Strona główna Na luzie

Zagadka wściekłego forumowicza

A oto, być może wiekopomna chwila, a także rozwiązanie zagadki wściekłości, nienawiści i rozżalenia wylewanego nam tutaj w istnych esejach:

https://www.youtube.com/watch?v=tArrSgjBeDI

"Maciek poczuł tampon"?

:blush:  :wink: 

Komentarz

• new znałem, ale old.....................dopiero poznaję ;)

p.s. te nogi też znam i wiem  czym się kończą:))))))

ciekawskim podpowiem: jakie tory taka stacja ;)

• OldKaja (PL1) powiedział(a):
    hehehe  Panie Opium ......

znać , mieć, być.........to różne znaczenia:))))))

ale dzisiaj jest dzień singla więc wybaczam :)
    czyli świętujemy razem, ale osobno?;))))))))
  • OldKaja (PL1) powiedział(a):
    hehehe ...Opium seks to wspaniałe przeżycie, o ile jesteś gotów zrobić dla kobiety wszystko nie tylko podczas zdejmowania jej majtek, ale także wtedy, gdy rano się przy niej budzisz
    obudziłem się i widzisz sama.......................nadal jestem:))))))))))))))
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 16.02.2016
    Droga Pani Kaju, co do plucia
    choćby nie jeden w ogniu stał... nie byłby godny bym go osz... oczko ;)

Grunt ze nic sie nie zmienia. Tzw przez ludzi z dawnej gliny stara bieda
    Dalej stypa, Ty kujesz ostrym piórem, a Twoi wielbiciele dalej walczą o mezalians hehe

A co do tego gotego, to rodakowi Julkowi mógłby plecak nosić ;)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Mam takie wrażenie, że ... temat nie jest do końca sojuszowy i przenoszę do działu "Na luzie", gdzie można do woli ... :)

Pozdrawiam, Jan
  • O wrażeniach to można napisać książkę, konsultować je ze specjalistami lub właśnie pisać "na luzie"

"Nie jest do końca sojuszowy" a więc trochę jest i umieszczony był w dobrym dziale, a na poparcie mych słów zacytuję klasyka:
    "mam takie wrażenie"

Gdzie empatia panie moderatorze? Poruszamy ważne kwestia życia forumowego, a spotyka się to z prewencją. 

OldKaja, co do tych czterech dziewek, udało nam się zakazać islamu w Angoli, lecimy z tym dalej ;)
    A tak nie wygląda wojna... tylko ku...stwo, które jak w życiu i na mapie się rozprzestrzenia
    A co do gratulowania... z nimi jest tak jak z ciapatymi, widział ktoś ciapatą w ciąży?
    Oni się nie rodzą tak jak ludzie, tylko pojawiają niczym w Call Of Duty :smile: 
    Nie gratulować, nie żałować, je... amunicji nie szkodować ;)
    Pozdrawiam gorąco! ;)
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 18.02.2016
    Kim Dzong Unow to jest tutaj pod dostatkiem hehe ale każdy kreuje się na tytana a Kim niski i sie nie wstydzi, bo gułag
    Małostkowość ludzka, w wiadomościach sojuszowych moje tematy sprzed kilku miesięcy, ale porządek trzeba robić co by ktoś nie zaśmiecał hehehe a tamten poczuł tampona i nawet nie wyzywa ech świat schodzi na psy jak to mawiał pewien sławny skoczek

A wspominając osobę pana marszałka jeden cytat się nasuwa:
    "Naród wspaniały, tylko ludzie k#rwy."

Dobrej nocy ;)

PS:
    A co do wrażeń i odczuć niektórych tutaj
    Drugi cytat marszałka:
    "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." :blush: 
    Post edited by Vandoz (PL1) on
Sign In to comment.