Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.02.2016 | Elementy Budynku

1235»

Komentarz

• rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 15.02.2016
    Jan M powiedział(a):
    Witam,

Kilka odpowiedzi, bowiem pojawiają się wątpliwości do ostatniej aktualizacji. W razie potrzeby poproszę w tym temacie o pytania i nie tworzenie wielu wątków na forum w tej sprawie. Proszę też nie namawiać do buntu, który nie jest zgodny z regulaminem. Tak więc:

1. Nowy budynek to element premium, jego efekt jest trwały, nawet po użyciu go na posterunku, w przypadku przejęcia obiektu trafi do prawowitego właściciela.

2. Zespól gry obserwuje sytuacje, na wszystkich forach Empire i odczytujemy Wasze uwagi o czym informujemy o tym zespól, więc nie jest nigdzie powiedziane, że zmian w przyszłości nie będzie.

3. W przyszłości mają być rożne rozwiązania nabycia elementów do nowego budynku, nie tylko jak wskazujecie , do nabycia u Zbrojmistrza. Na tę chwile, jak już zauważyliście, jest możliwość nabycia elementów w wydarzeniu Obcy, co daje jednak szanse ich zdobycia a nie tylko kupienia dla zdecydowanej większości naszych graczy.

Reasumując, jest to obiekt w grze typu premium. Nie każdy z Was musi go nabyć/wybudować. Nie raz w swych postach na forum prosiliście o zmiany w budynkach lub możliwości ewentualnej zmiany ich wizerunku. Ale raz jeszcze proszę o cierpliwość bo jak już napisałem, zespól gry bacznie przygląda się Waszym uwagom i każda z nich jest cenna i bardzo pomaga, dlatego bardzo dziękuje za każdą nawet bardzo krytyczną uwagę którą mogę przekazać dalej. Tym samym zachęcam do dalszej dyskusji w tym wątku.

Pozdrawiam, Jan

No cóż Janie  , na razie element budowy nie są zbyt ciepło przyjęte , jak napisałeś to budynek (elementy ) premium ale takie elementy nie były by same w sobie takie złe ale jak napisałeś poza droga kupna ( czyli cała masa rubinów -stanowczo za droga) jest jeszcze droga do zdobycia w konkursach i tu jest największa bolączka mi się wydaje , dając do zdobycia te elementy nie powinniście zbierać nagród które były tak długi czas ( w tym przypadku demony w obcych , lub brak możliwości zdobycia pełnego zestawu zbroi z nomadów) mam jeszcze nikłą nadzieje że samuraje są bez zmian ale im bliżej do wydarzenia tym ja bardziej w to wątpię i mam przeczucia że gracze stracą możliwość zdobycia całej masy świetnych nagród , według mnie elementy budowy mogły by być w konkursach do zdobycia ale na razie jako dodatek a nie zamiennik obecnych ( ogółem ten zamiennik w obcych nie równa się tym demonom które były do zdobycia) można by dodać nagrodę przed demonami a nie kosztem demonów , dopóki nie będzie innych dróg zdobycia elementów , to gracze będą niestety ostro krytykować ta aktualizacje bo tak naprawdę dużo zabrała a nic nie dała .

Pozdrawiam
    Post edited by rafal1302 (PL1) on
    ScreenShooter
  • w kole fortuny zamiast tego śmiesznego "wyposażenia" mogliby dać te elementy budynku... 
  • To ja jeszcze tylko poproszę o dodanie możliwości wyburzenia tego budynku!

• 1. Nowy budynek to element premium, jego efekt jest trwały, nawet po użyciu go na posterunku, w przypadku przejęcia obiektu trafi do prawowitego właściciela.

Jak trafi???
    Będzie można mieć dwa na jednym zamku czy jak?
    3. W przyszłości mają być rożne rozwiązania nabycia elementów do nowego budynku, nie tylko jak wskazujecie , do nabycia u Zbrojmistrza. Na tę chwile, jak już zauważyliście, jest możliwość nabycia elementów w wydarzeniu Obcy, co daje jednak szanse ich zdobycia a nie tylko kupienia dla zdecydowanej większości naszych graczy.

Kosztem demonów, dla wielu był to jedyny sposób ich zdobycia.
    I kosztem zestawu z nomadów, Ci najważniejsi rubinowcy już go zdobyli, więc reszcie niepotrzebny.Jan M powiedział(a):
     dlatego bardzo dziękuje za każdą nawet bardzo krytyczną uwagę którą mogę przekazać dalej. Tym samym zachęcam do dalszej dyskusji w tym wątku.

Pozdrawiam, Jan
    Są tu jakieś inne?

PS. Czemu w cytacie są Jany?
    dwa, a nie jeden? :D
  • Piszecie ze sa elementy do zdobycia owszem tak jak w kole za 1 miejsce no sory ale to wciaz sie wiaze z tym ze trzeba kupowac ruble na losy i to nie małe ilosci .

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Tasiekm (PL1) powiedział(a):
    Piszecie ze sa elementy do zdobycia owszem tak jak w kole za 1 miejsce no sory ale to wciaz sie wiaze z tym ze trzeba kupowac ruble na losy i to nie małe ilosci .

Albo zbierać dość długo z premii logowania, konkursów, darmowych bonusów od Empire na "różne"święta, lub w obozie najemników. ;)

• Mozna zbierac owszem ale to i tak za mało a za ten czas co uzbierasz w koncu aby byc 1 beda juz nowe elementy nowe dodatki a ty z kazda aktualizacja słabniesz a czołowka sie oddala
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    CM Asia07 powiedział(a):
    pawek123 (PL1) powiedział(a):
    "Na początek będą dostępne elementy dla: Piekarni, Koszarów, Warowni, Szpitala oraz Placu Musztry"

dostałem tylko warowni
    Zweryfikuję tę informację z naszym Zespołem i dam znać jutro, jak wygląda sytuacja. 

Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru! 
    W grze dostępne są elementy dla wszystkich wymienionych obiektów. Nie tylko warowni. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi! 

Asia.
  • a może ktoś wkońcó odpowie co będzie się dalej działo ze zbrojom za top 25 z nomadów i demonami z obcych za 77,5 tys chwały
    piotr4440 @ WWW 1
  • gwiazdor86 (PL1) powiedział(a):

to jest dopiero  promocja  tylko kupwac

http://scr.hu/8lav/bk28v

Wiesz ta cena nie powala ale nie kupie bo ta zbroja to na 14 dni............a potem kupujesz taki rog obfitosci za 199000 rubli I to jest bul..................niedam za biedny jestem
    czerwona.malwa @ pl 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    .007 (INT1) powiedział(a):
    a może ktoś wkońcó odpowie co będzie się dalej działo ze zbrojom za top 25 z nomadów i demonami z obcych za 77,5 tys chwały
    A i czy wrócą zbroje do handlarza nomadów? Elementy wyposażenia zostały zastąpione tymi elementami budynków. Prosimy o odpowiedź Asiu. :)

• czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    gwiazdor86 (PL1) powiedział(a):

Wiesz ta cena nie powala ale nie kupie bo ta zbroja to na 14 dni............a potem kupujesz taki rog obfitosci za 199000 rubli I to jest bul..................niedam za biedny jestem
    nie wprowadzaj graczy w błąd. Ograniczenie czasowe ma tylko element wyglądu który po połączeniu z pozostałymi daje dodatkowy bonus
    piotr4440 @ WWW 1
  • .007 (INT1) powiedział(a):
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    gwiazdor86 (PL1) powiedział(a):

nie wprowadzaj graczy w błąd. Ograniczenie czasowe ma tylko element wyglądu który po połączeniu z pozostałymi daje dodatkowy bonus

A potem co znika mi z magazynu?niedam tyle kasy aby to sprawdzic na wlasnej d...... a pisze jak byk efekt trwa 14 dni to traktuje to jak berlo zmienia mi wyglad zamku albo klepsydra a po czasie art znika.Nigdzie niepisze ze nie znikniemi art a tamte mi znikaly:P

czerwona.malwa @ pl 1
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Ja mam stanowcze pytanie , i prośbę zarazem , czy wrócą demony za 77,5k chwały ,
    ponieważ ja nie widzę sensu

aby mieć powiedzmy 18 takich elementów a możemy maksymalnie takie kamienie na 7 zamkach
    , Apeluję aby nagroda w postacie demonów wróciła do obcych !!! 
    ScreenShooter
  • mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    dno
    kolejna kicha i tyle...
    oddajcie fajne nagrodowe wojo na obcych
    co i tak już  do bani są ..

dajcie 40% na plus lub 60%

i nie jeden ale miejsce.. na z 10 elementów

i kilka mniej zer przy rubinach.. do kupowania to będzie ok...

i porządek budynku plus  250

mm4 @ pl 1
Sign In to comment.