Strona główna Wasze pytania do gry

Limity przyspieszeń?

Jak to jest z limitem przyspieszeń? Teoretycznie każdy ''rodzaj'' klepsydry ma taki sam limit pojemności - 127. Ale obecnie mam 188 jednominutówek, co o wiele przekracza ten limit... Czy z czasówkami jest tak samo jak z wyposażeniem z konkursów - te z wydarzeń nadpisują się mimo, że jest pełny magazyn? 
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 27.12.2015
    Cześć Mati,

Jedno i pięciominutówki, z tego co wiem, nie maja limitu, pozostałe jak napisałeś-mają. I chyba nie jest to złe, zwłaszcza dla niskich lvl (i nie tylko), gdzie często sa one wykorzystywane do rozbudowy zamku. Swego czasu jak pamiętasz, limit z 100 podniesiony został do 127 pozostałych czasówek i z tego co mi wiadomo, nie planuje się na tę chwile zmian.

Pozdrawiam, Jan
  • o ile pamiętam podczas jednej z aktualizacji zwiększyli liczbę miejsc na pominięcia 1 minutowe niestety nie pamiętam podczas której aktualki i o ile
    piotr4440 @ WWW 1
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    1-minutowe, 5-cio minutowe, 5-cio godzinne i 24-godzinne nie posiadają limitów.
    Ciesiek (PL1) powiedział(a):
    Te 5 i 24 godzinne też posiadają limity Ciesiek.

Pozdrawiam, Jan
    edytowano 28.12.2015
    Jan M powiedział(a):
    Ciesiek (PL1) powiedział(a):
    Te 5 i 24 godzinne też posiadają limity Ciesiek.

Pozdrawiam, Jan
    A to ciekawe - nie zauważyłem...

Ale zauważyłem, że posiadające limit są opisane w stopce: <ilość>/<limit>, a te bez limitu po prostu <ilość>. U mnie jedno-godzinowa wyświetlana jest z limitem (obrazek).

Ciśku...to coś nie tak u Ciebie na koncie, bo limit jest. No i nie będę Ci pisał gdzie się trzeba z tym zgłosić :)

Pozdrawiam, Jan
    Jan M powiedział(a):
    Ciśku...to coś nie tak u Ciebie na koncie, bo limit jest. No i nie będę Ci pisał gdzie się trzeba z tym zgłosić :)

Pozdrawiam, Jan
    Chyba jednak nie odważę się tego zgłosić w powszechnie wiadome miejsce ;) Może to bug (minus dodatni?), a może po prostu limit nie jest wyświetlany przy małej ilości przyspieszaczy... Poczekam, może uda się zebrać więcej i dokładnie sprawdzić.
  • 1 minutowe i 5 minutowe nie posiadaja limito jest podana tylko ilość, natomiast, 10, 30 minutowe, 1, 5, 24 godzinne posiadaja limt i jest podane w nastepującej postaci liczba/127, bo tyle wynosi limit. Po którejś aktualce był taki błąd, że mozna nyło mieć więcej ale już spowrotem jest tak jak ma być.
  • A ja mam tak, ze od iluś tam jest pokazane, ze jest limit przy pominięciach powyzej 5min i dlatego Ci nie pokazuje teraz..
    marta274 @ pl 1
  • marta274 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam tak, ze od iluś tam jest pokazane, ze jest limit przy pominięciach powyzej 5min i dlatego Ci nie pokazuje teraz..
    Dokładnie tak jak Marta mówi, jak zbierzesz bodajże ok 40 pojawia się widoczny limit dopiero
    Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Pominięcia czasu funkcjonują w następujący sposób: 

pominięcia czasu o wartości mniejszej lub równiej 5 minutom nie podlegają żadnym limitom i należy je wyłączyć z dalszych punktów wyjaśnienia. 

• pominięcia czasu o wartości wyższej niż 5 minut są limitowane do 127 sztuk tego samego typu. 
    • Jeśli Gracz osiągnie limit danego typu pominięć czasu, pominięcia zdobyte w bonusie logowań, czy w ramach innych nagród, nie będą przypisane do inwentarza i przepadną. 
    • Jeśli Gracz osiągnie limit danego rodzaju pominięć liczba będzie wyświetlana na czerwono. 
    • Jeśli Gracz osiągnie 30 lub więcej pominięć jednego rodzaju, pojawi się limit wskazujący, ile pominięć tego typu można jeszcze zdobyć. 

Mam nadzieję, że to wyjaśnienie rozwiewa Wasze wątpliwości. 

• Byc może Asiu tego nie sprawdzałem, bo zawsze mam dużo ponad ten limit co podajesz.
Sign In to comment.