Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Kim lub czym naprawde sa OBCY ?

Moze ktos mi wyjasnic co to sa naprawde Obcy ? Sa prawdziwi gracze lub boty ( komputer ) 

Komentarz

• podobno to symulacje prawdziwych graczy z innych serwerów 
    czyli zamek prawdziwego gracza którym kieruje komputer
    tematów na ten temat widziałem kilka niektóre bardzo obszerne ale w tej chwili wyszukiwarka nie działa więc rozumiem
    pozdro 

fog
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Ogółem mówiąc obcy to kopie graczy z innych serwerów, Szczegółowo mówiąc, o ile mi się wydają, działają na nie bonusy z bohaterów działających wyłącznie na celach NPC. Krótko mówiąc, ciężko ich nazwać  o:)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • nie jestem pewien ale wydaje mi się że boty
    Nick: Viper-PL
    Serwer: Polska 1
    Poziom: 59
    Sojusz: Wiekszy Obciach

• Jeżeli to są kopie zamków to czemu każdy ma 500-700 woja? :) Podejrzewam, że to są losowo zrobione zamki, a my mamy myśleć, że to zamki z innych serwerów.
    fenu @ pl 1
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    fenu (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli to są kopie zamków to czemu każdy ma 500-700 woja? :) Podejrzewam, że to są losowo zrobione zamki, a my mamy myśleć, że to zamki z innych serwerów.
    500 -700? Ja mam po 7500 tys i nie moge tego pokonać.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli to są kopie zamków to czemu każdy ma 500-700 woja? :) Podejrzewam, że to są losowo zrobione zamki, a my mamy myśleć, że to zamki z innych serwerów.
    Ja mam po 300-500 i żal mi na taki badziew wojsko tracić. Ehh..a z takich 7 tys. wojska to by chwały wpadło.

A co do tematu to są to "kopie zachowań graczy z innych serwerów" tak dobrane, żeby wyciagnąć od graczy jak najwięcej rubinów - silni gracze dostają słabe zamki i muszą kupować chorągwie, by się liczyć, a słabsi dostają silne zamki i muszą kupić demonów i rubinowe narzędzia, żeby wygrać.

Przepraszam, ale taka prawda - od 3 miesięcy nie miałem niczego, gdzie ilość wojska przekroczyłaby 700.
    No niestety...
  • Szymon200112 (PL1) powiedział(a):
    MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Ja mam po 300-500 i żal mi na taki badziew wojsko tracić. Ehh..a z takich 7 tys. wojska to by chwały wpadło.

A co do tematu to są to "kopie zachowań graczy z innych serwerów" tak dobrane, żeby wyciagnąć od graczy jak najwięcej rubinów - silni gracze dostają słabe zamki i muszą kupować chorągwie, by się liczyć, a słabsi dostają silne zamki i muszą kupić demonów i rubinowe narzędzia, żeby wygrać.

Przepraszam, ale taka prawda - od 3 miesięcy nie miałem niczego, gdzie ilość wojska przekroczyłaby 700.

W dodatku teraz coraz częściej obcy zmienia obronę...
    Żebysmy stracili wojsko i kupili nowe.
  • nie wiem do końca kim są obcy ale to tylko prawdopodobnie jest komputer która udaje graczy z innego kraju 
    ale jak masz wojsko rób wywiad i atakuj dostaniesz dużo chwały tytuł podciągam zawsze na obcych bo graczy trudno znaleźć którzy dadzą dużo chwały :)
Sign In to comment.