Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Nwy serwer

Mam takie pytanko czy tylko ja myślę ze powinien być już nowy serwer bo to co jest teraz to jest jakaś dżungla nie prawda?

qwert21 @ pl 1

Komentarz

• Prawda...
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    I czy będzie kiedyś taka możliwość aby połączyć grę z androida i z kompa  w jedno to by się bardzo przydało.
    qwert21 @ pl 1
  • Jeżeli mówimy o nowym serwerze na wersję komputerową to i tak na tym obecnym jest mało graczy a ty chcesz by kolejny dodali...
    A fakt fajnie by było ustawiać ataki na wersji mobilnej :)
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    qwert21 (PL1) powiedział(a):
    I czy będzie kiedyś taka możliwość aby połączyć grę z androida i z kompa  w jedno to by się bardzo przydało.
    Witam, 

mobilna wersja gry pozostanie odrębna, bo gry, mimo licznych podobieństw, różnią się miedzy sobą. Również wydarzenia są częściowo różne. Przykładem jest choćby zaplanowana na dziś aktualizacja w E4K, gdzie pojawi się Inwazja Samurajów, jednak będzie to inne wydarzenie od noszącego tę samą nazwę w klasycznej wersji Empire. 

Pozdrawiam 
  • He he ale gdy by miał powstać serwer Polska 2 to tam ŹADNYCH KOALICJI!

Zawsze przestrzegaj zasad forum

Zawsze słuchaj Asi ona zawsze ma racje

Przestrzegaj zasad albo on cię dopadnie!

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    MateuszHero1 (PL1) powiedział(a):
    He he ale gdy by miał powstać serwer Polska 2 to tam ŹADNYCH KOALICJI!
    I tak pewnie by powstały, nie zależnie od tego czy tego chcesz czy nie... Przydałby się, bo ten serwer jest już zapełniony i zlagowany, co do tego, że niby jest mało graczy, to zależy w jakich miejscach mapy, niektóre są aż za bardzo przepełnione, a nie które wolne...
  • Zgadzam się koalicje mają dobre i złe strony. Daje ci zgodę.

Zawsze przestrzegaj zasad forum

Zawsze słuchaj Asi ona zawsze ma racje

Przestrzegaj zasad albo on cię dopadnie!

Oh, dziękuję. ;)
  • Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie, jak można by zakazać koalicji. Załóżmy, że faktycznie powstaje taki zakaz. No to się gracze z różnych sojów na TS'e umówią, że działają razem, ale nie wpiszą tego w opis. Nawet nie będziesz wiedział za co cię kilkanaście sojów leje. ;-) Czyli zakaz byłby praktycznie bezużyteczny, a na to, że "bezużyteczne prawa osłabiają te użyteczne" wpadli już w XVIII wieku (Charles de Secondat, Baron de Montesquieu).
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
    Mądrze... :smiley:
Sign In to comment.