Strona główna Wiadomości sojusznicze

Wszystko juz widzialem... ale takiego idioty sie nie spodziewalem

245

Komentarz

• I wszystko fajnie tylko po co wspominacie tutaj tego oszołoma zupkę amino.
  • Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    HeavyPojmana (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    Właśnie... świetny pomysł rzucony między wierszami... Może zaczniecie rozmawiać z załączeniem raportów walki, tak żeby mieć argumenty w ręku? 

Pozdrawiam

jak mi wykupisz licencję w "skrinszopie" to powrzucam.. niestety axel nie atakuje sam..  a ja mam ograniczenie do 200 szopskrinów:) palą mnie jak chcą i farmią:(

ale dam dwa bo mam dobre serce.

niech starce. ale daje te dwa i reszte niech axsel wrzuca...

http://scr.hu/2r14/efgvr
    http://scr.hu/2r14/2kdbf

ps. no ja na pewno nie zamierzam mu dawać swoich argumentów do ręki..

a Miedzy Bogiem a prawdą nawet jakbym na niego napluł. to napisze ze samaela6 mu ukrdła mury zamkowe.

wiec moze lepiej zamknąc.

ale przecież można mieć więcej screenów , wystarczy zrobić sobie folder  o nazwie  ( screeny empire) i następnie- zapisz jako , oczywiście wybieramy pulpit i na pulpicie, masz nazwę stworzonego folderu i możesz zdjęć mieć w tym folderze ponad 1000 :) albo i więcej :).
    ty szlachetny wojowniku moze ty wrzucisz swoje skoro masz taki pojemy folder")) grasz juz ze 3 lata a nie widzialem zadnego/

widze przytakiwanie.. itd.. ale w wojnie to cie jeszcze nie widzialem.  najlepiej jakis aktualny poprosimy.

• PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    I wszystko fajnie tylko po co wspominacie tutaj tego oszołoma zupkę amino.
    nastepny przykozaczony.. :))) sa tematy powyzej ..jest tam 1000 rubinow do zgarniecia ..konkurs rozumisz taki jest dla tych co nie sa wcale oszolomami.. idz tam ..napisz sobie cos.. a noz widelec trafi ci sie suchar:))
    ja niestety nie mam szans ale ty jak najbardziej ..polizesz troche na pw.. pupala i 1000 czerwonych dalmatynczyków bedziesz mial.

napisz tak. "wole byc dupowłazem niz oszołomem" masz bankowo wygrane.

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 782
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    nastepny przykozaczony.. :))) sa tematy powyzej ..jest tam 1000 rubinow do zgarniecia ..konkurs rozumisz taki jest dla tych co nie sa wcale oszolomami.. idz tam ..napisz sobie cos.. a noz widelec trafi ci sie suchar:))
    ja niestety nie mam szans ale ty jak najbardziej ..polizesz troche na pw.. pupala i 1000 czerwonych dalmatynczyków bedziesz mial.

ciekawa koncepcja , kurcze narazillem sie wielkiemu ,,,,,,,  ale tak malemu...........ze

przestalem zwrac uwage i nie patrze na dol co tam i kto tam tylko  do gory   :)

:) ---jednak wlezc to trzeba umiec a faktem jest ze to nizej niz wyzej ,,   :)

:) ---bowiem amino firma chinska jest w mniemaniu  jakis tam flejersow  

:) ---a jesli poska firme  nie zna sie to naprawde to nie mozna oczekiwac aby dana

osoba miala minimalne zasoby jakiejkolwiek wiedzy :)

:) ---a empaj  to nadrabianie zaleglosci  i nie mozliwosci  z reala na wirtuala ,,, :)

sory  wciolem sie trozke ale nieszkodliwie  :)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • HeavyPojmana (PL1) powiedział(a):

To weź w nim udział i nie zawracaj dupy.
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):

To weź w nim udział i nie zawracaj dupy.

a wezme. :)) udział
  • HeavyPojmana (PL1) powiedział(a):
    Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    Właśnie... świetny pomysł rzucony między wierszami... Może zaczniecie rozmawiać z załączeniem raportów walki, tak żeby mieć argumenty w ręku? 

Pozdrawiam

jak mi wykupisz licencję w "skrinszopie" to powrzucam.. niestety axel nie atakuje sam..  a ja mam ograniczenie do 200 szopskrinów:) palą mnie jak chcą i farmią:(

a Miedzy Bogiem a prawdą nawet jakbym na niego napluł. to napisze ze samaela6 mu ukrdła mury zamkowe.

ale przecież można mieć więcej screenów , wystarczy zrobić sobie folder  o nazwie  ( screeny empire) i następnie- zapisz jako , oczywiście wybieramy pulpit i na pulpicie, masz nazwę stworzonego folderu i możesz zdjęć mieć w tym folderze ponad 1000 :) albo i więcej :).
    ty szlachetny wojowniku moze ty wrzucisz swoje skoro masz taki pojemy folder")) grasz juz ze 3 lata a nie widzialem zadnego/

widze przytakiwanie.. itd.. ale w wojnie to cie jeszcze nie widzialem.  najlepiej jakis aktualny poprosimy.

nie zachowuje rapków z ataku które były rok temu albo pół roku :D , zachowuje takie raporty które są dla mnie przydatne lub ważne tutaj :P . a poza tym należę do słabszych graczy więc nawet jak bym miał to nie wart zachodu wrzucanie tutaj rapków z moich ataków albo obron :) . wy jesteście najlepsi i niech sobie tak zostanie na razie :) , a ja posiedzę cichutko jak myszka pod mniotłą hehe ;D , a gdy nadejdzie czas z tej mniotełki wyskoczy lew :P albo tygrys :P.
  • karoart (PL1)karoart (PL1) Posty: 120
    edytowano 10.01.2016
    Przyczajony tygrys, ukryty smok hehehe każdy obiecuje a słowa dotrzymać nie może :(
    No nic, czekam cierpliwie dalej na wejście smoka :(

Widzę na forum odgrzewane "zupki" i tym podobne....... ale grunt że forum tętni życiem :)

Pozdrawiam
    karoart @ pl 1
  • Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):

Pozdrawiam

nie zachowuje rapków z ataku które były rok temu albo pół roku :D , zachowuje takie raporty które są dla mnie przydatne lub ważne tutaj :P . a poza tym należę do słabszych graczy więc nawet jak bym miał to nie wart zachodu wrzucanie tutaj rapków z moich ataków albo obron :) . wy jesteście najlepsi i niech sobie tak zostanie na razie :) , a ja posiedzę cichutko jak myszka pod mniotłą hehe ;D , a gdy nadejdzie czas z tej mniotełki wyskoczy lew :P albo tygrys :P.
    ale my nie potrzebujemy Twojego tłumaczenia:) hahahaah  tylko obrazki pipcio.obrazki:)

miałem napisac co by moglo wyskoczyc.. z tej miotełki:)) ale naprawde sie powstrzymam bo wiem ze forum tego nie wytrzymie:D
  • HeavyPojmana (PL1)HeavyPojmana (PL1) Posty: 126
    edytowano 10.01.2016
    karoart (PL1) powiedział(a):
    Przyczajony tygrys, ukryty smok hehehe każdy obiecuje a słowa dotrzymać nie może :(

Widzę na forum odgrzewane "zupki" i tym podobne....... ale grunt że forum tętni życiem :)

Pozdrawiam
    no ty tez nic nie pokazałas. jakby ci to powiedziec...  jakos tak delikatnie sie postaram.. jak chcesz zobaczyc wejscie smoka to najpierw musisz sobie ogolić miotłe.
  • Witaj Wojtku :)

Żeby pokazywać trzeba mieć komu a pisząc o smoku nie było to skierowane do Ciebie, smokiem to może i byłeś :)
    Jak zwykle wciskasz nosek tam gdzie nie trzeba uważaj żebyś miotłą nie oberwał.

Czasy się zmieniają i smoki wymierają ;)

Buźka :* 
    karoart @ pl 1
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 10.01.2016

Pozdrawiam
    no ty tez nic nie pokazałas. jakby ci to powiedziec...  jakos tak delikatnie sie postaram.. jak chcesz zobaczyc wejscie smoka to najpierw musisz sobie ogolić miotłe.
    hahahahha smoka
  • karoart (PL1) powiedział(a):
    Witaj Wojtku :)

Żeby pokazywać trzeba mieć komu a pisząc o smoku nie było to skierowane do Ciebie, smokiem to może i byłeś :)
    Jak zwykle wciskasz nosek tam gdzie nie trzeba uważaj żebyś miotłą nie oberwał.

Czasy się zmieniają i smoki wymierają ;)

Buźka :* 
    Komu Ty chcesz pokazywać jak nie masz co.... Chyba ,że faktycznie "nikomu":)

Miotła:*
  • Jesteś pewny że nie ma co?

Akurat Tobie nie było ani nie będzie dane się o tym przekonać, wiesz....smokiem już nie jesteś ;)

Niech, będzie że miotła ;)
    karoart @ pl 1
  • HeavyPojmana (PL1)HeavyPojmana (PL1) Posty: 126
    edytowano 10.01.2016
    Jesteś pewny że nie ma co?

Akurat Tobie nie było ani nie będzie dane się o tym przekonać, wiesz....smokiem już nie jesteś ;)

Niech, będzie że miotła ;)
    Jak ja miałbym się z Twoją miotłą posiłkować.. to faktycznie zejście smoka:)

nie było..nie będzie.. ja nie jestem taka.:)   pewny to jestem jednego ,że wiele razy już mi """""było dane"""""""""" to słyszeć.
    Natomiast czy jest co pokazać to nie jestem pewny był bym pewny jakbyś pokazala.

:)))
  • Hahahhaa

W zejściach to faktycznie jesteś mistrzem, ale co ja mogę o tym wiedzieć.....nie moja branża.

Całe szczęście nie musisz się posiłkować z miotłą, za wysokie progi jak dla Ciebie ;)

Z resztą ja tu mistrzynią w pokazywaniu nie jestem...... nie będę Ci odbierać poklasku ;)
    karoart @ pl 1
    Hahahhaa

W zejściach to faktycznie jesteś mistrzem, ale co ja mogę o tym wiedzieć.....nie moja branża.

Całe szczęście nie musisz się posiłkować z miotłą, za wysokie progi jak dla Ciebie ;)

Z resztą ja tu mistrzynią w pokazywaniu nie jestem...... nie będę Ci odbierać poklasku ;)
    czuje "spaloną" gumę:)

drugie zdanie jest jego jak nic.. specjalnie nawiązał do wzrostu bo boli go żem 1,5 cm wyższy:)

kochanie nic się nie martw nie takie żyrafy mi się trafiały.. z miotłą też poradzimy aby smok mógł spokojnie w pieczarze się ulokować ...naturalnie...jak Guma nie pęknie tym razem. Bo będę musiał siedzieć pod miotłą w dodatku od razu z pieczary wyleci ptaszek co się nazywa gołąb a na Ciebie zamiast rycerze na białych koniach będą nawiedzali kniazie urokliwi jak dupa małpy niekiedy jakis baronet co wczoraj był strusiem i własnie wyciagnął glowe z piasku.. i fakt Tobie moze to pasować boś jest żyrafa.:) ale ja rozumiesz jestem smokiem  i wole zeby mi uciął łeb jakis rycerz .

Dlatego słońce zrobimy to bez Gumy:) w końcu każda miotła ma przecież dwa końce:))))))))))))))))))))
  • karoart (PL1)karoart (PL1) Posty: 120
    edytowano 10.01.2016
    Wojtusiu drogi, ja też wolę bez "gumy" :)

Twój gadzi nos Cie tym razem zawodzi :)

Pisałam że smokiem już nie jesteś, jaszczurem może wężem co najwyżej hehe
    karoart @ pl 1
    Wojtusiu drogi, ja też wolę bez "gumy" :)

Twój gadzi nos Cie tym razem zawodzi :)

Pisałam że smokiem już nie jesteś, jaszczurem może wężem co najwyżej hehe
    ale w drugi koniec wolisz?
  • Może tak, może nie..... trzeba zasłużyć na taką wiedzę ;)
    karoart @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.