Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

OSTRZEŻENIE przed graczem bez honoru

LadyVIALadyVIA Posty: 13
edytowano 17.12.2014 w Wiadomości sojusznicze
Witam, z przykrością to robię, ale sytuacja nie pozostawia mi innego wyjścia.
W dniu wczorajszym z sojuszu Potęga i Honor został usunięty za pomówienia i dywersje trwające od ponad miesiąca gracz WarriorSKORPION. Po usunięciu zaczął szantażować koronę o nowe przyjęcie. Naruszył zaufanie graczy i ukradł konta graczy na urlopach. Zmienił hasła do kont do których miał dostęp. Schronił się w sojuszu Banici.

Powodem dywersji i działań na szkodę sojuszu było najprawdopodobniej to, że w demokratycznych wyborach nie został wybrany nową koroną. Negował wszystkie działania korony, oskarżał o kradzieże z konta, szantażował dowództwo odejściem jeśli nie spełni się jego oczekiwań.
Po wczorajszym jawnym zbojkotowaniu wyjścia na umówiony cel, został zdegradowany, po awanturze usunięty z sojuszu. Skradł 2 konta. Zmienił hasła do 3.
Nadal szantażuje i grozi.
Takim osobom stanowczo mówię NIE.
Ostrzegam wszystkie sojusze przed przyjęciem tej osoby w swoje grono. :mad:
Wiadomość wstawiam, po upłynięciu czasu jaki dałam graczowi na zwrot skradzionych kont :(
Post edited by LadyVIA on
Lady VIA
nie znam się, nie wiem nic, koni się boję :P

Komentarz

• RZEWUSKI (PL1)RZEWUSKI (PL1) Posty: 1
    edytowano 17.12.2014
    Witam sam nie mam pojęcia gdzie i do kogo to napisać --- od pewnego czasu jestem TERRORYZOWANY - sabotami przez jednego gracza który posiada dostęp do kilku kont z ktorych sle po kilka sabotow jednego dnia -- gdy zapytalem co jest powodem -- nie odpowiedział tylko stwierdzil ze - bedzie mnie dręczył -- w takiej sytuacji moje szanse są żadne by normalnie grac -- wiem ze praktyki - posiadania kilku kont sa nieakceptowane przez - regulamin gry -- podaje konta -- jednego gracza ktory mnie dręczy i terroryzuje -- 205-668----227-680---- 229-690--- sa to konta jednego gracza gdyż dawał z nich odpowiedzi w których mi groził -- .BARDZO PROSZĘ MODERATORÓW O USTALENIE IP -- I PODJECIE STOSOWNYCH DECYZJI -- taki stan rzeczy bedzie powodował rezygnacje z gry innych graczy -- .Pozdrawiam -- jeśli źle zamieściłem swój post prosze o podpowiedz - gdzie moge ta sytuacje zgłosić -- by zostały podjęte stosowne decyzje
    RZEWUSKI @ pl 1
  • edytowano 17.12.2014
    RZEWUSKI napisał użytkownik: »
    Witam sam nie mam pojęcia gdzie i do kogo to napisać --- od pewnego czasu jestem TERRORYZOWANY - sabotami przez jednego gracza który posiada dostęp do kilku kont z ktorych sle po kilka sabotow jednego dnia -- gdy zapytalem co jest powodem -- nie odpowiedział tylko stwierdzil ze - bedzie mnie dręczył -- w takiej sytuacji moje szanse są żadne by normalnie grac -- wiem ze praktyki - posiadania kilku kont sa nieakceptowane przez - regulamin gry -- podaje konta -- jednego gracza ktory mnie dręczy i terroryzuje -- 205-668----227-680---- 229-690--- sa to konta jednego gracza gdyż dawał z nich odpowiedzi w których mi groził -- .BARDZO PROSZĘ MODERATORÓW O USTALENIE IP -- I PODJECIE STOSOWNYCH DECYZJI -- taki stan rzeczy bedzie powodował rezygnacje z gry innych graczy -- .Pozdrawiam -- jeśli źle zamieściłem swój post prosze o podpowiedz - gdzie moge ta sytuacje zgłosić -- by zostały podjęte stosowne decyzje

Muszisz zglosic nicki z gry do suportu.

jednakze jako ze nie popieram donosicielstwa.. napisz do gracza "cukiernica" aby typa zajechał.. i zajedzie go;)
  • Lanius (PL1)Lanius (PL1) Posty: 38
    edytowano 23.10.2015
    Witam,
    mam podobny problem z graczem Lisek...
    W załączeniu screen jego pogróżek oraz informacji o tym ze korzysta z kilku kont. Oczywiście do Supportu zgłoszenie poszło.

Post edited by Czubajka on
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam

Usunęłam wiadomość prywatną, przypominam , że regulamin forum zabrania na publikacje Waszej prywatnej korespondencji. Skoro zostało wysłane zgłoszenie o pełnieniu wykroczenia przez gracza i dołączona ta wiadomość, proszę cierpliwie poczekać na odpowiedz.

Pozdrawiam, Czubajka
  • Czubajka powiedział(a):
    Witam

Usunęłam wiadomość prywatną, przypominam , że regulamin forum zabrania na publikacje Waszej prywatnej korespondencji. Skoro zostało wysłane zgłoszenie o pełnieniu wykroczenia przez gracza i dołączona ta wiadomość, proszę cierpliwie poczekać na odpowiedz.

Pozdrawiam, Czubajka
    dziękuje za odpowiedź, czekamy zatem :)
    Pozdrawiam,
    Lanius
  • Witam,
    lanius mam problem z tym graczem atakuje inne soje i prowokuje wojny,
    poza tym podaje się za Support i wymyśla oszczerstwa....
    pozdrawiam

• LadyVIA powiedział(a):
    Witam, z przykrością to robię, ale sytuacja nie pozostawia mi innego wyjścia.
    W dniu wczorajszym z sojuszu Potęga i Honor został usunięty za pomówienia i dywersje trwające od ponad miesiąca gracz WarriorSKORPION. Po usunięciu zaczął szantażować koronę o nowe przyjęcie. Naruszył zaufanie graczy i ukradł konta graczy na urlopach. Zmienił hasła do kont do których miał dostęp. Schronił się w sojuszu Banici.

Powodem dywersji i działań na szkodę sojuszu było najprawdopodobniej to, że w demokratycznych wyborach nie został wybrany nową koroną. Negował wszystkie działania korony, oskarżał o kradzieże z konta, szantażował dowództwo odejściem jeśli nie spełni się jego oczekiwań.
    Po wczorajszym jawnym zbojkotowaniu wyjścia na umówiony cel, został zdegradowany, po awanturze usunięty z sojuszu. Skradł 2 konta. Zmienił hasła do 3.
    Nadal szantażuje i grozi.
    Takim osobom stanowczo mówię NIE.
    Ostrzegam wszystkie sojusze przed przyjęciem tej osoby w swoje grono. :mad:
    Wiadomość wstawiam, po upłynięciu czasu jaki dałam graczowi na zwrot skradzionych kont :(
    Jeśli chodzi o kradzież kont to właściciele tych kont mogą zmienić hasła pisząc do supportu.
  • jak maja maila niech szybko zmienia hasla do kont  przez opcje  nie pamietam hasla   bo jeszcze  po usuwa tym kontom  posty itd  a tego zlodzieja to sami ludzie musza na mapie zrobic  porzadek z nim  bo suport nic nie zrobi jak w wielu przypadkach  kradziezy kont zawsze  odpisuja tak : przypominamy o nie przekazywaniu swoich haseł itd  to jest wszystko co oni robia w takich sprawach 
    grazia81 @ pl 1
  • Lisek... (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    lanius mam problem z tym graczem atakuje inne soje i prowokuje wojny,
    poza tym podaje się za Support i wymyśla oszczerstwa....
    pozdrawiam

Hahaha, dobre, brawo lisek...:)
    i co, teraz z zemsty bedziesz sie logowac na konta innych graczy i puszczac na moje zamki sabotaze i ataki? Gratuluje postawy, godna chwaly i zdobycia nagrod.
    Przyjemnej zabawy :)
    Dowartosciuj sie jesli Ci to pomoze, powodzenia w dalszej grze.
  • kruku1 (PL1)kruku1 (PL1) PL1 Posty: 24
    kolego jak ktos sie na ciebie nagra a jest z dozego soju to sie nie dziw ze dostajesz wiele sabotow,jesli gosc jest tz opiekunem jakiejs szkolki ,opuszcza swoj sojusz ,korona z automatu daje mu marszalka czy pierwszego ,taki ktos pisze wiadomosc masowa ,wysylamy sabotarze na gracza xxx:xxx i dostajesz w 1 godz. z min10
    na tym polega polityka sojuszu
    Pozdrawiam :)
    kruku1 @ pl 1
  • A ja słyszałem, że jest to gra strategiczna i zespołowa i na tym polega, żeby prowokować wojny to jeden z elementów strategii tej gry, puszczanie sabotaży tak samo.
  • Siemka:) W ostatnim czasie ta gra nie polega zasadniczo na niczym,co byś nie zrobił to albo cie zjada na mapie,albo sie poobrażaja albo popłacza na forum:)
  • kruku1 (PL1) powiedział(a):
    kolego jak ktos sie na ciebie nagra a jest z dozego soju to sie nie dziw ze dostajesz wiele sabotow,jesli gosc jest tz opiekunem jakiejs szkolki ,opuszcza swoj sojusz ,korona z automatu daje mu marszalka czy pierwszego ,taki ktos pisze wiadomosc masowa ,wysylamy sabotarze na gracza xxx:xxx i dostajesz w 1 godz. z min10
    na tym polega polityka sojuszu
    Pozdrawiam :)
    Siemka Mariusz:)) to co przechodzisz do nas?:))

Sign In to comment.