Strona główna Problemy techniczne & bugi

Mailowe prezenty

Niech mi ktos powie jak to jest że nigdy nie otrzymuję na maila prezentow, dzis były maile z prezentami i po raz kolejny nie otrzymalem.

Zaznaczam mam wlasne konto, sprawdzilem spam i inne opcje.

Moze ktos wreszcie sie tym zajmie bo z tego co wiem nie jestem jedynym graczem z tym problemem
jaro9990 @ pl 1

Komentarz

• sejana (PL1)sejana (PL1) Posty: 1
    edytowano 15.10.2015
    Cześć.Chciałabym się dowiedzieć ,czy można usunąć posterunek. Jestem nowicjuszką w grze i nie wiem jak to zrobić. 

//Cześć sejana, miło że jesteś na naszym forum, ale staraj się proszę trzymać tematu wątku, w którym bierzesz udział. Zapraszam do utworzenia odrębnego wątku, jeśli dyskusja dotyczy czegoś innego :) 

Dziękuję i pozdrawiam
    CM Asia
    Post edited by CM Asia07 on
  • Mozna poddac posterunek
    wchodzisz w dany posterunek na dole miedzy mieczykami na tarczy a workiem rubinkow masz taka skrzynke klikasz ta skrzynke i wyskakuja Ci opcje i wtedy klikasz zloty fotel z czerwonym obiciem i wyskoczy takie okienko i tam bedzie taki zameczek z X i musisz to kliknac potwierdzic ze chcesz usunac i heja

A jak maile nie dochodza to do supportu atakowac

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    jaro9990 (PL1) powiedział(a):
    Niech mi ktos powie jak to jest że nigdy nie otrzymuję na maila prezentow, dzis były maile z prezentami i po raz kolejny nie otrzymalem.

Zaznaczam mam wlasne konto, sprawdzilem spam i inne opcje.

Moze ktos wreszcie sie tym zajmie bo z tego co wiem nie jestem jedynym graczem z tym problemem
    Prezenty wysyłane na skrzynkę mailową są rozsyłane do losowej grupy Graczy. Jest to jeden ze sposobów promocji gry przez dział Marketingu. 

Jeśli nie otrzymaliście prezentu tym razem, a jesteście pewni, że sprawdzacie właściwy adres mailowy oraz folder ze spamem, niewykluczone, że w przyszłości zostaniecie do takiej akcji włączeni i wylosowani. 

Pozdrawiam 
Sign In to comment.