Strona główna Wasze pytania do gry

Baron, Posterunek i odległość oraz konkurs szlachectwa

Mam akuratnie 13 poziom i majątek przez co mogę zdobyć posterunek, dlatego nasuwają się pytania: 1.Jaka odległość od zamku głównego? 2.Czy ma być to posterunek 75off:25deff...? 3.Czy atakować jak najwięcej baronów, czy bardziej angażować wojsko w Nomadów czy tam Obcych? 4.Zauważyłem że jak otrzymam z 5 demonicznych to dostaje troche jedzenia.To powiedzcie mi co mam robić brać jednostki czy inwestować w gospodarkę. PODKREŚLAM IŻ GRAM W TĄ GRĘ 1 RAZ

Komentarz

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    1 Max 30 odległości od zamku 2. Ja na poście trzymam offa. 3. Bardziej opłaca się nomadów lać niż baronów. 4. Na tym levelu rozwijaj gospodarkę. Działania wojenne myślę 35+
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    1. Odległość nie wchodzi w grę jeżeli posiadasz chlebkowy post. Ba, nawet jak masz bardzo daleko posterunek od zamku głównego i trzymasz na nim deffa, zawsze możesz te wojsko przesłać na krainę a z krainy na główny w razie ataku. 
    2. To zależy jak chcesz grać: ofensywnie, defensywnie czy ''pseudoofensywnie'' (to znaczy, że gostek magazynuje offa nie wiadomo na co). 
    3. Najlepiej wszystko co możesz :)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • xX4Miłosz4Xx (PL1) powiedział(a):
    Mam akuratnie 13 poziom i majątek przez co mogę zdobyć posterunek, dlatego nasuwają się pytania: 1.Jaka odległość od zamku głównego? 2.Czy ma być to posterunek 75off:25deff...? 3.Czy atakować jak najwięcej baronów, czy bardziej angażować wojsko w Nomadów czy tam Obcych? 4.Zauważyłem że jak otrzymam z 5 demonicznych to dostaje troche jedzenia.To powiedzcie mi co mam robić brać jednostki czy inwestować w gospodarkę. PODKREŚLAM IŻ GRAM W TĄ GRĘ 1 RAZ
    1. odległść jest istotna jeśli chcesz szybko przesyłać surowce :) przy nizszych lvlach z postu oddalonego o okolo 80kratek wozy gnają okolo godziny. mimo wszystko lepiej chyba mieć posty jak najlbizej :)
    2. polecam trzymanie offa na najblizszym posterunku a na zamku glownym deffa. reszta - wedle uznania :)
    3. atakowanie eventowych przeciwników jest jak najbardziej opłacalne [sporo surowców, nagrody i monety]. Jednak trudno jest pozyskiwać rude czy surowce krainowe nie atakując baronów :D na wyższych poziomach zaczniesz żałować że nie atakowałeś baronów od początku gry.
    4. zacznij od zapewnienia twojemu wojsku odpowiedniej ilości jedzenia [gospodarstwa, piekarnia] im więcej wojska utrzymasz, tym więcej surowców bedziesz łupił, a co za tym idzie, bedziesz mógł się dalej rozwijać. Lecz jest to dobre rozwiązanie dla osób, które aktywnie grają. Jeśli planujesz zaglądanie do gry rzadziej, skup się na rozbudowie budynków surowcowych.
Sign In to comment.