Strona główna Wiadomości sojusznicze

Buhahahahahahahahahaha

Aza (PL1)Aza (PL1) Posty: 42
edytowano 22.12.2015 w Wiadomości sojusznicze
Mialem przerwe w gierce (wiadomo: najsampirw real :)) rozgladam sie po mapie, po rankingach i patrze,
a tu Sich bez stolicy, bez os-ów ......

Hmmmm, myślałem, ze Sich przetrwa pod dyrekcja Ever (no, bo kto decydowal?) w niezmienionym stanie z pol roku, ale pomylilem sie, po odejsciu starych graczy pierwsza wojna przerosła Sich.

Szacun za błyskotliwą, przewidujaca i inteligentna polityke. Nowa koalicja byla niemalże majstersztykiem,
szkoda, ze w Sichu nie zauwazyl nikt, ze potrzebni byli nie do wzmocnienia nowej koalicji, tylko do 
oslabienia Army, czyli byli tylko statystami, a najlepsze jest to, ze Szlachta nie straciła jakoś OS-ów, BS, Sleepy nie mialy co za bardzo tracic, wiec tylko Sich oddal (ponoc) wsio. No jeszcze raz gratuluje tym, ktorzy odpowiadali w Sich za dyplomacje.
Mozna bylo jakos to jeszcze gorzej rozegrac? Ma ktos jakis pomysl?

Nie pomogly wielkie wymagania wobec czlonkow, ani wojskowa organizacja (ktora miała niby po zmianie kierownictwa nastapic). Te wymagania, to tylko cyferki w zestawieniu mowiace tylko o tym, kto ile ma czasu na gierke, a nie mowiace nic absolutnie o umiejetnosciach, wiedzy, etc. Szkoda mi jedynie starych graczy Sichu, ktorzy musza to ogladac juz spoza soju,
no i Czarka, ktory pozostal pomimo wszystkiego do konca.

Teraz Sich, bez stolicy, widac juz nie jest pożądany przez niektórych. Cale szczescie poszli se do Kabanosa,
wiec teraz Kabanosowi rozwalą sojusz. :))) Mysle, ze pol roku jak zostana, to Serce Anarchii przejdzie, no moze nie do historii, ale spadnie w dol, na bank :)) Dla mnie juz od dluzszego czasu bylo jasne kiedy byl poczatek konca Sich:
gdy Sich zachowal sie tak, a nie inaczej z metrem ktore przyszlo z BS. Od tamtej chwili Sich sie TYLKO pogrążał.
Cale szczescie nie sa juz w Sich (oby na zawsze), wiec jest nadzieja, ze Sich sie jakos ogarnie i nie rozpadnie.

(Na marginesie: Jak mozna jednymi z najmocniejszych kont na mapie zawsze uciekac jako jedni z pierwszych
i w dodatku chciec gdzies rzadzic????? Obrzydlistwo. Czasem mam wrazenie, ze ludzie to albo slepe,
albo ..... wybitnia malo lotne są)

W jakim celu graja tacy? No bo jaka przyjemnosc z niszczenia, rozwalania, manipulowania, kłamania, wywyższania sie, poniżania innych? Ja nie rozumiem

Pzdr.
Andrzej

Komentarz

• To dlatego, że miałeś przerwę w grze i im nie pomogłeś. Hahahahaha.
  • Aza (PL1) powiedział(a):
    .....

(Na marginesie: Jak mozna jednymi z najmocniejszych kont na mapie zawsze uciekac jako jedni z pierwszych
    i w dodatku chciec gdzies rzadzic????? Obrzydlistwo. Czasem mam wrazenie, ze ludzie to albo slepe,

W jakim celu graja tacy? No bo jaka przyjemnosc z niszczenia, rozwalania, manipulowania, kłamania, wywyższania sie, poniżania innych? Ja nie rozumiem

Pzdr.
    Andrzej
    Andrzej, najmocniejsze konta, to konkretne comiesieczne przelewy, placa i chca zawsze wygrywac, taka maja przewage nad nierubinowymi jak ja czy ty :smile:  A czy frajer ma przyjemnosc z bycia nim..to juz filozoficzne pytanie :smile: 
    N...3
  • Cyt. klasyka

"a nie mówiłem?"

Zasłużony pokój ludziom dobrej woli ;]
  • HeavyPojmana (PL1)HeavyPojmana (PL1) Posty: 126
    edytowano 11.01.2016
    Aza (PL1) powiedział(a):
    Mialem przerwe w gierce (wiadomo: najsampirw real :)) rozgladam sie po mapie, po rankingach i patrze,
    a tu Sich bez stolicy, bez os-ów ......

Hmmmm, myślałem, ze Sich przetrwa pod dyrekcja Ever (no, bo kto decydowal?) w niezmienionym stanie z pol roku, ale pomylilem sie, po odejsciu starych graczy pierwsza wojna przerosła Sich.

Szacun za błyskotliwą, przewidujaca i inteligentna polityke. Nowa koalicja byla niemalże majstersztykiem,
    szkoda, ze w Sichu nie zauwazyl nikt, ze potrzebni byli nie do wzmocnienia nowej koalicji, tylko do 
    oslabienia Army, czyli byli tylko statystami, a najlepsze jest to, ze Szlachta nie straciła jakoś OS-ów, BS, Sleepy nie mialy co za bardzo tracic, wiec tylko Sich oddal (ponoc) wsio. No jeszcze raz gratuluje tym, ktorzy odpowiadali w Sich za dyplomacje.
    Mozna bylo jakos to jeszcze gorzej rozegrac? Ma ktos jakis pomysl?

Nie pomogly wielkie wymagania wobec czlonkow, ani wojskowa organizacja (ktora miała niby po zmianie kierownictwa nastapic). Te wymagania, to tylko cyferki w zestawieniu mowiace tylko o tym, kto ile ma czasu na gierke, a nie mowiace nic absolutnie o umiejetnosciach, wiedzy, etc. Szkoda mi jedynie starych graczy Sichu, ktorzy musza to ogladac juz spoza soju,
    no i Czarka, ktory pozostal pomimo wszystkiego do konca.

Teraz Sich, bez stolicy, widac juz nie jest pożądany przez niektórych. Cale szczescie poszli se do Kabanosa,
    wiec teraz Kabanosowi rozwalą sojusz. :))) Mysle, ze pol roku jak zostana, to Serce Anarchii przejdzie, no moze nie do historii, ale spadnie w dol, na bank :)) Dla mnie juz od dluzszego czasu bylo jasne kiedy byl poczatek konca Sich:
    gdy Sich zachowal sie tak, a nie inaczej z metrem ktore przyszlo z BS. Od tamtej chwili Sich sie TYLKO pogrążał.
    Cale szczescie nie sa juz w Sich (oby na zawsze), wiec jest nadzieja, ze Sich sie jakos ogarnie i nie rozpadnie.

Pzdr.
    Andrzej

no szlachta oseów nie straciła... ona je oddała.

to jak bys podszedł do typa na ulicy i powiedział daj zegarek bo wpie..

julenka wyliczyl matematycznie ze bardziej sie oplaci oddac i nie dostac wpierd.. niz dostac i "stracic"

:) a co do sichu to nie skomentuje.. bo akurat jakis gracz sichu napisał do jednego z naszych ze DA okupuje obiekty specjlane i czy bysmy nie pomogli. to zanim zapalilem wojne juz nasi lecieli rozbijac.i rozbili:)

manka skomentowala to tak " prosze nie rozbijac okupacji" bo my mamy juz dosyc i oddajemy obiekty specjalne.. jak sie potem okazalo juz tydzien wczesniej chcieli sie poddac ino nie wiedzieli jak:)

tylko co mnie to obchodzi ze ona oddaje? jak ja mam wojne..:)

ale ilosc jeków z jej strony .. a nie lubie jęczałow.. mnie zniesamczyła.

szlachta tez uciekła.. najlepsze jest to ze dzien wczesniej BS defowal ich gracza.. BS sojusz napierdzielany od miesiaca.. albo nawet od dwoch lat.. sojusz który nawet defa nie posiadał..

kazdy mocny w gebie dopoki go nie zaatakuja. potem 80% graczy mieknie tak samo jak i w realu.

tylko ze real to zrozumiem.

ale zeby byc cipka w wirtualu to nie jestem w stanie skumac.

hmm:)

ja niestety nie podziekuje EW czy sichowi za pomoc. w walce jak nas dojechali DA z Rebelią i Elitą..

z prostej przyczyny..  jakby nie ruszyli to BS i tak by wyszedł z "koalicji" .. i tak bysmy dostali ale nie musialbym patrzec na brak reakcji sojuszników.. którzy musieli i tak pomoc bo sami byli do rozebrania. i tak by ich rozebrali.

wiec zrobili to nie dla nas tylko dla siebie.

jakby robili to dla nas to by pomogli zanmim ew sobie porobila ewenty na obcych i BS by nie byl takie rozejchany lacznie z jego akademiami.

rozbior ew i sichu byl nieunikniony  .  

niech sobia tam robia ewenty w spokoju moze jak bedą zawsze drudzy to pozwola im za to zatrzymac stolcie:)

tak jest prawda:)
Sign In to comment.