takiego oblężenia chyba od początku istnienia forum nie mieliśmy. 
    A co do kobiet dam taką wskazówkę... 
    Ilość nie zawsze jest ważna.

Jakość - to szczegół który tworzył i niszczył imperia. 

Sign In to comment.