Strona główna Wasze pytania do gry

budynki na mapie: Duży monument

Witam,
przeglądając mapę natrafiłem na budynek, którego nigdzie nie znalazłem opisu. Wstawiłem screen tu:
https://drive.google.com/file/d/0BxxkUjJx-nT5MlFrMTRQQjl0RXM/view?usp=sharing

Bardzo proszę o doświadczonych graczy o opis tegoż budynku.

Komentarz

• jest to obiekt specjalny jest ich dużo na mapie zwiększa chwałę uzyskiwaną w bitwach w tym wypadku o 6%
    piotr4440 @ WWW 1
  • piotr4440 (PL1) powiedział(a):
    jest to obiekt specjalny jest ich dużo na mapie zwiększa chwałę uzyskiwaną w bitwach w tym wypadku o 6%
    Jest to obiekt przypisany do gracza, a nie występujący w grze (systemowy), zatem kto go może postawić i od jakiego lvl, jakie warunki trzeba spełnić?
    Z tego co widzę to można je atakować, jednak czy jest to opłacalne, czy nie skutkuje to wojną z jakimś sojuszem?
  • jest przypisany do gracza po nie waż zdobył go w dniu resetu monumentów lub od kogoś innego
    nie możesz go wybudować tylko zdobyć od gracza lub chwili resetu od figury NPC
    jeśli zaatakujesz monument który posiada gracz przejmiesz go ( jeśli wygrasz bitwe ) i najprawdopodobniej wywołasz wojne
    piotr4440 @ WWW 1
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Monumentów jest określona ilość, nie da się ich wybudować.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • dowiedziałem się od bardziej doświadczonego gracza z mojego sojuszu, że pojawiają się w nocy co jakiś czas jako budynki systemowe (tzw NPC) i można je wówczas zdobyć. Po zdobyciu zostają przypisane do tegoż gracza i sojusz zdobywa jakieś premie,a le jest to opłacalne w okolicach 60-70 lvlu.
    Ktoś coś więcej wie na ten temat?
  •  Monumenty dają +% zdobytej chwały, tyle ile dodają zależy od poziomu monumentu.
    Cały sojusz może je rozwijać na wyższe poziomy wysyłając wózeczkami surowce tj kamień i drewno.

Są jeszcze laboratoria które zwiększają produkcję zasobów specjalnych
    na zielonym domek który zwiększa produkcję rudy żelaza
    na zimie zwiększa węgla
    na piaskach oliwy
    na szczytach szkła

w obu przypadkach obiekty resetują się chyba co miesiąc albo 31 dni nie jestem pewien ale coś koło tego zegarka nie mam daty nie znam bo na niebie zapisana ;]
  • zajenko1 (ASIA1)zajenko1 (ASIA1) ASIA1 Posty: 58
    lecz procent dawanej chwaly mozesz zwiekszyc jak sojusz sle sure do niego to mozna go powiekszac i bonus daje tylko monument o najwyzszej liczbie chwaly
    zajenko1 @ LT 1
Sign In to comment.