Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.02.2016 | Elementy Budynku

135

Komentarz

• MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    rafal1302 (PL1) powiedział(a):
    Z tego co jest napisane to elementy budynków można kupić w ofertach dziennych , wygrać w konkursach lub kupić u zbrojmistrza , żadnego z tych nie ma a liczyłem na to że od razu po aktualizacji wejdzie zbrojmistrz :)
    Więc poza tymi z nomadów co dostanie 25 osób pojutrze więcej nie widać , czy jest może jakaś informacja kiedy pojawi się zbrojmistrz ? :)
    Też miałem nadzieję, że kupię sobie jakieś bonusy. A tu ni ma. Jak zawsze był teraz zniknął. Pewni jutro będzie. Oby tylko ceny nie sięgały 10 tysięcy rubinów.
    Hahaha 10 tysięcy rubinów :D
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Elementy budynku od zbrojmiszcza są zdecydowanie za tanie, nędzne 99 000 i 49 000 rubinów, co to za promocyjna lipa :D.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Malamar (PL1)Malamar (PL1) Posty: 47
    edytowano 12.02.2016
    10 000 a nie 100 000 :sweat_smile:   ?
    Malamar @ pl 1
  • mati007 (PL1) powiedział(a):
    Elementy budynku od zbrojmiszcza są zdecydowanie za tanie, nędzne 99 000 i 49 000 rubinów, co to za promocyjna lipa :D.
    pogubili chyba po kilka zer :D

Pytanie do CM.

Będzie jeszcze możliwość zdobyć zbroi rycerze konnego i skompletowania tego zestawu?
    Czy zamiast tej zbroi będą te badziewne nagrody?
  • Możecie te badziewne dać nawet za pierwsze miejsce a rycerza konnego i zbroje do wymiany za tabliczki jak w samurajach  :D
    Malamar @ pl 1
  • Malamar (PL1) powiedział(a):
    Możecie te badziewne dać nawet za pierwsze miejsce a rycerza konnego i zbroje do wymiany za tabliczki jak w samurajach  :D
    O też dobry pomysł;))
  • no dziś dali zbrojarza na 20 min elementy budynku koszt szokujacy kilka dziesiat rubli po co ten budynek budowałem jak zburzyć nie można , ale dlaczego zbrojarz tylko 20 min był
    pawełaqu @ pl 1
  • pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 134
    aktualizacja poszła a elementów  do budynków jak nie było tak i nie ma :(
             pawek123

• może i zbrojarz się pojawił ale ceny elementów do nowego budynku .........no cóż chyba ich trochę poniosło ,może zrobicie aktualkę po której będzie można owy budynek wyburzyć ?
    cichy22 @ pl 1
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    No cóż ... Po tym jak zobaczyłem co oferuje zbrojmistrz ... szału nie ma ...99 tyś rubinów za 20 pp .. na wygląd nie patrzę bo takowy nic nie daje , albo 50 tyś za 9% leczenia ... o przepraszam teraz się pojawiło -1% , jeśli nie ma planów aby takie elementy pojawiły się za złoto u zbrojmistrza lub możliwość trafiania ich w baronach rozbójnikach ( nawet w kole fortuny ) to uważam cała aktualizacje za kompletna klapę koszta są kosmicznie za wysokie ...Na chwilę obecna Jestem całkowicie na nie .
    I pytanie jak wyżej napisałem , czy będzie coś robione odnośnie tej aktualizacji , czy będą elementy możliwe do kupienia / trafienia bez rubinów ? Bo jeśli nie to faktycznie dobrym pomysłem jest możliwość usunięcia budynku :/

Pozdrawiam
    ScreenShooter
  • Jak dadzą promocje 90% to może ktoś kupi :D
    Takie bonusy są za klejnoty które są za monety.
    Jak na razie największa promocja na te elementy to cały 1% !!!WOW!!!
    Przecena z
    49 000 na 48 510.
    Zniżcie te ceny bo za tyle to się nie opłaca -_-

-Lawal8
    lawal8 @ pl 1
  • pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 134
    CM Asia07 powiedział(a):
    pawek123 (PL1) powiedział(a):
    "Na początek będą dostępne elementy dla: Piekarni, Koszarów, Warowni, Szpitala oraz Placu Musztry"

dostałem tylko warowni
    Zweryfikuję tę informację z naszym Zespołem i dam znać jutro, jak wygląda sytuacja. 

Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru! 
    i do tej pory nic :)
             pawek123

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Jedna z najgorszych aktualek. Ceny z kosmosu
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
    MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Jedna z najgorszych aktualek. Ceny z kosmosu

Albo ciut wyżej :D:D
    ScreenShooter
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Może w konkursach je będzie łatwiej zdobyć, tak samo jak było z grosikami.

• Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Może w konkursach je będzie łatwiej zdobyć, tak samo jak było z grosikami.
    W obcych...

Ale czy musieli zamiast demonów to coś dawać?
    9 miejsca na murach ma zastąpić 750 wojska?
  • Usunięcie demonów z obcych to już całkowite przegięcie. Zepsuliście to wydarzenie do końca. Nie dość, że liczba demonów dla przedziału 70+  powinna być większa wynosiła 475 jednostek, a w przedziale 51-69 900 jednostek. Wienc na moje oko lvl 70+ powinny dostawać przynajmniej tak jak lvl 51-69  900 demonów
    piotr4440 @ WWW 1
    Usunięcie demonów to już naprawdę cios poniżej pasa ... powiedzcie co jest lepsze 750 demonów czy jakieś 9 wojaków na murze ... jak już koniecznie musicie wtykać te elementy o niech będą one dodatkiem do istniejących nagród ,a nie zastępować świetne nagrody jakimś badziewiem , po nomadach było źle , po obcych jest fatalnie , a jak jeszcze "urozmaiciliście" samurajów , to naprawdę serwery możecie zamykać i ich nie otwierać ... :(
    ScreenShooter
Sign In to comment.