Strona główna Kącik kreatywności & zabaw forumowych

ORTOGRAFIA

To jest gra dla wielbicieli języka polskiego :). Gra polega na tym że musisz skopiować opowiadanie podane poniżej lecz uzupełnić je nie podanymi literami:

Dawno dawno temu, _ył sobie FilipPlayer54. Był on kr_lem ''Krainy Wiecznych Lod_w, był bardzo mądrym i sprawiedliwy kr_lem. Lecz bardzo okr_tnym dla Barbarzyńców którzy bezprawnie zamieszkiwali tą c_downą krainę. Pewnego dnia doniosły się wieści że kolejny zamek przepadł w r_ine przez Barbarzyńców więc kr_l FilipPlayer54 oznajmij legendarny atak o nazwie 'Giń Barbarzyńco!'', zwerbował wielu _ołnie_y lecz nie wielu dało się podlec temu zadaniu. Król zebrał 103 287 żołnierzy podzielił te grupy po 300 żołnierzy najodważniejszych skierował na fortecy Barbarzyńc_w i wysłał po 500 żołnierzy na każdego Barbarzyńce. Wszyscy zostali pokonani opr_cz jednej fortecy. Król wysłał do pobliskich graczy od Barbarzyńskiej fortecy, oczywiście graczy nie trzeba prosić 3 razy :). Więc wszystko dobrze się skończyło!
Siema jestem Filip, bardzo lubię grać w tę grę. Należe do sojuszu "bratnie dusze" i mam 53 poziom, moje konto nie jest z byt potężne, ale się staram. No i tyle :D

Komentarz

Sign In to comment.