Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Transport rannych

Tak sobie myślę że można by dać coś takiego że między posterunkami i głównym można by wysyłać swoich rannych którzy zalegają w szpitalu. Jak dla mnie pomysł prosty i logiczny , 

Pozdrawiam i proszę o komentarze :)
Jak i przekazanie "dalej" pomysłu :)
ScreenShooter

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Prywatnie nie widzę sensu ale z racji obowiązku, oczywiście przekazuje go dalej.

Pozdrawiam, Jan
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 14.10.2015
    Witam, 

rafall302 rozwiń proszę pomysł, na czym miałoby to polegać, jak to widzisz, jakie są "za" i "przeciw". Pozostałych Graczy również zapraszam do przedstawienia swojego punktu widzenia. 

Pozdrawiam 
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

rafall302 rozwiń proszę pomysł, na czym miałoby to polegać, jak to widzisz, jakie są "za" i "przeciw". Pozostałych Graczy również zapraszam do przedstawienia swojego punktu widzenia. 

Pozdrawiam 
    Uważam to za proste , W zakładce wysyłania wojska do innych zamków były by też jednostki "ranne" które nie mogą walczyć , był by pokazany limit ( zależny od rozbudowania swojego szpitala ) i ile jednostek rannych możemy w danej chwili wysłać . Pomysł był by pomocą dla graczy gdyż czasami szpital na jednym zamku pęka w szwach a w drugim jest pusty.
    Wojska które możemy normalnie zwerbować można by było normalnie przewozić a wojska rubinowe z niewielka dopłata rubinów .
    ScreenShooter
  • Piwo dla tego Pana za pomysł

ale chyba predzej wprowadza apokalipse zombie :disappointed: 
  • Pomysł wydaje się niezły,lecz przypuszczam,że pojawiłoby się dużo multikont.
    Ale dobrze by było sobie od kolegów wojo wysłać... ;)
  • Koledze chyba chodziło o przesyłanie wojska między własnymi szpitalami, więc nie wiem skąd pomysł że można by to jakoś wykorzystac...
    Vandoz (PL1) powiedział(a):
    Koledze chyba chodziło o przesyłanie wojska między własnymi szpitalami, więc nie wiem skąd pomysł że można by to jakoś wykorzystac...
    Tak , takie właśnie było moje założenie ;) 
    ScreenShooter
  • Jestem na tak.
  • Tak bardzo popieram, sam o tym myślałem, ale brawo za pierszenstwo
    cialko666 @ pl 1
  • Vandoz tą apokalipse zombi lub coś podobnego to mają w następnej aktualizacji zrobić więc może ten pomysł też wprowadzą  :)
    PiotrPlayer7 @ pl 1
    Odświeżam
    ScreenShooter
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Jestem za ! :)

Odświeżam !!!
    Starszy temat ale chyba nie znaczy że nie aktualny :):):)
    ScreenShooter
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 28.01.2016
    rafal1302 (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

Pozdrawiam 
    Uważam to za proste , W zakładce wysyłania wojska do innych zamków były by też jednostki "ranne" które nie mogą walczyć , był by pokazany limit ( zależny od rozbudowania swojego szpitala ) i ile jednostek rannych możemy w danej chwili wysłać . Pomysł był by pomocą dla graczy gdyż czasami szpital na jednym zamku pęka w szwach a w drugim jest pusty.
    Wojska które możemy normalnie zwerbować można by było normalnie przewozić a wojska rubinowe z niewielka dopłata rubinów .
    Rozumiem, że wojska po takim transporcie np. ze szpitala w zamku do szpitala w posterunku pozostałyby w posterunku. Każdy transport to koszt... W tym wypadku najpierw należałoby pokryć koszt przewozu jednostki ze szpitala do szpitala, następnie koszt leczenia i najprawdopodobniej koszt ponownego przetransportowania wojsk do wcześniejszego zamku. W tym wypadku leczenie pewnie będzie kosztowne a jego opłacalność stanie pod znakiem zapytania... 

Jeśli się mylę, proszę o wyprowadzenie z błędu. 
    CM Asia07 powiedział(a):
    rafal1302 (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

Pozdrawiam 
    Rozumiem, że wojska po takim transporcie np. ze szpitala w zamku do szpitala w posterunku pozostałyby w posterunku. Każdy transport to koszt... W tym wypadku najpierw należałoby pokryć koszt przewozu jednostki ze szpitala do szpitala, następnie koszt leczenia i najprawdopodobniej koszt ponownego przetransportowania wojsk do wcześniejszego zamku. W tym wypadku leczenie pewnie będzie kosztowne a jego opłacalność stanie pod znakiem zapytania... 

Jeśli się mylę, proszę o wyprowadzenie z błędu. 

Nie , nie mylisz się takie koszty są oczywiste , gdyż leczenie jednostek jest o sporo tańsze od werbowania nowego koszty tak czy tak będą korzystne , ale i też pomocne gdy dajmy na to atakuje na nasz zamek obcy a my mamy już zapełniony szpital możemy uratować spora część rannych jednostek , poza tym nie musimy od razu ich uleczać
    :)
    ScreenShooter
Sign In to comment.