Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

pomysł dotyczący postów

Witam mam pomysł dotyczący posterunkow jak każdy wie na trafienie posterunku premium np : 8 jedzenia zwykły gracz nie mam prawie szans   wiec pomyslałem żeby każdy gracz miał szanse na zdobycie takiego  posterunku a polegało by to na tym : gracz zdobywa posterunek np 6 jedzienia  i po zdobyciu pojawia sie możliwość rozwoju postu  wygladalo to by jak rozwijanie wiosek przy zamku na światach whodzimy na posterunek i gdy klikniemy na pola przy zamku ukazuje nam sie  komunikat z mozliwoscią rozwiniecia posterunku byłby tam taki sposub wpłaty surowców jak na światach :smile: 
jeżeli wpłacimy tam określoną ilość surowców np 250 k kamyka 250k drewna i monet  posterunek nam się rozwinie z 6 jedzienia na 8 :) co myślicie o tym ? napewno wtedy kazdy gracz muglby miec posterunek premium :) 
by były równe szanse :smile:  piszczie co o tym myslicie dobre czy słabe :smiley: 
HeroLukasz56 @ pl 1

Komentarz

• w tedy każdy po jakimś czasie miałby posterunki premium. Co za tym idzie posterunek premium byłby pospolity
    piotr4440 @ WWW 1
  • HeroLukasz56 (PL1) powiedział(a):
    Witam mam pomysł dotyczący posterunkow jak każdy wie na trafienie posterunku premium np : 8 jedzenia zwykły gracz nie mam prawie szans   wiec pomyslałem żeby każdy gracz miał szanse na zdobycie takiego  posterunku a polegało by to na tym : gracz zdobywa posterunek np 6 jedzienia  i po zdobyciu pojawia sie możliwość rozwoju postu  wygladalo to by jak rozwijanie wiosek przy zamku na światach whodzimy na posterunek i gdy klikniemy na pola przy zamku ukazuje nam sie  komunikat z mozliwoscią rozwiniecia posterunku byłby tam taki sposub wpłaty surowców jak na światach :smile: 
    jeżeli wpłacimy tam określoną ilość surowców np 250 k kamyka 250k drewna i monet  posterunek nam się rozwinie z 6 jedzienia na 8 :) co myślicie o tym ? napewno wtedy kazdy gracz muglby miec posterunek premium :) 
    by były równe szanse :smile:  piszczie co o tym myslicie dobre czy słabe :smiley: 
    Nie rozumiem tego pomysłu, ale z tego co zrozumiałem chodzi ci pewnie o to, żeby jak ktoś ma posterunek 6 chlebka i 2 drewna to jak się wejdzie w ten posterunek obok niego jest możliwość ulepszenia na np 8 chlebka.
    To ja coś do tego dodam, żeby istniała możliwość ulepszania wszystkiego do 10. Początkowo zdobywasz posterunek 6 kamienia i 2 chlebka to obok posterunku będzie można ulepszyć produkcję
    3 kamienia = 9 500 kamienia i 5 000 monet
    4 kamienia = 10 000 kamienia = 6 000 monet
    5 kamienia - 15 000 kamienia i 6 500 monet
    6 kamienia = 20 000 kamienia i 7 500 monet
    7 kamienia = 25 000 kamienia i 10 000 monet
    8 kamienia = 35 000 kamienia i 15 000 monet
    9 kamienia = 45 000 kamienia i 20 000 monet
    10 kamienia = 60 000 kamienia i 40 000 monet

Zamiast kamienia może też być drewno 

3 chleb = 30 000 monet
    4 chleb = 40 000 monet
    5 chleb = 50 000 monet
    6 chleb = 60 000 monet
    7 chleb = 70 000 monet
    8 chleb = 85 000 monet
    9 chleb = 100 000 monet
    10 chleb = 120 000 monet
    5596cfa1c7929png
    Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
    Domin_Klimek Diuk
  • troche za tanio :/ ggs nie zgodzi sie i ulepszenie posterunkow by było na max 8 nie do 10 :) a cena tego ulepszeniia by bula poruwnywalna do ulepszenia wiosek na swiatach przy zamkach :)  tak z 6 na 8 hlebków ok 200k wszystkich surowcow drewna i kamyka i jeszcze kasy  bo jakby to bylo za tanie to kazdy by to odrazu zrobil i na kazdym poscie zwykłym  ulepszamy dominujacy produkt :) na jedzonku jedzenie na poscie z drewnem drewno itd i kosz tego by byl taki jak pisalem  :) 
    HeroLukasz56 @ pl 1
  • HeroLukasz56 (PL1) powiedział(a):
    troche za tanio :/ ggs nie zgodzi sie i ulepszenie posterunkow by było na max 8 nie do 10 :) a cena tego ulepszeniia by bula poruwnywalna do ulepszenia wiosek na swiatach przy zamkach :)  tak z 6 na 8 hlebków ok 200k wszystkich surowcow drewna i kamyka i jeszcze kasy  bo jakby to bylo za tanie to kazdy by to odrazu zrobil i na kazdym poscie zwykłym  ulepszamy dominujacy produkt :) na jedzonku jedzenie na poscie z drewnem drewno itd i kosz tego by byl taki jak pisalem  :) 
    To co drożej? ;)
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
  • w monetach to przynajmniej 10 razy tyle
    piotr4440 @ WWW 1
  • hilman17 (PL1)hilman17 (PL1) PL1 Posty: 19
    piotr4440 (PL1) powiedział(a):
    w tedy każdy po jakimś czasie miałby posterunki premium. Co za tym idzie posterunek premium byłby pospolity
    Zgadzam się . Wszyscy posty na max beza wiekszego wysiłku równoznacznie mogły by byc wszystkie 8 od poczatku.
  • Zwykły gracz może zdobyć posterunki 8. Ja w taki sposób kiedyś zrobiłem, gdy zaczynałem grę. Nie znałem nikogo wtedy jeszcze. Ale zdrowy chłopski rozum podpowiadał mi, że ze swoim 1 cyfrowym poziomem, ewidentnie jestem nie tam, gdzie należy. Ponieważ grałem kiedyś w inne gry, to nauczony byłem, że na początku należy posprawdzać wszystkie opcje. Znalazłem tam przenosiny zamku. Poszukałem miejsce na skraju mapy, w pobliżu którego są dostępne trzy posty 8-mki, przeniosłem zamek i tak o to zdobyłem te, które mam, samodzielnie. Da się? Ano da się. :-)
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Bez sensu posterunków ósemkowych nie jest tak mało tylko na skraju mapy, więc przenieś sobie zamek.
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Bez sensu posterunków ósemkowych nie jest tak mało tylko na skraju mapy, więc przenieś sobie zamek.
    Nie masz racji 
    od skraju mapy (gdzie możesz się przenieśc) 
    Do najbliżych postów 8 żarcie jest ~100jednostek
  • pomysł mi się podoba ale czy to nie zaburzy równowagi gry
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Bez sensu posterunków ósemkowych nie jest tak mało tylko na skraju mapy, więc przenieś sobie zamek.
    A gdybyś ty chciał się przenieść to wydałbyś 5 000 rubli, których nie masz?
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
Sign In to comment.