Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Zdobywanie akwamarynu.

Co mogę zrobić, aby rabować więcej akwamarynu ? Na obozie z 30 poziomem kradnę tylko 10 akwamarynu, a wszyscy po 50. Od czego to zależy ? Co mogę zrobić, aby mieć więcej ? Co ogranicza zdobywanie akwy ? 

Najlepsze odpowiedzi

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odpowiedź ✓
    Z 30 poziomem, z fortu zdobywasz tylko 10 akwamarynu ;)

Trochu trudno odpowiedzieć na te pytanie, bo nie jest zbyt dokładne. Cóż... Może to zależy od ilości wojska? Jeśli chce się atakować małe wyspy z kamieniem i forty 50 poziomu, zawsze trzeba mieć około 400 dystansu, a nawet więcej jeśli ktoś wyżej sobie postawi poprzeczkę...

Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    Odpowiedź ✓
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie to miałem 132 kuszników, Fort Sztormu 20 poziomu, 44 obrońców, ginie 123 moich i dostaje tylko 10 akwamarynu, nie wiem czy dobrze zrobiłem,że skupiłem się na grabieży "wszystko", ale chyba tak... 

Za mało żołnierzy 
    nie mogli unieść więcej akwy podobnie jest z 80 fortu 
    Wyślij więcej lub zniwluj straty i przyniosą więcej akwy :)
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Odpowiedź ✓
    Ja latam na dziesiątki setką wojów. Straty zero i przynoszą 30-40 akwy.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Odpowiedź ✓
    Dokładnie to miałem 132 kuszników, Fort Sztormu 20 poziomu, 44 obrońców, ginie 123 moich i dostaje tylko 10 akwamarynu, nie wiem czy dobrze zrobiłem,że skupiłem się na grabieży "wszystko", ale chyba tak... 
    Bez narzedzi jezdzisz? Strasznie duze straty. Sprobuj samymi kusznikami, moga byc oslony, moga byc same drabiny, a jeszcze lepiej wiecej woja wyslac. Bo jest tak, ze przynosza tyle ile sa w stanie uniesc ci, co przezyli. 
    9 wracalo, dlatego taki lup ;) 

Odpowiedzi

Odpowiedź ✓
    Z 30 poziomem, z fortu zdobywasz tylko 10 akwamarynu ;)

Trochu trudno odpowiedzieć na te pytanie, bo nie jest zbyt dokładne. Cóż... Może to zależy od ilości wojska? Jeśli chce się atakować małe wyspy z kamieniem i forty 50 poziomu, zawsze trzeba mieć około 400 dystansu, a nawet więcej jeśli ktoś wyżej sobie postawi poprzeczkę...

To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    Odpowiedź ✓

Za mało żołnierzy 
    nie mogli unieść więcej akwy podobnie jest z 80 fortu 
    Wyślij więcej lub zniwluj straty i przyniosą więcej akwy :)
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Odpowiedź ✓
    Ja latam na dziesiątki setką wojów. Straty zero i przynoszą 30-40 akwy.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Odpowiedź ✓
    Bez narzedzi jezdzisz? Strasznie duze straty. Sprobuj samymi kusznikami, moga byc oslony, moga byc same drabiny, a jeszcze lepiej wiecej woja wyslac. Bo jest tak, ze przynosza tyle ile sa w stanie uniesc ci, co przezyli. 
    Wiedźmin (PL1) powiedział(a):
    Miałem drabiny, tyle i było ochrony muru i nie miałem "osłon", bo musiałbym podnieść poziom warsztatu, a robię misje za akwa... Generałów bardziej na kradzież, czy na siłę i liczbie wojsk dystansowych na skrzydle, czy może na atak na dziedzińcu?
    kolo10 (PL1) powiedział(a):
    na siłe dystansową 
    to podstawa :)
    Tak, ale na grabież i dziedziniec też się przydają, najlepiej tak mix. :)
    edytowano 21.10.2015
    W przypadku grabieży akwamarynu, ''skupieniu się na wszystkim'' ani dowódca zwiększający grabież nie dadzą większej ilości rabowanej akwy. Najważniejszy jest dowódca na siłę, a klejnoty zwiększające siłę na dziedzińcu w wypadku fortu z 20 poziomem nic nie dadzą, o ile zaatakuje się trzema stronami (i zdobędzie wszystkie trzy strony :)). 

PS.
    Większy dowódca na siłę = większa ilość jednostek, które przeżyją = większe rozmiary grabieży (nie dotyczy talizmanów, tabliczek, akwy...). 
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    W przypadku grabieży akwamarynu, ''skupieniu się na wszystkim'' ani dowódca zwiększający grabież nie dadzą większej ilości rabowanej akwy. Najważniejszy jest dowódca na siłę, a klejnoty zwiększające siłę na dziedzińcu w wypadku fortu z 20 poziomem nic nie dadzą, o ile zaatakuje się trzema stronami (i zdobędzie wszystkie trzy strony :)). 

PS.
    Większy dowódca na siłę = większa ilość jednostek, które przeżyją = większe rozmiary grabieży (nie dotyczy talizmanów, tabliczek, akwy...). 
    No tak, atakowałem dowódcą na dystans,na 2 skrzydła... Już zdobywam trochę więcej, bo mam już kuszników weteranów! :)
Sign In to comment.