Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Samurajów

29

Komentarz

• Liczyłem że to bedzię kraina która bardziej by się spodobała ludziom a tu dodają podobny event tylko zmieniają zdobywanie nagród . Żenada ale dobre to niż nic    

Nick w grze :matix2015
    Level:33
    Honor:1069
    Tytuł: Wicehrabia
    Sojusz:-Nieśmiertelni-
    Pozycja:Przywódca
    imagesqtbnANd9GcRLAvk2evM47bWTxFjsN1l9_AT6ELFQoellTqarDDOjbkNv5jzkxg
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

owszem "przerobili Nomadów", ale zmiany jednak będą, choćby w sposobie wymiany nagród. Wydarzeniu będzie towarzyszyła minigra. Coś w rodzaju odsłaniania kart. Będą do wyboru np. 3 opcje, dostępne za różne ilości samurajskich tokenów. Każda z tych opcji ma mini nagrodę, a nagrodę główną otrzymacie kolekcjonując 5 nagród bez pustych pól, czyli "X". Jeśli traficie trzy razy "X" otrzymacie mini nagrody, ale nie otrzymacie nagrody głównej. Brzmi dużo bardziej skomplikowanie, niż będzie w rzeczywistości, więc najlepiej po prostu odczekać moment i samemu ocenić, czy to rozwiązanie się wg Was sprawdza. 

Nie przesadzajmy jednak z brakiem czasu na atakowanie innych Graczy. Jeśli ktoś gra aktywnie i tylko chce, na pewno ten czas wygospodaruje. 

Pozdrawiam 

CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

owszem "przerobili Nomadów", ale zmiany jednak będą, choćby w sposobie wymiany nagród. Wydarzeniu będzie towarzyszyła minigra. Coś w rodzaju odsłaniania kart. Będą do wyboru np. 3 opcje, dostępne za różne ilości samurajskich tokenów. Każda z tych opcji ma mini nagrodę, a nagrodę główną otrzymacie kolekcjonując 5 nagród bez pustych pól, czyli "X". Jeśli traficie trzy razy "X" otrzymacie mini nagrody, ale nie otrzymacie nagrody głównej. Brzmi dużo bardziej skomplikowanie, niż będzie w rzeczywistości, więc najlepiej po prostu odczekać moment i samemu ocenić, czy to rozwiązanie się wg Was sprawdza. 

Nie przesadzajmy jednak z brakiem czasu na atakowanie innych Graczy. Jeśli ktoś gra aktywnie i tylko chce, na pewno ten czas wygospodaruje. 

Pozdrawiam 

Racja. Te karty to jest plus. A jakie to będą nagrody? Wojsko? Tokeny? Surowce? Narzędzia?
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • zajenko1 (ASIA1)zajenko1 (ASIA1) ASIA1 Posty: 58
    mam pytanie czy aktualizacja obejmuje wszystkie serwery godzinowo ???
    zajenko1 @ LT 1

• CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

Pozdrawiam 

Racja. Te karty to jest plus. A jakie to będą nagrody? Wojsko? Tokeny? Surowce? Narzędzia?

A to niby dlaczego te karty to plus   ???

Ja naprzyklad przez trzy karty I inne przeszkody niegram w kolo fortuny raz kupilem promocje zrobilem tast kola I teraz leje na ten ewent

A tu napewno bedzie tak samo zrobione zostanie wszystko by gracz nic nie wygral

pozdrawiam

czerwona.malwa @ pl 1
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

Pozdrawiam 

A to niby dlaczego te karty to plus   ???

Ja naprzyklad przez trzy karty I inne przeszkody niegram w kolo fortuny raz kupilem promocje zrobilem tast kola I teraz leje na ten ewent

A tu napewno bedzie tak samo zrobione zostanie wszystko by gracz nic nie wygral

pozdrawiam

Było napisane, że będą mini nagrody nawet jak nie trafimy i wielka główna jeśli trafimy.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • bask_01 (PL1)bask_01 (PL1) PL1 Posty: 115
    Wygląda na cwaniackie przyznawanie nagród przez ggs według  własnego widzimisię.
  • bask_01 (PL1)bask_01 (PL1) PL1 Posty: 115
    MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Zero kreatywności. ZERO! Po prostu przerobili nomadów.
    Jasne że przerobili bo było za dobre i trzeba spieprzyć żeby ruch w interesie był. Wprowadzą przy okazji z 50 błędów i znów będą mieli zajęcie
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    edytowano 13.10.2015
    PlayerMaciej2, rozbawiłeś mnie.... Ale nieważne...
  • szkoda ze obcy pokrywaja sie z ewentami innymi ale cos trzeba wybrac :)
    kmicic7 @ pl 1
  • no tak i serwer gry oczywiście zamkneliście bo aktualka, to rozumiem, ale w takim razie po kiego grzyba dajecie konkurs szlachectwa na werbowanie wojska? 
    marta274 @ pl 1
  • marta274 (PL1) powiedział(a):
    no tak i serwer gry oczywiście zamkneliście bo aktualka, to rozumiem, ale w takim razie po kiego grzyba dajecie konkurs szlachectwa na werbowanie wojska? 
    Żebyśmy mogli stracić.
    Ja uczty nie włączyłem specjalnie dzisiaj, 2 godziny aktualizacja, 2 godziny naprawianie po aktualizjacji.
    Tracisz 4 godziny uczty.
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Kamil rozbawiłeś mnie teraz. Kogo jak kogo ale nie wierzę, żeby ciebie obcy pokonał stary wyjadaczu tej mapy. Hahaha.
    E tam od razu pokonał... Ja śpioch jestem, jak jest wojna z jakimś sojem, to trudno, czasem telefon musi obudzić, ale nie lubię, jak mi dzwonią, bo jakiś obcy idzie. :-))))))
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Marudzicie wiecie o tym. Wiadomo, że gra jest darmowa ale nie do końca. Chcesz wygrywać eventy musisz kupować rubiny ale spokojnie można grać na niższym poziomie bez rubinów. Wszystko zależy od ambicji. Ja uważam, że dzięki rozwojowi te gry i nowym eventom ta gra nie jest nudna
    slt @ pl 1
  • No nie jest nudna, problem z tym, że zabiera za dużo czasu. :-))))))))
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Ja tam widzę rudę żelaza;)
    Podoba mi się ;)
  • Ale do niczego ci samuraje nie ma wgl żadnej gwarantowanej nagrody jak masz szczęście to możesz wygrać jak nie to dupa szkoda gadać nie opyla się 
    AmazingPolak @ pl 1
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    No i pojawiła się aktualizacja...

Pytanie 1) Czy żetony po zakończeniu wydarzenia pozostają do następnego? Bo z opisu wynika, że punkty Bushido przepadają. A to prawie to samo... Czy może punkty liczą się tylko do nagród, a żetony do hazardu?

Pytanie 2) Wydawało mi się, że jakiś czas temu GGS zrezygnował z "probabilistycznych" klejnotów i zastąpił je nowymi. Dlaczego więc w grze jako nagrody pojawiły się te stare?
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 14.10.2015
    560 żetonów, a nagroda to między innymi 4 losy, czyli ta sama co przy 45 żetonach - to dowcip, czy pomyłka?
    Jezeli tak ma być to proszę o zmianę bo za atak będę zbierał coś około 30 tabliczek, a więc uzbieranie 560 trochę mi zajmie... Dajcie użo więcej losów bo z samych misji z pod zamku można więcej uzbierać :)
    Sam event dosyć ciekawy i chętnie sobie pogram :)

@UP
    http://i.imgur.com/Dqq2Wzp.png

Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• A co to za przerwa znowu?
  • Vandoz (PL1)Vandoz (PL1) Posty: 239
    edytowano 14.10.2015
    sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    PlayerMaciej2, rozbawiłeś mnie.... Ale nieważne...
    Jak każdego ;]

I przyłączam się do pytania co to za druga przerwa
Sign In to comment.