Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Samurajów

149

Komentarz

• jaka masakra szansa na jackpointa jest strasznie mala za mala juz 2 raz z zedu nic nie wygrałem lipa ogromna dali by możliwosc kupowania czegoś za te żetony np tarcz itp a wy co o tej loterii myślicie ??
    HeroLukasz56 @ pl 1
  • Ciekawe czy się sprawdzi..
    Spójrz Obyronie, przybyli wrogowie i próbują mnie oflankować jak to zrobili podczas czwartej bitwy o Stonehelm. Czy oni naprawdę uważają, że malując się na fioletowo i wrzeszcząc jak dzikusy, osiągną coś więcej niż ostatnio? Doprawdy nie mogę tego pojąć.

Szykuj moje legiony, wkrótce odniesiemy kolejne wspaniałe zwycięstwo

Gruby-Kondi do Obyrona94 tuż przed miażdżącym zwycięstwem nad wojskami wrogiego gracza

• Fakt że nie mogę przesyłać zabawek na samurajów z zamku głównego na posterunki to po prostu błąd czy tak ma być ???
    Szpej @ pl 1
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Neron M (PL1) powiedział(a):
     MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Bardzo dobru update! Nagrody sojuszowe są świetne to losowanie też dobre. Mój kolega wygrał 700 rubli i 90 wojaków. Mimo wielu bugów ten event jest dobry.
    1. losowe nagrody z krat  -  bliżej niewiadome -  bo nie te które są pokazywane 4 
    2. dokładna kopia nomadów
    3. brak innych stałych nagród indywidualnych
    4. kamienie  dające szanse na premie....
    same idealne i super rozwiazania
    Moim zdaniem najgorszy z eventów

jedyne co jest miłe oku to nagroda 1 msc w sojuszu

O gustach się nie dyskutuje. Każdy ma swoje zdanie :)
    Jedno drugiemu nie zaprzecza, o gustach się dyskutuje co pozwala jednakże każdemu pozostać przy swoim zdaniu

A teraz juz stwierdzenie obiektywne: gra karciana ma jawnie oszukańczy system przyznawania nagród lub tłumaczenie. Skoro w opisie  pokazuje sie 4 nagrody jako dostepne  - to po wygraniu powinno sie przynajmniej dostac jedną z nich, na 6 wygranych  miało to jednakże w moim przypadku  miejsce tylko 1 raz

w pozostałych substytuty  nie sa nawet cieniem obiecanych nagród. A... support ma to już wszystko u siebie ale domniemywam wyniku tych moich maili:) 
    Neron M @ pl 1
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Slupio98 (PL1) powiedział(a):
    Przynajmniej mamy 7 dni na klepanie osłon na nomadów bo event śmiechu wart...
    Osłony dostajesz z nagród sojuszowych. Więc nie narzekaj, będziesz miał czym nomadów klepać.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Mam małe pytanie, czy ten event jest zastępstwem nomadów, czy będą też nomadzi?
    Zna ktoś odpowiedź ;)
    bulkiz @ pl 1
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 14.10.2015
    mi się nawet podoba poza jednym
    powinni ich trochę osłabić bo straty są  OGROMNE A ZYSK MARNY !
    no I ZMNIEJSZCIE LICZBĘ TYCH X A ZWIĘKSZCIE LICZBE NAGROD
  • MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Slupio98 (PL1) powiedział(a):
    Przynajmniej mamy 7 dni na klepanie osłon na nomadów bo event śmiechu wart...
    Osłony dostajesz z nagród sojuszowych. Więc nie narzekaj, będziesz miał czym nomadów klepać.
    5k osłon dostanę z nagród?
    Jestem w top 50 przy każdym evencie z Nomadami, nawet nie tyle co top 50 co top 20 :)
    Staram się atakować bez bonusów(zostawiam je sobie na 70 poziom).
    Hmmm w sumie te 5k osłon to i tak jakoś tak mało, może nawet więcej zużywam, ale nie chcę przesadzać z ilością bo ich nie liczę :)
    Nawet nie tyle co narzekam co dostrzegam plusy bo przez tydzień mam czas na klepanie osłon :D
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• No straty są rzeczywiście trochę większe niż u Nomadów, a żetonów dostajemy troszkę mało.. 2 razy jak do tej pory grałam i uważam, ze chyba nie opłaca się grać w najniższa grę bo za mało jest kart i dużo x przez co trudniej jest wygrać, podczas 2 gry w środkowej grze wygrałam 3 razy mianowicie 10 osłon niebieskich, 20 taranów żelaznych i 400szt rudy, z jednej strony fajnie bo nie trzeba na to rudy wydawać, ale z drugiej strony trzeba strasznie dużo poświęcić maszyn na to.. wg mnie jak na razie to się nie bardzo opłaca tym bardziej, ze nie można wymieniać na nic żetonów i dlatego myślę, że mało ludzi będzie lubiło ten event..
    marta274 @ pl 1
  • Zagrałam po raz 3 za 1000 żetonów i serio nie bede wiecej brac udziału w tym evencie, dostałąm 20 taranów i 70 pktów vip, niestety tylko 2 nagrody, o wiele lepsze mozna zdobyc u najemników, nikomu nie polecam tego eventu..
    marta274 @ pl 1
  • marta274 (PL1) powiedział(a):
    Zagrałam po raz 3 za 1000 żetonów i serio nie bede wiecej brac udziału w tym evencie, dostałąm 20 taranów i 70 pktów vip, niestety tylko 2 nagrody, o wiele lepsze mozna zdobyc u najemników, nikomu nie polecam tego eventu..
    70 punktów Vip w JACPOCIE ? hahaha to przebiło nawet moje 8 min czasu premium :)

Macie rację, lepiej klepać osłony na nomadów i obcych a to dziadostwo odpuścić - szkoda czasu i cierpliwości
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Jezu ja dziś 3x próbowałem trafić w tych kartach i nigdy  5 lamp nie zdobylem najwyżej mialem 4 .

Nick w grze :matix2015
    Level:33
    Honor:1069
    Tytuł: Wicehrabia
    Sojusz:-Nieśmiertelni-
    Pozycja:Przywódca
    imagesqtbnANd9GcRLAvk2evM47bWTxFjsN1l9_AT6ELFQoellTqarDDOjbkNv5jzkxg
  • Nie widzę ani jednej nagrody sojuszowej z tego eventu. a już tam jakieś narzędzia powpadały.
    Bogowie Wojny
    DOŁĄCZ DO NAS!
  • Mechanika eventu wygląda dobrze ale lepiej jakby była również możliwości wydawania żetonów. Potencjał jest ale na obecną chwilę nie przekonywuje mnie to i odpuszczam.
    fenu @ pl 1
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    Dam plus, bo jednak już za 7 razem odkryłem 5 kart. Myślałem, że się tak trafi może za 30 razem.
    Jest też minus - pisze, że nagrody do demony, losy, unikalny artefakt, rubiny. A mi tu 150 żelaznych osłon wsadzili. Nie żeby mnie to nie zadowalało, ale...
    Chyba, że hest tam strzałka do przewijania(której nie zauważyłem), albo pokazywane są "najlepsze" nagrody.

Mam też nadzieję, że kolejny event będzie ciekawszy, a nie kolejna przeróbka istniejącego.

PS. Nagrody najczęściej są w dolnych rogach!
    No niestety...
  • Brak mozliwości przeniesienia zabawek na samurajów na posty bardzo utrudnia rozgrywkę, mam nadzieje, ze to poprawią. Poza tym na plus, brak problemów z kasą i żarciem, jestem na tak ;)
  • Obiecywali że będzie jak nigdy

Wyszło jak zawsze

w sumie to taka aktualka jakby jej nie bylo
    pomalowali nomadow, niektorych w gejsze pozmieniali

ALE NAJLEPSZA AROGANCJA TO NAZWAĆ GOŚCIA Z KUNAI WŁÓCZNIARZEM :]

BRAWA I OKLASKI SIĘ NALEŻĄ 
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    A i do obcych:świetnie, że będą 70 poziomy, tylko pewnie dowalą takie bonusy, że nie warto będzie ich atakować. Silniejsze ataki-dobre!!! 1264 wojska Dowódca90/90/110, 500 najlepszych narzędzi, że tylko bomby chyba są realną obroną to za mało?
    Czekamy na armie po 2000 wojska i 1 tys. Narzędzi. Więcej ataków? Powiem wprost - rzy*** tymi atakami! Event nie powinien być obowiązkowy. Ja naprzykład nie mam chęci tracić 50-200 wojska na każdym zamku za 500 chwały i węgiel. Powodzenia na obcych...
    No niestety...
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Mi karty się podobają. Mój kolega wygrał 100 rubli z karty + 700 z jackpotu. Na drugim poziomie z karty można trafić już 250 rubli. Faktycznie straty są wielkie, ale przynajmniej dostajemy wojsko z nagród sojuszu.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 14.10.2015
    Na drugim poziomie dostałem 9k rubinów, więc mimo, że niezbyt mi się to podoba narzekał nie będę.
    Oczywiści musiałem 500 rubinow wydać, ale zysk mam.
    Straty są za duże, przynajmniej tak mi się wydaje.

Czy te litery nie powinny być niżej?
    http://scr.hu/86o5/irbs0
Sign In to comment.