Strona główna Wiadomości sojusznicze

fałszywe ataki

witajcie, mam spory problem gram na dwóch kontach i w obu przypadkach w ostatnich dwóch dniach rzekomo atakowałem innych graczy, w pierwszym był to sabotaż, gracze Hakuna matata, przesłali do mojego soja informację, że ich sabotowałem, za co mnie wyrzucono, a następnie zmasakrowano, w drugim miałem natomiast atakować laboratorium Ludzi lodu, ich przywódca twierdzi, że osobiście widział idący ode mnie atak, a mnie nawet nie było przy kompie, co się kur** dzieje???
Pafuncy @ pl 1

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Miewałem ostatnio podobne sytuacje, nie udało mi się ich wyjaśnić do teraz. Nikomu nie podawałeś hasła do konta ?

• Pafuncy (PL1)Pafuncy (PL1) PL1 Posty: 5
    nie, w obu przypadkach hasła są inne, zresztą i tak właśnie je zmieniłem
    Pafuncy @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Po pierwsze nie ten dział, przenoszę, po drugie, mam nadzieje, że GGS wie o więcej niż jednym Twoim koncie i po trzecie i ostatnie, proszę spokojniej :)

Pozdrawiam, Jan
  • Pafuncy (PL1) powiedział(a):
    witajcie, mam spory problem gram na dwóch kontach i w obu przypadkach w ostatnich dwóch dniach rzekomo atakowałem innych graczy, w pierwszym był to sabotaż, gracze Hakuna matata, przesłali do mojego soja informację, że ich sabotowałem, za co mnie wyrzucono, a następnie zmasakrowano, w drugim miałem natomiast atakować laboratorium Ludzi lodu, ich przywódca twierdzi, że osobiście widział idący ode mnie atak, a mnie nawet nie było przy kompie, co się kur** dzieje???
    Jedynym rozwiązaniem Twojego problemu jest gra na jednym koncie co będzie prawdopodobnie zgodne z regulaminem gry. 

Hehehehehehe
Sign In to comment.