Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

MOJE WOJSKO!

Kotixiu (PL1)Kotixiu (PL1) Posty: 15
edytowano 17.10.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Wczoraj jak zwykle dostałem w prezencie od gry 75 cesarskich kiedy miałem niedobory jedzenia, teraz jest event z samurajami i cały szpital w nich zapełniony i wszystich cesarskich straciłem a tamci samurajowie szpital zapełnili i a oni są za rubiny!!!!

Naciągacze oddawajcie mi wojsko!
Dodajcie opcje gdzie można wybrać jakie jednostki do szpitala mają pujść za rubiny czy monety taka strzałeczka powinna być i wybirasz sobie np tylko 10 % jednostek za rubiny trafia do szpitala a 90 za monety i teraz jestem wiecie gdzie a tera są samurajowie i wielka wojna kołomnie!

Komentarz

• łajzy ze wsparcia  i tak ci nei oddadzą ... 
    mi kiedyś zdechło podczas ich jeb**** aktualki  i też nie oddali !!!
  • A mi właśnie 1700 wojska zdezerterowało przy 8 tysiącach żywności w magazynie :)
  • i? ty masz pewnie 70 lvl i brak wojen koło siebie ;)

• Może niedługo coś będzie ciekawego;)
    Ale jednak lepiej się gra przy tej presji 4tys żywności na minusie niż przy pustym magazynie i +;)
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam

Wojsko w szpitalu , którego nie chcemy leczyć zawsze można po bitwie usunąć. Jeśli chodzi o wojsko , które zginęło w czasie aktualizacji , to zawsze zostaje support i spokojne wyjaśnienie sytuacji. Dłuższe przerwy w dostępie do gry związane z aktualizacjami, zawsze są ogłaszane wcześniej, tak by gracze mieli możliwość uzupełnienia jedzenia. Trzeba jednak zaglądać na forum. W sprawie dezercji wojska proszę pisać do supportu , to z pewnością jakiś błąd .

Pozdrawiam, Czubajka
  • Czubajka powiedział(a):
    Witam

Wojsko w szpitalu , którego nie chcemy leczyć zawsze można po bitwie usunąć. Jeśli chodzi o wojsko , które zginęło w czasie aktualizacji , to zawsze zostaje support i spokojne wyjaśnienie sytuacji. Dłuższe przerwy w dostępie do gry związane z aktualizacjami, zawsze są ogłaszane wcześniej, tak by gracze mieli możliwość uzupełnienia jedzenia. Trzeba jednak zaglądać na forum. W sprawie dezercji wojska proszę pisać do supportu , to z pewnością jakiś błąd .

Pozdrawiam, Czubajka

To co dla Czubajki jest z pewnością błędem, dla supportu jest tylko próbą oszukania biednego GGS :)

Ale napiszę, żeby przynajmniej pracowali.
    Witam

Pozdrawiam, Czubajka
    Proszę nie lać wody że kochany support odda wojsko które zdechło podczas aktualizację 
    Miesiąc temu miałem taką sytuację i mogę pani podesłać screeenshota z emailem
    Dostałem odpowiedz że dotyka to wszystkich graczy i ze woja nie oddadzą 
    bo ggs nigdy nic nie oddaje!
  • Czubajka,wiem o tym dobrze już usunołem je ale żeby za wojsko do leczenia samurajowie którzy są niewiele silniejsi od cesarskich to nieznaczy odrazu zdierać 100 rubli,może chociaż 700 monet bo ja te jednostki wywalam z szpitala,a jak mi zdychajo z głodu to koniec mojego woja za monety BEZ SENSU JEST WPYCHANIE WOJA ZA RUBLE NIŻ NIECO SŁABSZE WOJO ZA MONETY,Prosze wporowadcie opcje gdzie sie wybiera ile jedniostek albo jakie mają trafiać do szpitala
  • Kotixiu (PL1) powiedział(a):
    Czubajka,wiem o tym dobrze już usunołem je ale żeby za wojsko do leczenia samurajowie którzy są niewiele silniejsi od cesarskich to nieznaczy odrazu zdierać 100 rubli,może chociaż 700 monet bo ja te jednostki wywalam z szpitala,a jak mi zdychajo z głodu to koniec mojego woja za monety BEZ SENSU JEST WPYCHANIE WOJA ZA RUBLE NIŻ NIECO SŁABSZE WOJO ZA MONETY,Prosze wporowadcie opcje gdzie sie wybiera ile jedniostek albo jakie mają trafiać do szpitala
    ... Albo  poprostu wszystkich leczmy za monet 
    Zamieńmy rubi y na monety 
    to też jest opcja
  • w temacie Nowy szpital prosimy o taką opcje. 
    Czubajka powiedział(a):
    Witam

Wojsko w szpitalu , którego nie chcemy leczyć zawsze można po bitwie usunąć. ...........

Pozdrawiam, Czubajka
    Można tylko szpital jest pusty wtedy .I kogo mamy w nim leczyć ?
    Myślę że szpital ma z założenia przyśpieszać odbudowywanie strat. Tyle że bez opcji  wyboru czy rubinowi trafiają do szpitala efekt jest taki że graczom którzy ich nie leczą .nie opłaca  się ich w ogóle używać na większą skalę.
       Dlatego i w tym temacie 
    Kotixiu (PL1) powiedział(a):
    Prosze wporowadcie opcje gdzie sie wybiera ile jedniostek albo jakie mają trafiać do szpitala

popieram prośbę o
                        WPROWADZENIE OPCJI WYBORU CZY WOJSKA RUBINOWE MAJĄ TRAFIAĆ DO SZPITALA!

fog
  • Kotixiu (PL1)Kotixiu (PL1) Posty: 15
    edytowano 02.11.2015
    I ZNOWU TO CAŁY SZPITAL ZAPEŁNIONY Z.....YMI WĘDROWNYMI ZA 100 RUBLI WSZYSCY WETERANI I GWARDZIA KRÓLEWSKA POSZŁA SIĘ PI....YĆ ZACZYNAM SIĘ JUŻ WKURZAĆ CAŁY CZAS INO:
    -Proszę zapłacić rubelkami
    -Proszę zapłacić za wędrownych rycerzy w szpitalu 120,a żeby mieć miejsce na słabsze wojsko ulepsz szpital!
    COTO MA BYĆ JAK ROBICIE TEN SZPITAL TO GO ULEPSZAJCIE A NIE RÓBCIE Z NIEGO MASZYNY DO SCINANIA KASY Z JAKICH TYPÓW CO PŁACĄ ZA RUBLE PO 2 STÓWY ZA RUBLE ŻEBY MIEĆ LEPSZY SZPITAL W RAZIE CZEGO.
    CZEKAM NA MOICH WETERANÓW I WARTOWNIKÓW!
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    edytowano 02.11.2015
    Witam

Problem leczenia wojska w szpitalu pojawia się dość często. Jest w szpitalu opcja usunięcia wojska , które są leczone za rubiny tylko. Wystarczy pamiętać , by po walce usunąć z niego do kosza jednostki , których nie chcemy leczyć i mamy wolne miejsce.  Z założenia szpital ma leczyć jednostki "automatycznie", a w pierwszej kolejności te, które są cenniejsze z perspektywy wartości jednostki. Stąd takie rozwiązanie, którego Zespół na chwilę obecną nie planuje zmieniać
    Pozdrawiam, Czubajka
    Witam

Problem leczenia wojska w szpitalu pojawia się dość często. Jest w szpitalu opcja usunięcia wojska , które są leczone za rubiny tylko. Wystarczy pamiętać , by po walce usunąć z niego do kosza jednostki , których nie chcemy leczyć i mamy wolne miejsce.  Z założenia szpital ma leczyć jednostki "automatycznie", a w pierwszej kolejności te, które są cenniejsze z perspektywy wartości jednostki. Stąd takie rozwiązanie, którego Zespół na chwilę obecną nie planuje zmieniać
    Pozdrawiam, Czubajka
    A planuja mozliwosc zburzenia szpitala? Ta opcja jest potrzebna :) 
    Witam

Pozdrawiam, Czubajka
    A skoro zepół tak chce to niech tak zostanie i zostanie to zaakceptowane i przez graczy  tylko
    niech jednostki "spejcjalne" też leczą sie za monety!
Sign In to comment.