Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Kużnia i przekuwanie artefaktów

2»

Komentarz

• Julenka1 (PL1)Julenka1 (PL1) Posty: 701
    edytowano 05.11.2015
    Ad 1) Teraz nie dam rady policzyć.
    Ad 2) Tak, to samo. Ale przedmioty ubrane na dowódców i kasztelanów się nie liczą do tego miejsca.
    Ad 3) Nie, dla klejnotów jest osobny magazyn, jednak wyświetlany wykrzyknik jest taki sam, co może zmylić. Jeśli więc ktoś ma pełen magazyn, przerabia przedmioty i przerabia, a on ciągle jest pełen, to znaczy, że trzeba się przerzucić na przekuwanie klejnotów. :-)

W Kuźni Sojuszu nie da się wykuwać przedmiotów gdy dowolny jeden z tych magazynów jest zapełniony (ponieważ tam może powstać zarówno klejnot jak i ubranko).
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • podstawy korzystania, działania wyposażenia i kuźni dla początkujących graczy wstawiłem na dysk w chmurze. Podręcznik jest dostępny w pliku pdf i waży 1,46 MB:
    https://drive.google.com/open?id=0BxxkUjJx-nT5SUZiaThtbl82R3c

Pozdrawiam,
    Lanius

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Lanius (PL1) powiedział(a):
    podstawy korzystania, działania wyposażenia i kuźni dla początkujących graczy wstawiłem na dysk w chmurze. Podręcznik jest dostępny w pliku pdf i waży 1,46 MB:

Pozdrawiam,
    Lanius

Witam

Dziękuję za zrobienie samouczka z pewnością przyda się wielu początkującym graczom

Pozdrawiam, Czubajka
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    podstawy korzystania, działania wyposażenia i kuźni dla początkujących graczy wstawiłem na dysk w chmurze. Podręcznik jest dostępny w pliku pdf i waży 1,46 MB:

Pozdrawiam,
    Lanius

Witam serdecznie, 

również dziękuję za przygotowanie kolejnego ciekawego poradnika dla Graczy. Tu również zapytam, co sądzisz o tym, by przygotować taki poradnik bezpośrednio na naszym forum, aby Gracze mieli szansę odnieść się do Twoich porad, ewentualnie móc je uzupełnić o własne doświadczenia? Czy choćby powiedzieć "dziękuję" za pomoc w zrozumieniu jednego z zagadnień gry dzięki Tobie? Zapraszam i zachęcam do korzystania z działu porad i trików, który służy w zamyśle właśnie takim poradnikom. 

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku!
  • CM Asia07 powiedział(a):

Pozdrawiam,
    Lanius

Witam serdecznie, 

również dziękuję za przygotowanie kolejnego ciekawego poradnika dla Graczy. Tu również zapytam, co sądzisz o tym, by przygotować taki poradnik bezpośrednio na naszym forum, aby Gracze mieli szansę odnieść się do Twoich porad, ewentualnie móc je uzupełnić o własne doświadczenia? Czy choćby powiedzieć "dziękuję" za pomoc w zrozumieniu jednego z zagadnień gry dzięki Tobie? Zapraszam i zachęcam do korzystania z działu porad i trików, który służy w zamyśle właśnie takim poradnikom. 

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku!
    :) Ja dziękuję z kolei za miłe słowa, w grze chodzi o zabawę i czerpanie przyjemności, a mnie sprawia ją także tworzenie podręczników do gry oraz poradników dla sojuszu (strategia i polityka).
    Co do stworzenia poradnika bezpośrednio na forum to generalnie nie miałbym nic przeciwko, nawet jestem za i chętnie bym się włączył w powstanie/opracowanie takowego. Zastanawiam się jednak nad kwestią techniczną: otóż z tego co widzę starsze wpisy, to niestety ale myślę że praca włożona przez poprzednich autorów raczej poszła po części na marne gdyż linki się nie otwierają, znikają po jakimś czasie i w sumie to nie wiadomo już czego dana sprawa dotyczy, jak wygląda... a plik pdf można zawsze ściągnąć, co najwyżej odświeżyć adres.
    Co do uzupełnień, zmieniania już stworzonego podręcznika to zawsze pozostaje kwestia ewentualnych praw autorskich... Nie chciałbym aby ktoś przypisał sobie prawa do mojej pracy, osobną kwestią jest wykorzystanie przeze mnie dzieła innych osób - twórców tej gry ;)
    Osobiście przy tworzeniu podręczników przyświeca mi idea przybliżenia pewnych mechanizmów, zasad działania pewnych elementów gry zwłaszcza dla początkujących graczy, którzy dzięki temu zostają i grają dłużej :) Nie szukam poklasku a jedynie aktywnych graczy.

Dziękuję za życzenia, również pozdrawiam życząc udanej i wystrzałowej zabawy sylwestrowej :)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Problemy techniczne związane z brakiem możliwości otwierania starszych linków raczej się nie powielą w przyszłości z nowymi linkami, ponieważ usterka jest spowodowana zmianą ścieżki docelowej po migracji forum na nową platformę. Poprzednie fora działały na vBulletinie, obecne na Vanilli. Dlatego wcześniejsze przekierowania nie działają. Twe zamieszczane obecnie nie powinny znikać. 

Asia.
Sign In to comment.