Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Cena Osłon / Kupno Hurtowe Osłon

kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
edytowano 08.11.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Proponuje aby zmniejszyć cenę osłon z810 monet na 200monet/150monet
bo przy ciagłych eventach gdzie osłny są niezbędne  warsztaty nie nadażają z produkcją :(
a cena u zbrojmistrza jest za wysoka
oraz wprowadzic pakiety jak kupujesz więcej to  płacisz mniej np.
 Za 200 osłon 20k monet  ( 100 m./szt.)
za 500 osłon 45k monet    (90m./szt.)
za 1000 osłon 75k monet  (75m./szt.)
za 5000 osłon 250 k monet (50 m/szt.)
Post edited by kolo10 (PL1) on

Komentarz

• braki osłon to fakt popieram incjatywe
    fog
  • ja też miałem w tym evencie ponad 3 k osłon i wszystkie mi poszły a jeszcze 2 dni nomadów
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Nic dodać, nic ująć...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 08.11.2015
    Ciesze się że mój pomysł się spodobał
    Proszę CM Asie o przekazanie pomysłu dalej
    EDIT dopisałem oferty i cena za sztukę
  • cena powinna być niższa ale nie przesadzajmy 
    ja zwiększyłbym także liczbe mnet wypadajoncych z wież dla wszystkich graczy lub za wykonanie badania które zwiększało by możliwom ich liczbe do zdobycia o x % 
    takie rozwionzanie także przyczyniło by się do możliwości kupna większej liczby narzędzi
    piotr4440 @ WWW 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Hm... Taki pomysł mi się przypomniał, który proponowano dawno dawno temu (jeszcze za czasów nowego forum), aby móc pozyskiwać narzędzie z wygranych ataków. Widząc jaką dużą częstotliwość mają wydarzenia, był (i jest) to niegłupi pomysł :)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • tu jest mój pomysł ( badanie ) który także zmniejszyło by zapotrzebowanie na tarcze 
    piotr4440 @ WWW 1
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 08.11.2015
    A najlepiej by było, że co np. 2 tyg eventów jest jeden tyg wolnyn bez żadnego eventu. To byłby czas na odrobienie osłon.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • piotr4440 (PL1) powiedział(a):
    tu jest mój pomysł ( badanie ) który także zmniejszyło by zapotrzebowanie na tarcze 
    No  według mnie nawet 10 w okienku to mało będzie  
    Dlatego uważam że moja propozycja jest lepsza choć i twoja by się przydała w grze
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    zakup ok, ale uważam, że powinna ulec zmianie technologia ich produkcji. W tym samym czasie nie 5 ale 10
  • Jestem za!!
    Ale pewnie i tak tego nie wprowadzą bo przecież stracą na rublach :(
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Król Piotr06 (PL1) powiedział(a):
    ja też miałem w tym evencie ponad 3 k osłon i wszystkie mi poszły a jeszcze 2 dni nomadów
    A co to jest 3K osłon jakbyś powiedział 23K to rozumiem.

A tak wogóle musisz brać udział we wszystkich eventach? Nie stać cię to nie uczestniczysz i tyle.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):
    Jestem za!!
    Ale pewnie i tak tego nie wprowadzą bo przecież stracą na rublach :(
    Cena za osłony to złoto które zdobywasz w rożny sposób jak wiesz a nie za rubiny. To raz a dwa, przekazuje Wasza sugestie dalej - jak zawsze. Przy czym proszę zwrócić uwagę, przy tym co czytam, że nikt nie każe Wam brać udziału we wszystkich wydarzeniach jakie są w danym momencie w grze. Biorąc udział w jednej czy dwóch wybranych misji, przeciętny gracz jest w stanie wyprodukować potrzebną mu ilość osłon do walki. Można dokonując zakupu i wziąć udział w większej ilości zadań i... tu jest możliwość nabycia osłon u zbrojmistrza bo jak wiadomo są gracze bardzo aktywni, którzy te osłony kupują i ich wpisów tutaj nie czytam. I oczywiście za chwile przeczytam fale krytyki co do swoich wyjaśnień, ale ja tu zachwiania balansu, wyprzedzając kolejne wpisy, miedzy graczami nie widzę. Waszym zdaniem gracze dzielą się na rubinowych i nie, moim zdaniem dzielą się na aktywnych i tych nie aktywnych, czyli maruderów. Osobiście znam wielu graczy, którzy nie kupują rubinów a z eventów czy wydarzeń te rubiny zdobywają i wszystkie konieczne obiekty za rubiny, na swych zamkach posiadają nie narzekając przy tym na brak złota na zakup osłon.

Pozdrawiam, Jan
Sign In to comment.