Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Przegląd dowódców

Mam duży problem (chyba nie tylko ja) z przeglądem dowódców i ich artefaktów. Kiedy przewijam w przeglądzie na koniec listy cały czas wraca mi na sam początek. Mam duży problem żeby pozmieniać artefakty między poszczególnymi dowódcami. Miałem ważenie że kilka dni temu ten błąd został naprawiony jednak prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji znowu jest to samo. Proszę o przyjrzenie się problemowi i szybkie jego usunięcie,

Z góry dziękuję
jaro21 @ pl 1

Komentarz

• huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    potwierdzam problem jak pisze jaro21

huhu2 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Problem został zgłoszony z naszej strony i będzie usunięty tak szybko jak to jest możliwe.

Pozdrawiam, Jan
  • saper650 (PL1)saper650 (PL1) PL1 Posty: 24
    e no Panowie jaki tam problem berimond sie skonczy i po problemie :P:P:P:P a ggs i tak nic z tym nie zrobi bo jak przeciez z tego ruble nie wplywaja :P:P:P:P
    saper650 @ pl 1
  • jaro21 (PL1) powiedział(a):
    Mam duży problem (chyba nie tylko ja) z przeglądem dowódców i ich artefaktów. Kiedy przewijam w przeglądzie na koniec listy cały czas wraca mi na sam początek. Mam duży problem żeby pozmieniać artefakty między poszczególnymi dowódcami. Miałem ważenie że kilka dni temu ten błąd został naprawiony jednak prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji znowu jest to samo. Proszę o przyjrzenie się problemowi i szybkie jego usunięcie,

Z góry dziękuję
    Też mam ten problem
    Nick: Viper-PL
    Serwer: Polska 1
    Poziom: 59
    Sojusz: Wiekszy Obciach

• saper650 (PL1) powiedział(a):
    e no Panowie jaki tam problem berimond sie skonczy i po problemie :P:P:P:P a ggs i tak nic z tym nie zrobi bo jak przeciez z tego ruble nie wplywaja :P:P:P:P
    jasnowidz chyba bo do tego zmierza 
    fog
Sign In to comment.