Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

podziwiam!

to sojusz gdzie toleruje się wszystkie poglądy]]]  http://scr.hu/7dtv/ijcsk nawet animozje osobiste idą na bok w sytuacji gdy wygrana iventu jest zagrożona  heee brawo .

«1

Komentarz

• SamaEla6 (PL1)SamaEla6 (PL1) Posty: 25
    edytowano 06.11.2015
    Podziwiam!
    Tak sojuż Rebelianci płaci daninę za to ,że pozwalam im grać.
    Co tydzień ma być po 40 milionów sórowca bo axel jak nie to wpierdol i kasacja albo kasacja i ***
    Takrze proszę już mi tam zbierać bo muszę się rozbódowywać;)
    http://scr.hu/2r14/ciov7
    http://scr.hu/2r14/u1pme

Post edited by CM Asia07 on
  • axsel777 (PL1)axsel777 (PL1) PL1 Posty: 208
    włamałeś się na konto gracza  .  skasowałeś arty słupie, bo w grze jesteś cienki ale dojdziemy ktoś ty ] spokojnie
    zresztą wiemy kto to
    edytowano 06.11.2015
    wiem kim jesteś ale to sprawa drugorzędna , bo ta naprawdę jesteś zwykłym *** który ukradł graczowi realne pieniądze w postaci artów rubinów i będę się zwracał jak do takiej szuji się zwraca,,, straszyć to sobie możesz kumpli z pod budki z piwem *** tych kumpli z którymi ulotki roznosisz a nie przepraszam już nie roznosisz teraz magazyn czy hurtownia ,,,ale z*** pewnie już podbierasz drobne z kasy jak na *** przystało ,  ale jest mały problem czasem ludzie mogą mieć dość tego że *** niweczy kogoś paroletni wysiłek  i wtedy *** może mieć ciepło to tyle *** pozdrawiam do miłego
  • Witajcie Rebelianci

Bardzo cieszy fakt ,że tyle Wiesz o mnie .Natomiast nieładnie z Twojej strony ,że straszysz mnie,óbliżasz mi nazywając złodziejem. Mam rozumieć ,że  rebelianci płacą po 60 milionuw daniny co tydzień jakiemuś słupowi co roznosi ulotki po hurtowniach i podbiera w tych hurtowniach drobne aby popijać piwo przy budce.

Twoja fantazja jest niesamowita.

Podaj nick Niedziela godzina 20:00  40 milionów surki lub powturka.

Możesz podac nick kogos kogo nie lubisz w sojuszu .

Będzie Ci łatwiej.

Pozdrawiam Serdecznie "Ulotkarz":)

edytowano 06.11.2015
    axsel777
    ***] i nie chodzi o głupie surki by było jasne ***  okradłeś gracza z maszynek zniszczyłeś zamek i arty ale takie łajzy zawsze żerują na innych bo sami łapy lewe do pracy ja straszę ??? no co ty ja nic nie mogę]
    edytowano 29.10.2015
    No faktycznie gów... mozessz.

...............    http://scr.hu/2r14/fvecl  powinni nazwac... "ulotkarz"

• Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 06.11.2015
    axsel777 (PL1) powiedział(a):
    axsel777
    ***] i nie chodzi o głupie surki by było jasne ***  okradłeś gracza z maszynek zniszczyłeś zamek i arty ale takie łajzy zawsze żerują na innych bo sami łapy lewe do pracy ja straszę ??? no co ty ja nic nie mogę]
    To zgłoś sprawę na policję.
    Jeżeli ktoś włamał się na konto to dopuścił się cyber przestępstwa, a z tego co wiem to polskie sądy nie mają wobec takich litości. Sprawa do administracji też powinna trafić skoro wiadomo kto to zrobił, przecież można wszystko sprawdzić.
    Zamiast psuć sobie krew na forum załatwcie od razu sprawę a nie prześcigacie się w swoich racjach.

Nie oceniam żadnej ze stron, ale nie rozumiem po prostu co wam da nawet sam szantaż na forum a nie po prostu wiadomości w grze...

PS: Dodam tylko że jestem pod wrażeniem umiejętności ulotkarza skoro potrafi włamać się komuś na konto. :)
    Hehe chciałbym mieć takiego w firmie... ;)
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 06.11.2015
    Slupio98 (PL1) powiedział(a):
    axsel777 (PL1) powiedział(a):
    axsel777
    ***] i nie chodzi o głupie surki by było jasne *** okradłeś gracza z maszynek zniszczyłeś zamek i arty ale takie łajzy zawsze żerują na innych bo sami łapy lewe do pracy ja straszę ??? no co ty ja nic nie mogę]
    To zgłoś sprawę na policję.
    Jeżeli ktoś włamał się na konto to dopuścił się cyber przestępstwa, a z tego co wiem to polskie sądy nie mają wobec takich litości. Sprawa do administracji też powinna trafić skoro wiadomo kto to zrobił, przecież można wszystko sprawdzić.
    Zamiast psuć sobie krew na forum załatwcie od razu sprawę a nie prześcigacie się w swoich racjach.

Nie oceniam żadnej ze stron, ale nie rozumiem po prostu co wam da nawet sam szantaż na forum a nie po prostu wiadomości w grze...

PS: Dodam tylko że jestem pod wrażeniem umiejętności ulotkarza skoro potrafi włamać się komuś na konto. :)
    Hehe chciałbym mieć takiego w firmie... ;)
    Niestety ale policja ci tutaj nic nie da ponieważ siedziba firmy GGS mieści się w Niemczech chyba, że mówisz o policji niemieckiej.
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 01.11.2015
    SamaEla6 (PL1) powiedział(a):
    No faktycznie gów... mozessz.

...............    http://scr.hu/2r14/fvecl  powinni nazwac... "ulotkarz"

Skąd masz te jednostki?! To chyba byla jednostka testowa
    ten z piorunami
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Niestety ale policja ci tutaj nic nie da ponieważ siedziba firmy GGS mieści się w Niemczech chyba, że mówisz o policji niemieckiej.
    A Interpol i współpraca międzynarodowa policji?
    Nawet od biedy do niemieckiej policji można wnieść skargę, ale raczej w polskiej też można.
    Hmm przestępstwo nastąpiło raczej na terenie Polski i ofiara również mieszka na terenie Polski, dlatego nawet lepiej zgłosić się do miejscowej policji.
    Jedyne co to polska policja będzie musiała wystąpić z wnioskiem o dostęp do danych serwera do niemieckiej prokuratury, ale raczej tam sądy mają sprawne ;)
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 05.11.2015
    Slupio98 (PL1) powiedział(a):
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    A Interpol i współpraca międzynarodowa policji?
    Nawet od biedy do niemieckiej policji można wnieść skargę, ale raczej w polskiej też można.
    Hmm przestępstwo nastąpiło raczej na terenie Polski i ofiara również mieszka na terenie Polski, dlatego nawet lepiej zgłosić się do miejscowej policji.
    Jedyne co to polska policja będzie musiała wystąpić z wnioskiem o dostęp do danych serwera do niemieckiej prokuratury, ale raczej tam sądy mają sprawne ;)
    Jesteś w błędzie przestępstwo zostało popełnione na terenie Niemiec czyli tam, gdzie serwer z grą poczytaj trochę prawa międzynarodowego.

Po drugie skąd wiesz, że ofiara jak i przestępca logowali się z Polski. To, że serwer jest polskojęzyczny to nie oznacza, że się logowali z Polski.

Po trzecie Interpool i Europol mogą ścigać przestępców, którzy popełnili przestępstwa na terenie jakiegoś tam kraju, a przestępcy ukrywają się za granicą, a tutaj takiej sytuacji nie ma, więc pozostaje tylko policja czy prokuratura niemiecka, która tez może współpracować z Interpoolem czy Europolem jeżeli przestępcy przebywają poza Niemcami.
  • teraz jest już tak że policja niemiecka może działać na terenie Polski :D
    tomekuser @ WWW 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Kochani, stary temat, ale ważny. Podkreślam, że macie rację pisząc, iż przestępstwa internetowe można zgłaszać na policję, a ta pokieruje dalej, nie mniej jednak w pierwszej kolejności piszcie do naszego Zespołu Wsparcia Technicznego, który oceni sytuację i być może będzie w stanie pomóc. 

Pozdrawiam 
    edytowano 08.11.2015
    pisać do działu wsparcia? jaja sobie z nas robisz? macie stałą formułkę  pewnie dano komuś pasy w tym wypadku zalogowano się  z  wysp brytyjskich gracz mieszka w polsce i  tak zero pomocy a kilku z rebeli piszących w tej sprawie nie dostało nawet odpowiedzi więc nie pisz głupot o pomocy suportu w sprawie włamań na konta ] były usuwane sojusze -wchodził słup brał koronę i rozwalał soj i co ? sup olewał i pisał stałe formułki było kilka włamań i co? zero  rulery i inne gady szaleją na czarsie i co sup udaje że nic nie wie więc nie ośmieszaj się takimi wpisami , nawet  cudak grożący na forum dalszymi włamami nie został tu zbanowany więc  lepiej nic nie pisz ,,,a do graczy rada  nawet nie piszcie do działu wsparcia jeszcze nikomu w takich sprawach nie pomogli a cwaniaki ciągle ci sami dalej grają na mapie i kombinują bo suport za cienki jest by ich ukrócić trzeba szukać innych sposobów

edytowano 08.11.2015
    Masz prawie 40 na karku a tak się podniecasz tą grą ,że aż się głupio robi jak się to czyta.

Rzadko zaglądam na forum ostatnimi czasy więc musisz mi wybaczyć proponuję abyśmy sobie ustalili jakiś akustyczny sygnał dzwiękowy do komunikacji .

Może to być odgłos puchacza lub wycie wilka.

Wtedy przybędę:)
    edytowano 08.11.2015
    nie trafiłeś z wiekiem złodzieju ] a co do podniecania się grą  hee kula w płot]]] mam totalny luz .a wydaje mi się że większą spinkę na tej grze ma typek który widząc swoją słabość i niemoc na mapie widząc że normalnej grze  na mapie jest nikim   dowartościowuje się okradając  innych bo musi jakoś zaistnieć hee a to jedyny sposób, ukraść maszynki rozwalić komuś konto a co tam]] jak nie potrafię bo jestem nierobem to chociaż komuś coś ukradnę  lub rozwalę i będę superr ]]ile ty masz lat 12? głupio się robi fakt- myśląc że dorosły facet bawi się w kradzieże i rozwalanie komuś konta by chociaż ktoś go zauważył w zwykłej grze żenada łajzo
    Post edited by axsel777 (PL1) on
  • Jesteś bardzo widać rozemocjonowany na dodatek bezpodstawnie nazywasz uczciwych ludzi złodziejami i łajzami dlatego nie będziemy dalej prowadzić tej dyskusji bo to zbyt niski poziom dla mnie >przekroczysz pewną cienką linię "dobrego smaku" :) w rozmowie ze mną i zostanie Ci budowanie nowego konta lub tylko forum.

Nawiasem mówiąc dobrze Ci idzie tyko ,że nam chodziło o odgłos puchacza a nie jęczenie czterdziestolatka ,którego już od dawna nie puszczają w telewizji.
  • Słupio98

PS: Dodam tylko że jestem pod wrażeniem umiejętności ulotkarza skoro potrafi włamać się komuś na konto.
    Hehe chciałbym mieć takiego w firmie...

Też bym takiego chciał lecz niestety w swoim niewielkim aczkolwiek doskonale prosperującym biznesie mam tylko Wiesia. Pocieszna chłopina i nadzwyczaj pracowity. W ubiegłym miesiącu gdzie każdy pracownik zrobił po 200 godzin Wiesio zrobił aż 319 więc aby nie wyglądało to jakoś niesmacznie wysłałem go na urlop z tychże nadgodzin.
    Po powrocie zapytałem czy wypoczął?

Odparł:  "i tak kierownika oszukałem bo w domu pracowałem"

W tym momencie przestałem manipulować pracownikami bo już widzę..,że nie tego chciałem.

Sign In to comment.