SAMUELO I ELITO EMPIRE

Nie piszę by usprawiedliwić zachowanie, którego usprawiedliwić niemożliwym jest. 
Wybaczenie również, albowiem zbrodnią nazwać takie czyny można.
Ja Vandoz, diabel empajowy, przeklętego diabła brat i towarzysz, samego Lucyfera sekretarz, Samuele, tudzież sojusz jej pod nazwą Elita Empire
przeprosić pragnę ze szczerego serca. 
Jaki ze mnie do diabła rycerz, jeśli nie umiem gołą d*pą jeża zabić, a niewinną niewiastę słowem haniebnym i kłamliwym obrzucać smiałem wraz
z jej pobratyńcami i sojusznikami w celach propagadny wojennej, ku uciesze gawiedzi i niczkemników pokroju mego. 
Ażeby wojsko moje czarcie jadło łajno, jeśli ośmielę się kiedykolwiek znowu wyśmiewać wykształcenie Twoje, Samuelo, a także z diabelskim
sprytem trud do zdobycia takowego i czas próbował obrócić w obelgę i stosował przeciwko Tobie.
Flaki swe na surowo zeżrec powinienem, za przekręcanie nicku Twego a prawdopodobnie również imienia, które z hebrajskiego się wywodzi
i czcigodnym jest a zarazem słowa piękne w sobie kryje. Niczym kucharz babiloński litery poprzestawiałem niegodnie w  nadzieji 
zranienia i zadania przykrości, za co ja przepraszam. 
Jak kołodziej macedoński, ja Vandoz, sojusz Twój oczerniałem i plugawiłem, nędznie i podstępnie prowokując i wyśmiewając,
swymi słowami krzywde i cierpienie grzesznie wyrządzić chcąc, Ciebie i Twych pobratymców przepraszam. 
A niechaj mi język obetną i w rzyć wetkną, jeśli refleksją oczy me nieprzemyte, jak piwowar jerozolimski pianę będę tłuc 
i kłamstwa, oszczerstwa i podstępy piekielne jeszcze raz przyjdzie mej głowy używać wobec Samueli, sojuszników jej, 
a zarazem sprzymierzeńców i znajomych.
Jak garbarz aleksandryjski, co własne truchło żywcem pogrzebać powinien, wobec kobiety, którą to z racji samego przyjścia na świat
z innej łona szanować powinienem, obrażać śmiałem słowem i czynem, przepraszam uniżenie. Skruchę mą i wstyd do samego siebie za takie
zachowanie potęguje fakt, że Kobieta z żebra mężczyzny powstała a nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, 
by równą była, spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją kochać... Lecz w żadnym przypadku hańbić i ranić bez skrupułów. 
Błędów swych i potworności dokonanych w agresywnej chuci i przypływie szaleństwa usprawiedliwiać nawet nie próbuję, a potępiam za nie siebie i każdego kto nie widzi 
jakże grzeszne i niedopuszczalne zachowanie me było. Jednakże nie są wszystkie złe uczynki osoby mojej.
Niczem świnia armeńska śmierdząca, w łajnie swych grzechów utytłana, dręczyłem i szczypałem wysyłając nikczemnie setki zwiadowców
w misjach samobójczych ażeby ducha Twego złamać i braci Twych, co nie byłoby tak podłe i niewybaczalne, gdyby nie słowa ich poprzedzające za co
również przepraszam. Jak kat kamieniecki i błazen sodomski dla wszystkiego co na mapie i forum, w chuci swej bezczelnej i szaleństwie
chorobliwym, niczym ówże błazen skakałem jak szatańskiego węża potomek do muzyki swych obelg i kłamstw w Waszą stronę skierowanych,
za co przepraszam. Podolski ja złodziejaszek przebiegly, kołczan tatarski co skrzynki zapycha, przed Tobą Samuelo jak i całym sojuszem Twoim Elitą Empire
grzechy swe i postępowanie wobec Was najgorszych kar godne wyznaje i przepraszam, nie śmiąc prosić o przebaczenie bo czyny te były odpowiednie
dla najgorszego degenerata i marginesu społecznego, to patologia społeczna i kulturowa, obraza języka i mnie samego jako samca. 
Świński ja ryj, niczym pies rzeźnika swymi kalumniami się nakręcałem, głupotą powodowany agresji dałem upust za co przepraszam Ciebie Samuelo jak i 
całe grono Elity Empire. Nie godny jestem nawet Twych świń wypasać. Przepraszam, że nieludzką nienawiścią opanowany, wiadomości do Ciebie 
pluwage wysyłać niewinnych namawiałem, a zarazem oznajmiam Tobie, że moja to była sprawka i winą jedynie mnie obarczac za nie powinnaś. 
Przepraszam za chamskie, bezczelne, grubiańskie i podłe szkalowanie osoby Twojej, pokornie do błędu się przyznaję i daję temu świadectwo.

Tak więc ażebyś szalonej mej persony i wiadomości tej chaotycznej, jednakże szczerej, za kpinę nie wzięła lub za fortel ją przyjeła, 
ze szczerego serca piszę Tobie, że wstyd mi i hańba, za to jak Ciebie, Kobietę, dawczynię życia i opiekunkę, Matkę doglądającą ogniska rodzinnego, 
w tak podły, mężom nieprzystający sposób potraktowałem. 
Samuelo, przepraszam.
Imię Twoje, z hebrajskiego "niech Bóg wysłucha" oznacza, tak wiec niech wysłucha bo postąpiłem źle i Panu dziękuję, 
że okazje mam by winy swe wyznać i przeprosić za nie, co faktu nie zmienia jak wielką krzywdę i zło Tobie wyrządziłem. 

A gdybyś, co logiczne i zrozumiane jest, nie chciała mych słów czytać, stresczę wiadomość jak da się najmocniej.
Zachowałem się jak ch*j zagięty, leb niechrzczony, mucha robacznica, kobyli zad i najgorszy bałwan.

Godziny nie znam bo zegarka nie noszę, miesiąc i dzień na niebie zapisane, które jedno nad nami wszystkimi.
Jeszcze raz po stokroć przepraszam za podłe swe czyny i pozdrawiam.
Z wyrazami szacunku, 
Vandoz.

Blessed is he, who in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children

Komentarz

• Ikkei (PL1)Ikkei (PL1) Posty: 316
    To żeś sie rozpisał a tak po krótce to co amsz na mysli bo nie chce mi sie tego czytac?
    Ikkei @ WWW 1
  • Ikkei (PL1) powiedział(a):
    To żeś sie rozpisał a tak po krótce to co amsz na mysli bo nie chce mi sie tego czytac?
    Że tak jak pisałeś na forum idź zacznij grać a nie pierdu pierdu i nie do Ciebie temat to sie nie interesuj bo kociej mordy dostaniesz.
    Blessed is he, who in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children
    A tak grzeczniej nie potrafisz?
    Napisałeś jakiś poemat do tej babki  Jakieś uwielbienie jej czy coś?
    Nie wiem może książkę napisz  przynajmniej korzyść z tego będziesz miał...
    Czekaj czekaj już mam tytuł
    "50 kont Samueli i moje złamane Ego"?
    Tak masz racje ide grać narka :p
    Ikkei @ WWW 1
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 08.10.2015
    Ikkei (PL1) powiedział(a):
    A tak grzeczniej nie potrafisz?
    Napisałeś jakiś poemat do tej babki  Jakieś uwielbienie jej czy coś?
    Nie wiem może książkę napisz  przynajmniej korzyść z tego będziesz miał...
    Czekaj czekaj już mam tytuł
    "50 kont Samueli i moje złamane Ego"?
    Tak masz racje ide grać narka :p
    No idź graj wierze ze wbijesz w końcu siedemdziesiąty level. A wieku w jakim Samuela jest nie wiem, choć nie wygląda na "babkę"
    Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży, z tym akurat Ci nie pomogę bo moje słowa są chaotycznie układane.
    Ja jestem księciem niepotrzebne mi korzyści.
    A czy złamane ego? A może uzdrowione? Wiesz, porażki i błędy wiele nas uczą. 
    Ale już Ci podziękujemy za filozofię gwiazdo forumowa.
    Proszę nie zaśmiecać tego jakże ładnego tematu swoimi żałosnymi wypocinami.

PS Poemat to dłuższy utwór WIERSZOWANY. więc tylko ciąg wydarzeń i refleksji się zgadza
    jak już chcesz udawać mądralę i polonistę to rób to dobrze

a co do tego, że nie będę wobec Ciebie grzeczny, żeby to zrozumieć możesz posłuchać piosenki "jak rozmawiać trzeba z psem" Ashlaru ;]
    dotarło, gwiazdko?

psII Ego to jakieś imię, żeby na końcu zdania pisać je wielką literą? - to pytanie retoryczne, czyli takie które nie oczekuje odpowiedzi - co byś się nie napalił ;]
    Hm może kiedyś się i udzielałem na forum  Ale do Gwiazdy bym się nie przyrównywał ...
    Hmm  Tak Cię obserwuję i tylko cały czas  wałkujesz jeden temat zacznij może grać a o mój Lvl się nie martw gram w swoim tempie  mi się nie śpieszy 
    Ikkei @ WWW 1
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 08.10.2015
    No próbowałeś błyszczeć ale Cie sprowadzali do parteru. Polecam BJJ, ogarniesz, że nie jest tam tak strasznie. 
    A, że mnie obserwujesz to tak bardzo mnie cieszy jak ilość zeszłorocznego śniegu który spadł w okolicach Świnoujścia. 
    Wałkuję wiele tematów jednak osobie z tak ciężkim rozumowaniem i tak słabo wykształconym rozumieniem czytanego tekstu nie będzie łatwo tego pojąć, nie martw się, przez ciernie droga do gwiazd. Nie martwię się o Twój lvl, wyśmiewam go jak i tempo Twojej gry, ale po cichu coby szanowna Asia się nie musiała denerwować. 

PS nie zakochaj się ;]
    I naprawdę nie niszcz uroku tego pięknego tematu swoimi śmiesznymi wpisami. Tematu, zaznaczam, nie poematu - polonisto od siedmiu boleści ;]

jeszcze jeden edit

jesli uwazasz za zlamanie ego przyznanie sie do bledu i chamstwa wobec kobiety

zycze powodzenia w zwiazkach i malzenstwie, oczywiscie nie musisz byc z kobieta, ale sadze ze kazde relacje wymagaja po takich chorych jazdach ktore ja odstawilem chwili refleksji :]
  • Elita Empire jest dosyć dobrym i znanym sojuszem ale...

MYŚLĄ ŻE MOGĄ WSZYSTKO
    Siema jestem Filip, bardzo lubię grać w tę grę. Należe do sojuszu "bratnie dusze" i mam 53 poziom, moje konto nie jest z byt potężne, ale się staram. No i tyle :D
  • he he
  • ADAMJAKUB2 (PL1)
    ADAM
Sign In to comment.