Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja - Nowa premia logowania

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą zapowiedzią aktualizacji oraz komentowania nadchodzących zmian! Szczegóły znajdziecie w Oficjalnych Ogłoszeniach !

Pozdrawiam 

«13

Komentarz

• sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    W opisie zawarto tyle szczegółów, że równie dobrze można było napisać tylko, że będzie aktualizacja, któa wprowadzi nowości - kropka.
    i tak:
    " Nowa codzienna premia za logowanie:
    • Premia za codzienne logowanie zostanie zmieniona
    • Po tej aktualizacji, wszyscy gracze otrzymają nową premie za logowania. 
    • Zasady nie zmieniają się, zaloguj się do gry codziennie by otrzymywać teraz jeszcze cenniejsze nagrody"
    Ale jak zmieniona? Będzie więcej czy mnie skrzynek, Będzie o innej porze? Skrzynki będą inaczej wyglądać? Cenniejsze? Co to znaczy? Zamiast 5 wojaków dostanę 6? 
    i dalej...
    "Punkty siły do każdego tytułu:
    • Twój tytuł od teraz będzie otrzymywał punkty siły
    • Im wyższy tytuł, tym więcej punktów otrzymasz 
    • W zakładce Twojego tytułu, będziesz mógł sprawdzić ile siły daje Twój aktualny tytuł
    • W zakładce Tytułu, będziesz mógł zobaczyć, ile punktów siły dodaje się do Twojej potęgi"
    A tutaj co? Pomijam fakt, że nie tytuł, ale gracz uzyskując tytuł uzyska dodatkowe punkty. Tylko nie bardzo rozumiem. Za sam tytuł, czy skorelowane ze wzrostem punktów chwały? Bo to lipa, gdy za np za wejście na nieustraszonego i za 10 000 chwały poniżej dumnego będzie taka sama siła... I tylko za tytuły za chwałę czy również za berimondowe? 
    i dalej:
    "Jednorazowy Konkurs Szlachectwa: użyj rubinów:
    • Wprowadzimy dla Was nowe współzawodnictwo w konkursie szlachectwa
      • W tym konkursie gracz musi użyć swych rubinów - nie może za nich kupić punktów"
    Tutaj to już nic nie rozumiem. Pomijam fakt, że powinieneś raczej napisać "nie można za nie kupić punktów", ale o co biega. Mam je użyć, ale nie mogę za nie kupić, to jak mam je użyć? Wysłać jako datki baronom na piasku?:)
    Proszę jednak o traktowanie było nie było nas utrzymujących również tą grę poważnie - bo mam wrażenie, że informacja została napisana w tramwaju na tam zwane "od.....ol"
    Z poważaniem
    Sam
    całkowicie popieram twoje pytania, nie wiadomo w efekcie co konkretnie będzie zmienione , (szczegółowo) .

• Niestety zgadzam się z przedmówcą - informacje udzielone na temat aktualizacji są tak lakoniczne i w sumie niejednoznaczne że aż wstyd rozsyłać je do graczy z mojego sojuszu którzy nie zaglądają (przynajmniej regularnie) na forum. Więcej konkretów a mniej ogółów.
    Jedyne co cieszy to informacja o terminie planowanej aktualizacji. Przynajmniej jedna zmiana na plus ;)
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    GRATULUJE
    nagrody za logowane są tak badziewne jak były ale jest ich mniej dla trybu premium
    skoro niektórzy gracze wykupując premium dostali dodatkowe kilka skrzynek to jakim prawem zostały im po fakcie zabrane, proszę o odpowiedz!!!! teraz jest 1 dla każdego levelu premium
    Neron M @ pl 1
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Bo tu więcej znaczy mniej... Dodatkowo w tej zafajdanej wiadomości o aktualce tu na forum mogłaby być podana info, że z tych pierwszych trzech można wybrać jedną jedynie. A tak dziś większość kliknie w pierwszą z lewej, która akurat nie jest najlepszą...
    a przy okazji, bo czytamy głównie ostatni temat na tym podupadłym i umarłym forum...
    Dzięki, że w jack pocie jest taki artefakt jak posłaniec zagłady... Tylko co ja zrobię z ich kolekcją, dziś 2 jack spoty i dwa posłańce, a przecież w poprzedniej edycji też je zdobyłem... Kociarnię za przeproszeniem założyć????:)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Neron M (PL1) powiedział(a):
    GRATULUJE
    nagrody za logowane są tak badziewne jak były ale jest ich mniej dla trybu premium
    skoro niektórzy gracze wykupując premium dostali dodatkowe kilka skrzynek to jakim prawem zostały im po fakcie zabrane, proszę o odpowiedz!!!! teraz jest 1 dla każdego levelu premium
    Już to sprawdzam. Na tę chwile, nowa premia za logowanie zastąpiła starą. Co do kont VIP, jak otrzymam odpowiedź, udzielę informacji na forum, proszę o cierpliwość. Występuje tez błąd z ginącym wojskiem u graczy co czytam na forum. Prawdopodobnie będzie hotfix z tym związany by pokryć straty u graczy, ale będę też i o tym Was informował. Jeśli macie kolejne pytania, proszę je pisać, krytyką, czy się podoba czy nie, oczywiście też się tu wypowiem.

Jan
    edytowano 18.11.2015
    posłaniec numer 3 no to już mam karetę... Żenua:)
    ufff, demoniczni i klejnot 4 poziomu, o ja szczęśliwiec:)
    Post edited by sam_gnus (PL1) on
    ciesz sie u mnie 2, nawet w wież takich nie przynoszę, powinienem zacząć zbierać:) 
    Neron M @ pl 1
  • saper650 (PL1)saper650 (PL1) PL1 Posty: 24
    znowu gowniana aktu .............. ale to chyba zeby o tej starej zapomnie ktora wprowadzali 2h i nie udalo im sie ehhh amatorszczyzna  zmiana premi logowania ..... bezsens bo okroili liczbe nagrod  badziewnych bo badziewnych ale do wygrania...... widac ze juz nie wiecie jak popsuc to tak psujecie ... jedno z czego sie cieszycie t ze jest nowe forum i nikt tu prawie niewchodzi bo by obsmarowali GGS i CMow gracze az by bylo milo za aktualki .....

aaaaaaaa zaponialem RUBINKI RUBINI RUBINKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII kupowac zeby ggs bylo szczesliwe i podniecone :)
    saper650 @ pl 1
  • saper650 (PL1) powiedział(a):
    znowu gowniana aktu .............. ale to chyba zeby o tej starej zapomnie ktora wprowadzali 2h i nie udalo im sie ehhh amatorszczyzna  zmiana premi logowania ..... bezsens bo okroili liczbe nagrod  badziewnych bo badziewnych ale do wygrania...... widac ze juz nie wiecie jak popsuc to tak psujecie ... jedno z czego sie cieszycie t ze jest nowe forum i nikt tu prawie niewchodzi bo by obsmarowali GGS i CMow gracze az by bylo milo za aktualki .....

aaaaaaaa zaponialem RUBINKI RUBINI RUBINKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII kupowac zeby ggs bylo szczesliwe i podniecone :)
    kupować rubiny ? ahahahahaha :D , a to dobre :D , a po co jak można zdobyć :D , nie ma potrzeby na kupowanie :D
    edytowano 18.11.2015
    Jak to po co kupować... to będzie ironiczny post... bo trzeba rywalizować, bo trzeba być top ileś tam, jestem 30ty, nie wiem kto przede mną, nie wiem jak bardzo przede mną to kupuję, ładuję, klikam, cholera, dalej jestem 30-ty... pewnie inni też kupili i klikają... buahahaha, lipa panie, jaki to problem, żeby tak ustawić, żeby każdy był zawsze w najlepszym razie 30-ty... Nie zapytam innego ile ma, bo widzę tylko pozycję, nawet nie wiem, kto jest pozycję wyżej... I coraz to nowe wydarzenia, konkursy, bo przecież człowiek zawsze chce być najlepszy, a że przy okazji wyda... cóż... kiedyś jak wydał, to wydał trochę i miał  np piekarnię na maksa, a teraz? o, teraz to musi wydać tysiące, bo jak nie końskie trzeba, to skrzynki do nomadów, to skrzynki do samurajów (zaraz będzie jakiś konkurs w którym trzeba będzie ubić dżihadystę - im więcej pocisków w niego władujesz, tym go bardziej zabijesz, ale dostaniesz jeden darmowy pocisk, więc będziesz musiał kupić pociski, magazynki pocisków, skrzynki magazynków, tiry skrzynek, place tirów, kontynenty placów, galaktyki kontynentów- a wszystko to tylko w 28 aktualizacjach, przy okazji zlikwidujemy trawę z trawy, lód z lodowca i piach z piachu, bo to bardzo istotne, w zamian lodu dostaniecie lepsze... kostki lodu,,, i sanki zamiast konia w stajni...
    i wyczekamy, aż puścicie ucztę za 80 tysi żarcia wiedząc, że za 4 minuty dojdzie fura jedzenia z nomada, i wtedy ci powiemy, że za minutę... a jak coś stracisz, to napisz do supportu, ale pamiętaj, oni mają dużo pracy, bo właśnie robią aktualizację, która zmieni kierunek układania się chorągwi na twoim zamku. To bardzo ważne, żebyś wiedział skąd nadejdą dżihadyści... To jak, kupisz pan magazynek, czy tira skrzynek???
    no i byłbym zapomniał.... dziś masz niewidzialne wojsko, jutro niewidzialny zamek może, strach pomyśleć, że mogą być niewidzialne rubiny. 
    DO CHOLERY CIĘZKIEJ! MY SIĘ STARAMY, GRAMY, PŁACIMY!!! MOŻE BYŚCIE SIĘ WY POSTARALI I JAK JUŻ MACIE CO ROBIĆ, NAWET TAK BEZNADZIEJNIE POTRZEBNEGO JAK DZISIEJSZA AKTUALIZACJA TO MOŻE RAZ!!!!! RAZ ZROBILIBYŚCIE JĄ BEZBŁĘDNIE!!! CZY TO TAKA DUŻA PROŚBA? CZY WAM NIE WSTYD!!!!!
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 135
    edytowano 18.11.2015
    Czyli nagrody za logowanie z Vip-a szlag trafil bylo ich wiecej
  • Ten szlachecki z rubinami  - mam wrażenie, że kto wyda najwięcej rubinów ten wygra :)
    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
    Barristan Selmy @ pl 1
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 135
    Trans3 (PL1) powiedział(a):
    Czyli nagrody za logowanie z Vip-a szlag trafil bylo ich wiecej
    Przyydaloby sie zrekompensować! strate innym bonusem np sila ataku na dziedzincu albo obrony .

• Apostoł (PL1)Apostoł (PL1) PL1 Posty: 28
    Jan M powiedział(a):
    Neron M (PL1) powiedział(a):
    GRATULUJE
    Już to sprawdzam. Na tę chwile, nowa premia za logowanie zastąpiła starą. Co do kont VIP, jak otrzymam odpowiedź, udzielę informacji na forum, proszę o cierpliwość. Występuje tez błąd z ginącym wojskiem u graczy co czytam na forum. Prawdopodobnie będzie hotfix z tym związany by pokryć straty u graczy, ale będę też i o tym Was informował. Jeśli macie kolejne pytania, proszę je pisać, krytyką, czy się podoba czy nie, oczywiście też się tu wypowiem.

Jan

I coś już wiemy?

Ludzie Lodu
  • A kiedy ten konkurs z rubinami premia logowania zepsuta BARDZO delikatnie mówiac Nagrody BARDZO, BARDZO słabe
  • ggs złodzieje!
    Spawacz1981 @ pl 1
    sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    Jak to po co kupować... to będzie ironiczny post... bo trzeba rywalizować, bo trzeba być top ileś tam, jestem 30ty, nie wiem kto przede mną, nie wiem jak bardzo przede mną to kupuję, ładuję, klikam, cholera, dalej jestem 30-ty... pewnie inni też kupili i klikają... buahahaha, lipa panie, jaki to problem, żeby tak ustawić, żeby każdy był zawsze w najlepszym razie 30-ty... Nie zapytam innego ile ma, bo widzę tylko pozycję, nawet nie wiem, kto jest pozycję wyżej... I coraz to nowe wydarzenia, konkursy, bo przecież człowiek zawsze chce być najlepszy, a że przy okazji wyda... cóż... kiedyś jak wydał, to wydał trochę i miał  np piekarnię na maksa, a teraz? o, teraz to musi wydać tysiące, bo jak nie końskie trzeba, to skrzynki do nomadów, to skrzynki do samurajów (zaraz będzie jakiś konkurs w którym trzeba będzie ubić dżihadystę - im więcej pocisków w niego władujesz, tym go bardziej zabijesz, ale dostaniesz jeden darmowy pocisk, więc będziesz musiał kupić pociski, magazynki pocisków, skrzynki magazynków, tiry skrzynek, place tirów, kontynenty placów, galaktyki kontynentów- a wszystko to tylko w 28 aktualizacjach, przy okazji zlikwidujemy trawę z trawy, lód z lodowca i piach z piachu, bo to bardzo istotne, w zamian lodu dostaniecie lepsze... kostki lodu,,, i sanki zamiast konia w stajni...
    i wyczekamy, aż puścicie ucztę za 80 tysi żarcia wiedząc, że za 4 minuty dojdzie fura jedzenia z nomada, i wtedy ci powiemy, że za minutę... a jak coś stracisz, to napisz do supportu, ale pamiętaj, oni mają dużo pracy, bo właśnie robią aktualizację, która zmieni kierunek układania się chorągwi na twoim zamku. To bardzo ważne, żebyś wiedział skąd nadejdą dżihadyści... To jak, kupisz pan magazynek, czy tira skrzynek???
    no i byłbym zapomniał.... dziś masz niewidzialne wojsko, jutro niewidzialny zamek może, strach pomyśleć, że mogą być niewidzialne rubiny. 
    DO CHOLERY CIĘZKIEJ! MY SIĘ STARAMY, GRAMY, PŁACIMY!!! MOŻE BYŚCIE SIĘ WY POSTARALI I JAK JUŻ MACIE CO ROBIĆ, NAWET TAK BEZNADZIEJNIE POTRZEBNEGO JAK DZISIEJSZA AKTUALIZACJA TO MOŻE RAZ!!!!! RAZ ZROBILIBYŚCIE JĄ BEZBŁĘDNIE!!! CZY TO TAKA DUŻA PROŚBA? CZY WAM NIE WSTYD!!!!!
    Żeby wkurzyć sam_gnus to trzeba sie postarać... po raz kolejny GRATULACJE
    Neron M @ pl 1
  • Spawacz1981 (PL1)Spawacz1981 (PL1) Posty: 29
    edytowano 19.11.2015
    GGS - *********.. Śmierdzi ! przetłumaczyłem na polski język:-)
    Okradacie nas!
    super teraz są te nagrody za premie logowania, mam czas Vip i co z tego, mogłem wcześniej 3 dodatkowe pola odkryć, a tera tylko jedno, żenada! wczorajsza nagroda to 200 szkła, a dziś 150 rudy hehe Ku...a! co tu się dzieje??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDIT//: proszę nie pisać wulgaryzmów , a także proszę edytować swój post aby dopisać to co chce się dodatkowo dodać. Rozumiem niezadowolenie ze zmian jednak proszę o zachowanie umiaru.Pozdrawiam Czubajka
    Post edited by Czubajka on
    Spawacz1981 @ pl 1
  • a bym zapomniał dodać: gorzej oszukujecie i kłamiecie jak politycy!!!
    Spawacz1981 @ pl 1
Sign In to comment.