Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Nowy Szpital

Szpital zawsze zapchany tylko wojskiem za rubiny.
A więc mam propozycję:Możliwość wyboru,jakie jednostki trafiają do szpitala:
-Jednostki tylko za monety
-Jednostki tylko za rubiny
-Po staremu,czyli wszystko razem.
Można również dodać opcję w szpitalu dodawania po walce tylko dystans lub tylko wręcz.

«1

Komentarz

• nawet fajny pomysł
    AdaxPro @ pl 1
  • nawet bardzo przed chwilą chciałem wyrzucić ze szpitala jednostki specjalne a przez przypadek zacząłem je leczyć! i zmarnowałem rubiny

AdaxPro @ pl 1
  • Lolan (PL1)Lolan (PL1) Posty: 226
    Dobry... bardzo dobry :)

10/10 

lolan @ WWW 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Pomysł prosty i logiczny i mimo, że na starym forum często się pojawiał, został całkowicie zlekceważony! 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • no właśnie
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    Pomysł jest super. Oczywiście - za.:-)

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Tak jak pisze mati007. Pomysł już pojawiał sie na starym forum, ale został całkowicie zlekceważony. Góra na to nie pójdzie, bo przecież gracze muszą mieć gdzie swoje ciężko zdobyte ruble wydawać ;).
    Senketsu @ pl 1
    Sojusz: TRUTHas aREASON
  • Ale przecież i my i góra zapewne też wie,że za wojsko za ruble leczy może maksymalnie 50 osób na serwer.
  • kacper4804 (PL1) powiedział(a):
    Ale przecież i my i góra zapewne też wie,że za wojsko za ruble leczy może maksymalnie 50 osób na serwer.
    Ty to wiesz ja to wiem, ale góra chyba nie dopuszcza tego do wiadomości, a dlaczego to ja sam nie wiem.
    Senketsu @ pl 1
    Sojusz: TRUTHas aREASON
  • Już sam poruszałem ten temat . więc podpisuje sie pod propozycją .
                                                                                       nawet parę razy
    Już kilka razy zostałem goły bo po bitwie z dużymi stratami trzeba było opróżnić szpital.

perłatyskie
                                                                                               perłatyskie
                                                                                                                   perłatyskie
                                                                                               perłatyskie   
    fog
  • Powinny być przynajmniej oddzielne zakładki dla żołnierzy za ruble, jak i monety
    Spójrz Obyronie, przybyli wrogowie i próbują mnie oflankować jak to zrobili podczas czwartej bitwy o Stonehelm. Czy oni naprawdę uważają, że malując się na fioletowo i wrzeszcząc jak dzikusy, osiągną coś więcej niż ostatnio? Doprawdy nie mogę tego pojąć.

Szykuj moje legiony, wkrótce odniesiemy kolejne wspaniałe zwycięstwo

Gruby-Kondi do Obyrona94 tuż przed miażdżącym zwycięstwem nad wojskami wrogiego gracza

• dobry pomysł

• Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    kacper4804 (PL1) powiedział(a):
    Ale przecież i my i góra zapewne też wie,że za wojsko za ruble leczy może maksymalnie 50 osób na serwer.
    Ździwiłbyś sie, ale zapewne tych osób jest kilkadziesiąt razy więcej ( tylko na pl!) 

Ja jestem za, ale nie będę się rozpisywał, bo już to robiłem kilka razy...
    No niestety...
  • I znów rubinowi zapchali mi szpital. 
    Jak mnie to wystarczająco wnerwi to przestane grać raczej nie zacznę ich leczyć .
    fog
  • Dodatkowo przydalaby sie mozliwosc zburzenia szpitala. 
  • 20rafi02 (PL1)20rafi02 (PL1) PL1 Posty: 87
    Jestem za
    bardzo dobry pomysł ;)
    Poziom:70 (legendarny 14),Honor:667,Tytuł:Diuk,sojusz: krzyżacy9,ranga: przywódca,Koalicja:Empire Leagne Offensive

• Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    AdaxPro (PL1) powiedział(a):
    nawet bardzo przed chwilą chciałem wyrzucić ze szpitala jednostki specjalne a przez przypadek zacząłem je leczyć! i zmarnowałem rubiny

i przecież o to chodzi:) 
    Neron M @ pl 1
  • przypominam
    fog
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    kacper4804 (PL1) powiedział(a):
    Szpital zawsze zapchany tylko wojskiem za rubiny.
    A więc mam propozycję:Możliwość wyboru,jakie jednostki trafiają do szpitala:
    -Jednostki tylko za monety
    -Jednostki tylko za rubiny
    -Po staremu,czyli wszystko razem.
    Można również dodać opcję w szpitalu dodawania po walce tylko dystans lub tylko wręcz.

Jednostki trafiają do szpitala automatycznie, więc jak - Waszym zdaniem - to miałoby wyglądać "po bitwie"? Macie jakieś sugestie w tym zakresie? Logiczne jest, że wojska "rubinowe" warto leczyć, jeśli się je posiada. Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie neguję sugestii, ale wyjaśnijcie proszę, abym zrozumiała Waszą argumentację. 

Pozdrawiam

• W ustawienach ogólnych (tam gdzie hasło) 
    Można byłoby zaznaczyc jedną ztrzech powyżej wypisanych opcji 

PROSte
Sign In to comment.