Strona główna Wiadomości sojusznicze

brak słó hehehe

http://scr.hu/1qv2/18ho6  i tu mamy wielkiego wojownika co po farmach lata bo na normalnego gracza to sra w gacie i nie poleci
http://scr.hu/1qv2/4l8fx    http://scr.hu/1qv2/wnido  ps posta mi odbija swoja faremka normalnie kozaczek z niego ale nic niech odbija to mu jego odbije jak jest taki chojrak :) powodzenia

Komentarz

• Ikkei (PL1)Ikkei (PL1) PL1 Posty: 318
    i po co swoje zale wylewasz na forum proste gra wojenna w milosci i na wojnie wszystkie chyty dozwolone wiec zluzuj majty 
    Ikkei @ WWW 1
  • Przecież to gra wojenna, więc się atakuje.
  • Ikea (ikkei) gra wojenna powiadasz a jak wojenka kontrolowana  była na kilka godzin to ty nie walczysz bo się boisz a raczej bo jakaś dziewczyna miała cię spalić ;). Innych będziesz pouczał a sam nic innego nie umiesz tylko na forum pisać

hautaneki89 @ pl 1
  • hautaneki89 (PL1) powiedział(a):

Ikea (ikkei) gra wojenna powiadasz a jak wojenka kontrolowana  była na kilka godzin to ty nie walczysz bo się boisz a raczej bo jakaś dziewczyna miała cię spalić ;). Innych będziesz pouczał a sam nic innego nie umiesz tylko na forum pisać

Ikkei przeciez to drugi oszołom na tym forum, który chce zaistnieć, bo pierwszy to Kosa.
  • po switach masz wpierdy
  • I znowu ten język nienawiści. Walnij sobie baranka o ścianę to może zmądrzejesz ale na to bym nawet nie liczył.
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 10.01.2016
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    hautaneki89 (PL1) powiedział(a):

Ikea (ikkei) gra wojenna powiadasz a jak wojenka kontrolowana  była na kilka godzin to ty nie walczysz bo się boisz a raczej bo jakaś dziewczyna miała cię spalić ;). Innych będziesz pouczał a sam nic innego nie umiesz tylko na forum pisać

Ikkei przeciez to drugi oszołom na tym forum, który chce zaistnieć, bo pierwszy to Kosa.
    Nom a Ty jestes mistrzem tylko tak ladnie obrabiasz Dana White ze nie ustawia Ci zadnych meczow zebych mogl dalej z tym C w kółeczko błyszczeć

dobrze że to amerika bo na wschodzie pomyśleliby, że oznacza to CYMBAŁ ;]

aha ps panie poliglota

"baranka w ścianę" nie "o"
    "o" to o drzewo zahaczyć, tak jak np jeden osobnik zahaczył O osobnika płci przeciwnej i powstałeś Ty
    Błyszcz błyszcz ja po prostu tknąłem żeby zmienić zapachy ;]
  • Vandoz (PL1) powiedział(a):
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    hautaneki89 (PL1) powiedział(a):

Nom a Ty jestes mistrzem tylko tak ladnie obrabiasz Dana White ze nie ustawia Ci zadnych meczow zebych mogl dalej z tym C w kółeczko błyszczeć

dobrze że to amerika bo na wschodzie pomyśleliby, że oznacza to CYMBAŁ ;]

aha ps panie poliglota

"baranka w ścianę" nie "o"
    "o" to o drzewo zahaczyć, tak jak np jeden osobnik zahaczył O osobnika płci przeciwnej i powstałeś Ty
    Błyszcz błyszcz ja po prostu tknąłem żeby zmienić zapachy ;]
    Ty widocznie już dawno zahaczyłeś, że takie głupoty wypisujesz.
Sign In to comment.