Strona główna Wiadomości sojusznicze

Święta Święta :))))

Kochana mapko....
ja wiem że ilu ludzi tyle wyznań, tyle samo podejść do Świąt...
Małe pytanko tylko czy karp się oskrobie sam???? czy stół się sam zastawi???
Hmmmm bo widzę że , niektórzy to nie wiedza w co ręce w sadzić.... może mamie trzeba coś pomóc ,może żona zatyrana by chciała byś coś w domu leniu zrobił... ludzie myślcie piksele wam nie dadzą prezentu , nie złoża życzeń i nie przytulą pod jemiołą o buziaku nie wspomnę :smiley:
no to pytanko od kiedy Świętujemy???

Komentarz

• Myślę że jakaś przerwa świąteczna musi być  :)
    Przecież te święta są najważniejsze w roku i mam nadzieję że dla wszystkich.
  • no właśnie się dowiedziałam że świąt nie będzie bo niektórzy postanowili sobie w święta polatać i poniszczyć innych. Nie ma to jak duch Świąt Bożego Narodzenia.

Znaczy to że już najważniejsze święto w naszym kraju, które spędza się z rodziną dla niektórych to puste słowa ...

Gracze zeszli na psy...
    Przykro
  • no ale ze jak Świeta wazniejsze od gry? nie nie to nie mozliwe

nie którzy sa tak samolubi ze musza sie dowartosciowac na grze nawet w Świeta :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    NorbiM3 (PL1) powiedział(a):
    no ale ze jak Świeta wazniejsze od gry? nie nie to nie mozliwe

nie którzy sa tak samolubi ze musza sie dowartosciowac na grze nawet w Świeta :)
    Nazwałbym to raczej "samotność", nie mają rodziny, więc nie mają także jak obchodzić świąt i muszą się pocieszyć Empire.

• zwał jak zwał wszyscy wiemy o co chodzi :)

palcem nie pokaze bo mnie wpisza na czarna liste a świeta chce spedzic spokojnie jak cywilizowany człowiek :)
  • Ikkei (PL1)Ikkei (PL1) PL1 Posty: 318
    Norbi ja juz cie na tej lsicie mam  :P
    Ikkei @ WWW 1
  • Gdzie nie zajrze to widzę bezsensowna wypowiedx słupa IKKEI. Następny, który chce zaistniec na forum.
  • Eragon12 (PL1)Eragon12 (PL1) Posty: 31
    edytowano 04.01.2016
    dejon (PL1) powiedział(a):
    Kochana mapko....
    ja wiem że ilu ludzi tyle wyznań, tyle samo podejść do Świąt...
    Małe pytanko tylko czy karp się oskrobie sam???? czy stół się sam zastawi???
    Hmmmm bo widzę że , niektórzy to nie wiedza w co ręce w sadzić.... może mamie trzeba coś pomóc ,może żona zatyrana by chciała byś coś w domu leniu zrobił... ludzie myślcie piksele wam nie dadzą prezentu , nie złoża życzeń i nie przytulą pod jemiołą o buziaku nie wspomnę :smiley:
    no to pytanko od kiedy Świętujemy???
    mhm...ale wiesz...jesli chodzi o to przytulanie, calusy i mleko to w niedziele...jak zawsze ;)

A co do reszty...po prostu szkoda gadac...:(

FATA CRUENTO
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie nie zajrze to widzę bezsensowna wypowiedx słupa IKKEI. Następny, który chce zaistniec na forum.
    Gdzie nie zajrzę to maciuś zagląda i widzi bezsensowne wypowiedzi i bezsensownie je komentuje z uwagi że mają one zaistnieć na forum, jednakże on to robi charytatywnie a nie chce zaistnieć nie nie nieeeee
  • Vandoz (PL1) powiedział(a):
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie nie zajrze to widzę bezsensowna wypowiedx słupa IKKEI. Następny, który chce zaistniec na forum.
    Gdzie nie zajrzę to maciuś zagląda i widzi bezsensowne wypowiedzi i bezsensownie je komentuje z uwagi że mają one zaistnieć na forum, jednakże on to robi charytatywnie a nie chce zaistnieć nie nie nieeeee
    A ja, gdzie nie zaglądne to Vandoz zagląda.
Sign In to comment.