Strona główna Wasze pytania do gry

sposoby na znechcecenie graczy do gry

jakis  cwaniak z ukladem w suporcie pisze ze niejaki kusy nie gra sam na koncie i on dostaje 
bana by nie doszlo ndo atak na klamce , ale coz klamca i tak zobaczy moje wojo pod swoimi zamkami ....

kochany suporcie muszisz po zbanowaniu  mojego konta zbanowac klamce i cala reszte graczy w tej grze gdyz kazdy od czasu do czasu wejdzie na konto znajomego kolegi celem czy ustawienia czy puszczenia ataku po pasze dla woja  !!!!!!!!!!!

to ze ja sam gram na swoim koncie z mojego mila wiec o co chodzi ?

kusy @ pl 1

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    kusy (PL1) powiedział(a):
    jakis  cwaniak z ukladem w suporcie pisze ze niejaki kusy nie gra sam na koncie i on dostaje 
    bana by nie doszlo ndo atak na klamce , ale coz klamca i tak zobaczy moje wojo pod swoimi zamkami ....

kochany suporcie muszisz po zbanowaniu  mojego konta zbanowac klamce i cala reszte graczy w tej grze gdyz kazdy od czasu do czasu wejdzie na konto znajomego kolegi celem czy ustawienia czy puszczenia ataku po pasze dla woja  !!!!!!!!!!!

to ze ja sam gram na swoim koncie z mojego mila wiec o co chodzi ?

Według regulaminu gry nawet takie ''zaglądanie'' na czyjeś konto, nawet za zezwoleniem samego gracza, jest niedozwolone i Support ma w pełni prawo zbanować tego gracza. 

Każdy, każdy... Co to za argument? Wzięty z przedszkola? Zakładając, że każdy w tym kraju kradł, a policja zatrzyma właśnie Ciebie i nikogo innego, chyba nie powiesz policji, że ''wszyscy kradną''. 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 28
    edytowano 21.09.2015
    dokladnie powiem ze podpirdalacz ma *****l wiec dawajcie moja kase spowrotem na konto i bierz sobie to konto i jestesmy kwita  ? wyrazsioe jasno tpo ze jakis****oskaraza mnie o taki fakt a wy co do ****robicie kazdy ma swoje inne iP myszlisz ze kazdy jest nie dorozwojem ?
    Post edited by Czubajka on
    kusy @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam,

mati007 przedstawił dość jasno i wyraźnie jak wygląda regulamin gry i kwestia wchodzenia na inne konta.Temat zamykam ponieważ za dużo w nim wulgaryzmów

Pozdrawiam, Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.