Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Wiadomość o rozpoczęciu wojny pomiedzy sojuszami.

Witam.

Byłbym wdzięczny gdyby w informacji "Członek twojego sojuszu rozpętał wojnę z innym sojuszem" itd. była informacja jaki konkretnie gracz jest za to odpowiedzialny, ponieważ prowadzenie dochodzeń w innych sojuszach jest problematyczne.

Liczę że ta informacja zostanie wprowadzona do gry jako np. miniaktualizacja.

Komentarz

• Popieram, byloby to bardzo pomocne. 
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 04.10.2015
    Jestem ZA, ale to wszystko mało!

Jeszcze lepiej podać nazwy obu graczy - atakującego i zaatakowanego. A może nawet co zostało zaatakowane (zamek/posterunek/laboratorium/monument/wioska)...

Ta sama informacja powinna być dostępna dla obu sojuszy!
  • No i jeszcze lepiej, dobre rozwiniecie pomyslu. Tylko co z tego, ze to sie przyda, jak priorytetem dla zespolu ggs sa nowe jednostki w ofertach rubinowych, nowe narzedzia w ofertach rubinowych, inne nowe promocje zachecajace do kupowania rubinow... 
    Reszta dobrych pomyslow idzie do kosza, a co bardziej prawdopodobne - w ogole nie sa czytane. Dzial "Sugestie.." jest zrobiony dla picu :) 
  • 20rafi02 (PL1)20rafi02 (PL1) PL1 Posty: 87
    edytowano 05.10.2015
    Wiedźmin (PL1) powiedział(a):
    No i jeszcze lepiej, dobre rozwiniecie pomyslu. Tylko co z tego, ze to sie przyda, jak priorytetem dla zespolu ggs sa nowe jednostki w ofertach rubinowych, nowe narzedzia w ofertach rubinowych, inne nowe promocje zachecajace do kupowania rubinow... 
    Reszta dobrych pomyslow idzie do kosza, a co bardziej prawdopodobne - w ogole nie sa czytane. Dzial "Sugestie.." jest zrobiony dla picu :) 
    Napisać sugestie dzięki której GGS może zarobić kupę kasy wtedy może przeczytają :)
    Powiem szczerze że ja prowadzę takie dochodzenie i jest męczące bo nawet po zdobytej chwale w informacjach sojuszu i wypowiedzeniu automatycznej wojny nie mogę tego określić

JESTEM ZA!
    Poziom:70 (legendarny 14),Honor:667,Tytuł:Diuk,sojusz: krzyżacy9,ranga: przywódca,Koalicja:Empire Leagne Offensive

• Super pomysł jestem za  :)
    AdaxPro @ pl 1
  • Ja mam pytanie po co ? 
    Żeby łatwiej było wiadomo kogo spalić / wywalic/zemsić ?!
    takie dochodzenia pomagają wyjasnić Okoliczności !
    JESTEM NA NIE 

• kolo10 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytanie po co ? 
    Żeby łatwiej było wiadomo kogo spalić / wywalic/zemsić ?!
    takie dochodzenia pomagają wyjasnić Okoliczności !
    JESTEM NA NIE 

Eee, no zeby szybciej dowiedziec sie, o co poszla wojna i kto atakowal?
    U Ciebie w sojuszu wszystko jest owiane tajemnica? Jest wojna, to walczycie, nie wazne kto zaczal i dlaczego? :) 
  • Pomysł świetny popieram czasami nie wiadomo o co poszło i kto zaczął niektóre osoby także nie chcą się przyznać do jakiegoś ataku więc to znacznie ułatwiło by sprawę
    Ponadto proponuje aby w histori sojuszu pojawiła się informacja kto zaprosił nowego gracza do sojuszu 
    piotr4440 @ WWW 1
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    piotr4440 (PL1) powiedział(a):
    [...]
    Ponadto proponuje aby w histori sojuszu pojawiła się informacja kto zaprosił nowego gracza do sojuszu 
    Było, było, ale wyszukać trudno więc i tym razem popieram! Chociaż wolałbym ograniczyć możliwość wysyłania zaproszeń - ta funkcja powinna być dostępna dla przywódcy, zastępców oraz werbownika (cokolwiek to znaczy i ktokolwiek to jest).
  • Za

• popieram dobry pomysł
  • przeciw. Zabija ducha dochodzenia, niweczy naukę języka dyplomacji.
    Należy rozróżnić kiedy ktoś chce zwyczajnie wyciągnąć takie dane bo szuka tylko pretekstu do spalenia komuś zamku a rzeczywisty błąd, pomyłka niechcący czy żeby wyczuć z kim ma się do czynienia.
    Moim zdaniem dobrze że jest tylko wiadomo że coś miało miejsce i wiadomo z jakiego to sojuszu, a nie konkretnie kto gdyż daje to pole do popisu osobie na stanowisku dyplomaty. Czy nie uważacie że inaczej ta nazwa była by nad wyrost?
  • Lanius (PL1) powiedział(a):
    przeciw. Zabija ducha dochodzenia, niweczy naukę języka dyplomacji.
    Należy rozróżnić kiedy ktoś chce zwyczajnie wyciągnąć takie dane bo szuka tylko pretekstu do spalenia komuś zamku a rzeczywisty błąd, pomyłka niechcący czy żeby wyczuć z kim ma się do czynienia.
    Moim zdaniem dobrze że jest tylko wiadomo że coś miało miejsce i wiadomo z jakiego to sojuszu, a nie konkretnie kto gdyż daje to pole do popisu osobie na stanowisku dyplomaty. Czy nie uważacie że inaczej ta nazwa była by nad wyrost?
    Popieram cię
  • Dobry pomysl ale czy zostanie zrealizowany to jest pytanie
    30jurek @ pl 1
  • ZA
    55stan @ pl 1
Sign In to comment.