Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Rozróżnianie dowódców, konkursy szlachectwa i nowa oferta Prime Day!

Drodzy Gracze, 

nowy miesiąc rozpoczynamy kolejną aktualizacją gry. Zapraszam Was do zapoznania się ze szczegółami zmian. Szczegóły - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach

Co o tym sądzicie? 

Pozdrawiam 
«1

Komentarz

• Fajne zmiany, gracze znaja sie na rzeczy :wink: 
  • Tieru (PL1)Tieru (PL1) Posty: 624
    Pięknie!
    Konkursy szlachectwa na krainach, właśnie na to czekałem. :blush: 
    Rozróżnianie też się przyda, skoro mam ich już 15 i trzeba patrzeć na każdego bonusy. ^^
    5500564b47f9fpng
    SUPPORT
    Wideo Poradniki dot. gry GG Empire
    Zlecenia na sygnatury/avatara
    Zanim zapytasz... UŻYJ Wyszukiwarki! Znajdziesz w niej wszystko!

• Jak nie zepsują to to będzie dobra aktualka :)
  • Fajana gra
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Ooo! Dobre. Oprócz tej nowej promocji aktualka ( mam nadzieję) będzie udana :)
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • A ja powiem sceptycznie:
    Pożyjemy,  zobaczymy
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam serdecznie, 

cieszę się, że zmiany się Wam podobają. Tym razem Zespół skupił się głównie na propozycjach Graczy i oto efekt. Super. 

Pozdrawiam.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    W końcu, tzn. po paru miesiącach (bodajże około 5???), po paru (kilkudziesięciu) nieudanych aktualizacjach, wejdzie do gry jedna z propozycja Walgrada, tj. oznakowanie dowódcy:). Asia przekazała większość jego sugestii prędko do GGS (od 2 tygodniu do miesiąca???), zważając na ten czas, szybciej jedzie samochód po polskich drogach niż docierają sugestie i krytyki do GGS :)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • mati007 (PL1) powiedział(a):
    W końcu, tzn. po paru miesiącach (bodajże około 5???), po paru (kilkudziesięciu) nieudanych aktualizacjach, wejdzie do gry jedna z propozycja Walgrada, tj. oznakowanie dowódcy:). Asia przekazała większość jego sugestii prędko do GGS (od 2 tygodniu do miesiąca???), zważając na ten czas, szybciej jedzie samochód po polskich drogach niż docierają sugestie i krytyki do GGS :)
    Ja z kolei powiem tak: lepiej późno niż wcale.
    Poza tym wydaje mi się że lepiej troszkę poczekać i wprowadzić produkt dopracowany i wypracowany niż na szybko z wieloma błędami. W pierwszym przypadku zdobywa uznanie graczy w drugim odbiera to co w grze najlepsze czyli dobrą zabawę ;) No, ale jak z tą będzie:
    kolo10 (PL1) powiedział(a):
    A ja powiem sceptycznie:
    Pożyjemy,  zobaczymy
    ;)

Mnie natomiast w tym wszystkim najbardziej cieszy komunikat pod ogłoszeniem o aktualizacji czyli o terminie wprowadzenia. Dzięki temu można sobie przygotować wojsko przed pomorem głodu i nie stracić najcenniejszych jednostek. Za to wyrazy uznania i podziękowania CM Asia07 :*
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    mati007 (PL1) powiedział(a):

Nie tylko propozycje naszych graczy Polskiego forum trafiają do Twórców Gry to raz a dwa, Mati, czasem kilka słów nie tylko krytyki ale i uznania, mile widziane. :) Mnie bardzo cieszy, że pomysły Wasze są jednak realizowane i miła niespodzianka, że już jutro :)

Pozdrawiam, Jan
  • Miało byc ładnie, a wyszło chyba jak zwykle...
    Nie zaliczyło mi dzisiaj pkt chwały z obcych - 62.000 pkt doszły, a nie zaliczyło nawet pierwszego progu...
    >> MONTE CASSINO <<

W jedności SIŁA

- Sun Tzu, Sztuka Wojny
    "Oto zasada prowadzenia wojny: nie polegać na tym, że wróg nie przyjdzie, tylko na gotowości do odparcia go. Nie polegać na tym, że nie napadnie nas tylko na zapewnieniu sobie takiej siły, żebyśmy nie mogli być napadnięci."

Mail do supportu: [email protected]
  • zwiekszcie magazyn na zborje bo to jest tragedia.....
    Boski Kamil @ pl 1
  • edytowano 05.11.2015
    Skoro twórcy skupili się na sugestiach graczy to po jaką *******coś takiego :

"Wielopoziomowa oferta Prime Day 
    • Ta nowa oferta Prime Day zawiera różne poziomy nagród. Im więcej rubinów zakupisz podczas trwania tej oferty, tym więcej poziomów odblokujesz i zyskasz więcej nagród! "
    rubiny, rubiny, rubiny :)

Co do rozróżniania dowódcy to naprawdę teraz po piórkach dacie radę rozróżnić ? :)

EDIT//: proszę niepisać   wulgaryzmów na forum, gdyż zgodnie z regulaminem, może sie to skończyć banem

Post edited by Czubajka on
    Barristan Selmy @ pl 1
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Mnie się to okienko z nazwą dowódcy podoba - kiedy zostanie wysłuchana kolejna "odezwa graczy" i powiększony zostanie magazyn - to zaś można by drugie z boku okno tym razem rozwijane wprowadzić, i dla każdego wojaka dać 2-3 opcje przebrania - tam też zestawiano by uniformy.;)
  • Pierwsze dobre zmiany za które trzeba pochwalić. :)

Do nowych konkursów szlachectwa dodałbym podział rankingu legendarnego - bo nowe konkursy nic nie będą wnosiły skoro i tak pierwsze 50 miejsc będzie dla "wybranych"...
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • bask_01 (PL1)bask_01 (PL1) PL1 Posty: 115
    - Przy zmianie nazwy dowodcy tekst jak znikał tak dalej znika - brak poprawy
    - brakuje możliwości usunięcia szpitala
    - W aktualizacji nie ma opisu za co będą wyższe ceny
    - Brak konkursu szlacheckiego na znajdowanie błędów :)

smerf maruda
  • fajnie że dowódcy zostali oznaczeni
    ogólnie spoko aktualizacja
    Nick: Viper-PL
    Serwer: Polska 1
    Poziom: 59
    Sojusz: Wiekszy Obciach

• Suuuuuper PRIME DAY

Jak zawsze zadbaliście żeby za więcej kasy dostać znowu mniej.... czyli za 180k rubinów 7h promocji a przed aktualizacją 8h za 85k rubinów... tak, tak, napiszecie  więcej wojska ale gdzie assasyny? Przeliczając na koszt rubinów i ilość wojska to tylko iluzja że niby więcej..... 

Kolejna odsłona rządzy pieniądza GGS :]
    Piotr Szalony @ pl 1
  • Mnie także aktualizacja się podoba. Bardzo dziękuję zespołowi GGS za nią. Naprawdę już w tych dowódcach się gubiłem. :-) A konkursy przetestuję sobie, gdy znajdę na to czas. :-)

P.S.
    Wie ktoś, czy za zakup 180 k rubinów dostaje się od razu wszystkie 3 nagrody, czy tylko tą ostatnią?
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Mowiac krotko w PRIME DAY wystapil blad w tlumaczeniu z jezyka niemieckiego na polski :smiley: 
    "dostaniesz wiecej za mniej rubinow"
    a powinno byc
    " dostaniesz mniej za wiecej rubinow" :smiley: :smile: 
    i dlatego nie kupuje juz od dawna rubinow i ich nie kupie dopoki nie zakoncze gry lub nie oddadza 200% na ruble:D
Sign In to comment.