Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Powrót turnieju sojuszy!

26

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Mi tam udawało się trafić i nigdy na to nie narzekałem... Sklep jest wszędzie te kart to było coś odmiennego i jeszcze fajne nagrody można było dostać. :)

• Według mnie to dobry pomysł ze sklepem bo w Drodze do oświecenia miałem raczej pecha.
    Nie chcę się czepiać ale według mnie gracze powinni docenić ze w ogóle proponują zmiany
    generał kamil @ pl 1
  • Jak malo graliscie to byly x ale jak sie maszynki wygrywalo to fajnie a co do terminu to bd tak jtr napisza kiedy bd w poniedzialek napisza kiedy bd a we wtorek lub srode bd 
    serwer asia1 sojusz SS zaprasza !!!! aktywnych 
  • Skoro ma być pod koniec tygodnia to może dziś przed samurajami będzie ale wątpie
    generał kamil @ pl 1
  • Jak przed samurajami ? Dzis niedziala nie bd nie ma ich  
  • Może tak może nie
    generał kamil @ pl 1
  • We wtorek wejdzie aktualka 
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam serdecznie! 

Termin aktualizacji podamy wkrótce, natomiast w sprawie zmian wydarzenia Samurajów, wielu Graczy narzekało na faktor losowości i kart w ramach nagród. Pisaliście o kupowaniu kota w worku, że to się nie opłaca etc. 

Pod wpływem tych komentarzy, zmieniono kształt wydarzenia a ponowne narzekania świadczą o tym, że Ci, którzy są innego zdania, powinni częściej zabierać głos na forum i prezentować swój punkt widzenia. 

Byliśmy przekonani, że akurat ta zmiana ucieszy Graczy, a tu niespodzianka... Ponowne niezadowolenie.

Wydarzenie nie będzie zmieniane raz w tą, raz w drugą stronę, dlatego mam nadzieję, że w przyszłości w bardziej aktywny sposób, weźmiecie udział w dyskusjach na temat zmian w grze, by te zmiany były lepiej przyjęte. 

Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Do usłyszenia nieco później! 
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    jak jest 2 Polaków zawsze będzie 3 niezadowolonych:) 
    Neron M @ pl 1
  • od kiedy to GGS się słucha graczy ?? prawda jest taka że za dużo gracze mogli na tych kartach ugrać jedyny ewent gdzie można było zgarnąć rubinowe graty demony czy ruble ale jak oni nie zarabiają to gracz też nic nie dostanie jak by słuchali graczy to były by dwie drogi do wydawania żetonów kary i sklep 
  • No i nareszcie dzis bd ciekawe co z tego wyjdzie 
  • Nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami całkowicie. To był najlepszy event teraz będzie najgorszy. W kartach wygrywalo się bardzo duże ilości demonow tarcz wiez oblężniczych itd. Zbrojki wiadomo jak z nomadów zwykly szajs bo  na fose ma tyle co kot naplakal. Owszem denerwujące było gdy  np. 3 razy z rzedu system dal ci np. poslanca zagłady ale po chwili dalo 3 razy z rzedu po 150 demonow a na pewno takich wymian w sklepie nie będzie tylko zrobia jakiś smieszny przelicznik jak na nomadach gdzie kiedyś za obozy dostawalo się zdecydowanie więcej tabliczek po wejściu "nowych nomadów" ilość tabliczek zredukowali a ceny w sklepie zostawili bez zmian
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Przykro mi, że nie zgadzacie się ze zmianą, ale prawda jest taka, że wcześniejsza wersja wywoływała nie mniejsze emocje, oburzenie... Niezgodę na losowość w tym wydarzeniu. Były nawet wpisy, że Samurajowie są przez to nieatrakcyjni, bo żadnej pewnej nagrody za nich nie ma... Możecie się napracować i nic z tego nie mieć, a pewne jest pewne. 

Teraz to zmieniono na system sprawdzony, towarzyszący innym wydarzeniom i też jest źle. Słowem... Wszystkich zadowolić niestety nie można, ale mimo wszystko życzę Wam powodzenia w walce z Samurajami i jak najlepszych nagród. 

Asia.
  • wystarczyło by dać możliwość do wydania żetonów sklep albo karty i każdy był by zadowolony 

i jak zwykle nic nie można zrobić na zamku bo trzeba czekać na aktualizacje która miała się zakończyć 17 min temu a jeszcze nawet się nie zaczeła 
  • Albo to i to
    generał kamil @ pl 1
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    szczerze to przynajmniej dla mnie tragedia. Zobaczymy ten turniej sojuszy, ale naprawdę w porę go dali. Pewnie będzie max 5 tys. rubinów dla mniejszych sojuszy, a wszystko biorą największych 10-30 sojuszye.

Najlepsze z tym sklepem. Fakt - wyposażenie będzie można zdobyć łatwiej, ale ciekawe cy będzie tyle rubinów, rubinowych narzędzi? W 1 wydarzeniu zdobywało się co najmniej 5 tys. rubinów, koło 500 rubinowych narzędzi i jeszcze jakieś dodatki. Nie lepiej było po prostu dać możliwość wyboru? Jak jedni chcą wyposażenie to niech kupią w sklepie, jak inni chcą rubiny to niech losują...
    No niestety...
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 113
    Widzę narzekania, a poglądy graczy zmieniają się jak chorągiewka na wietrze he he, a ja wolę wiedzieć co dostanę, także czekałem na tą aktualkę i potem ją ocenię

dymitr38 @ pl 1
  • C

CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie! 

Termin aktualizacji podamy wkrótce, natomiast w sprawie zmian wydarzenia Samurajów, wielu Graczy narzekało na faktor losowości i kart w ramach nagród. Pisaliście o kupowaniu kota w worku, że to się nie opłaca etc. 

Pod wpływem tych komentarzy, zmieniono kształt wydarzenia a ponowne narzekania świadczą o tym, że Ci, którzy są innego zdania, powinni częściej zabierać głos na forum i prezentować swój punkt widzenia. 

Byliśmy przekonani, że akurat ta zmiana ucieszy Graczy, a tu niespodzianka... Ponowne niezadowolenie.

Wydarzenie nie będzie zmieniane raz w tą, raz w drugą stronę, dlatego mam nadzieję, że w przyszłości w bardziej aktywny sposób, weźmiecie udział w dyskusjach na temat zmian w grze, by te zmiany były lepiej przyjęte. 

Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Do usłyszenia nieco później! 

no zonk. ale ja jestem zadowolony.

tylko kiedy będzie aktualizacja taka dla 1% graczy bezrubinowych jak ja .. abym sobie mogł porwac samuele i uwięzic w lochu^^)i tam ten tego .. zmusic i wymusic:() albo uciać głowe smokowi .. takim wielkim toporem za 30 milionów rubinow:)
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Oprócz krytyki powinny się pojawić propozycje... To może połączmy coś?
    Może niech w sklepie który przyjdzie jedną z pozycji będą losy.... natomiast z koła fortuny wywalmy te drewna czy kamole, wywalmy te zielone czy niebieskie zbroje, a w to miejsce dajmy w jedno okno, smoła, osłony, a w drugie demony ręczne/dystansowe....

• Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 18.01.2016
    Ta połączyć można ale to kopanie sie z koniem te tumany co zrobia fajnie to popsuja żeby było ujowo ale stabilinie niestety i samuraje sie sprzedali jak shaolin taki mamy klimat globalne ocieplenie i wojna z panstwem islamskim moze dlatego tak ciezko teraz o karty i podroz ze wschodu? a moze to dlatego likwidacja kart?
    tylko niemcy nie chca nic zdradzic szczegolow jak ruskie z czarnobylem?
    w ogole to se napisalem bo robia i robia i skonczyc nie moga ale serca nie maja bo zadnego baranka jeszcze nie wymaxowalem haha

te losy to byla jedyna fajna rzecz moze i byla ciezka ktorys tam poziom ale bylo naprawde cos nowego fajnego
    ciekawego super nagrody i jak zwykle grabicie graczy oszukujecie mydlicie oczy i takie tam 

ŚREDNIO ;]
Sign In to comment.