Strona główna Polish Wasze pytania do gry

czemu ?! ( problem z forum )

kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
edytowano 20.11.2015 w Wasze pytania do gry
Czemu porady & tiki są kategorią dla dzieci ?

Post edited by kolo10 (PL1) on

Komentarz

• msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    Nie wiem, ale jak ktoś nie wie gdzie to TUTAJ
  • czemu gra sie prwiem co sie dzieje zycina odpowiedzcie mi szybko bo nie 
  • czemu gra sie przycina 
  • Krzysiek1237 CZY NIE WIDZISZ CZEGO DOTYCZY WĄTĘK? Jesteś ślepy czy co ? CZY TWOJE IQ JEST NIŻSZE OD IQ NALEŚNIKA?
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    kolo10 (PL1) powiedział(a):
    Krzysiek1237 CZY NIE WIDZISZ CZEGO DOTYCZY WĄTĘK? Jesteś ślepy czy co ? CZY TWOJE IQ JEST NIŻSZE OD IQ NALEŚNIKA?
    A ja myślę, że takie wypowiedzi na forum są delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Przydzielam na początek punkty karne, co widać w każdym avatarze ukaranego na forum, zgodnie jego regulaminem.

Pozdrawiam, Jan
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 09.12.2015
    Jan M powiedział(a):
    Krzysiek1237 CZY NIE WIDZISZ CZEGO DOTYCZY WĄTĘK? Jesteś ślepy czy co ? CZY TWOJE IQ JEST NIŻSZE OD IQ NALEŚNIKA?
    A ja myślę, że takie wypowiedzi na forum są delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Przydzielam na początek punkty karne, co widać w każdym avatarze ukaranego na forum, zgodnie jego regulaminem.

Pozdrawiam, Jan
    A JA NA TE forum wiecej nie wejdę bo moderatorzy są PRZEWRAŻLIWIENI delikatnie mówiąc 
    nawet go nie zwyzyłwłem nie przeklnąlem a już punkty IDIOTYZM! 
    **** Moderatorzy 
    Post edited by CM Asia07 on
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    edytowano 22.11.2015
    Jan M powiedział(a):

Pozdrawiam, Jan
    A JA NA TE forum wiecej nie wejdę bo moderatorzy są PRZEWRAŻLIWIENI delikatnie mówiąc 
    nawet go nie zwyzyłwłem nie przeklnąlem a już punkty IDIOTYZM! 
    ****** Moderatorzy 
    Teraz to ty obrażasz moderatorów i tego gracza też, prawdopodobnie jest nowy na tym forum nie wiedział jak się tworzy pytanie i napisał tutaj, wyczuwam bana, także nie będziesz musiał tu zaglądać.

EDIT//: edycja cytatu
    Post edited by Czubajka on
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam

Na forum obowiązują wszystkich jednakowe zasady, było ostrzeżenie dla gracza kolo10. Teraz jest ban skoro nie potrafi uszanować innych . Nikt bezkarnie nie będzie obrażał drugiej osoby. Nie ma znaczenia czy jest to gracz czy moderator.

Pozdrawiam, Czubajka
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Czubajka powiedział(a):
    Witam

Na forum obowiązują wszystkich jednakowe zasady, było ostrzeżenie dla gracza kolo10. Teraz jest ban skoro nie potrafi uszanować innych . Nikt bezkarnie nie będzie obrażał drugiej osoby. Nie ma znaczenia czy jest to gracz czy moderator.

Pozdrawiam, Czubajka
    Brawo ! W pełni się zgadzam z tym banem ! :) 
Ta dyskusja została zamknięta.