Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Włoczniczka i berserker

nowe jednostki - jako przerażający powinienem móc je werbować - chyba - ale nigdzie ich niema - czy to wojao tylko na jakimś evencie czy powinno byc do werbunku w każdych koszarach
ktos to werbuje?
salut
spokooko

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Prawdopodobnie możliwość werbunku tychże nowych jednostek może potrwać - po kliknięciu na ''Niezwyciężonego'' wyskakuje komunikat ''nikt nie ma takiego tytułu'', co może oznaczać, że system nie zdążył rozdzielić nagród, a w przypadku rangi powyżej, nie określił jeszcze, kto ma najwięcej chwały na danym serwerze.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Skoro tytuł przydzielił to i nagrody tez powinny być przydzielone
    coś jak zwykle nie zagrało- norma
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    spokooko (PL1) powiedział(a):
    Skoro tytuł przydzielił to i nagrody tez powinny być przydzielone
    coś jak zwykle nie zagrało- norma
    Niby tak - ale w końcu GGS to GGS;). 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • W każdej aktualce są błędy jak w tej by nie było to oznaczało to że wymienili swoich informatyków :smiley: 
  • ciekawe po ile wali to wojsko
    Zygfryt01 @ pl 1
  • W opisie aktualizacji jest przecież napisane:

Cytat:
    • Powyższe tytuły zostaną przyznane po upływie pewnego czasu, nagrody z nimi związane również będą rozdane.

Lεωα / PL1
  • Ok po północy było ok werbunek nowych jednostek  ruszył
    więc przepraszam moze cos niedoczytałem , ale nie byłoby zamieszania gdyby nie tytuł który pojawił sie nad zamkiem skoro nie zostały tytuły rozdane i nagrody z nimi związane to po kiego .... ten tytuł przy zamku

Ważne że działa chociaż wiem że na mapie jest wiecej niż 10-ciu przerażających chociaż pewnie tylko 1-sza 10-ka może werbować nowe jednostki
    salut
  • Zygfryt01 (PL1) powiedział(a):
    ciekawe po ile wali to wojsko
    Parametry
    Robertolog @ WWW 1
  • Robertolog (PL1) powiedział(a):
    Zygfryt01 (PL1) powiedział(a):
    ciekawe po ile wali to wojsko
    Parametry
    cieżko to odczytać
    Zygfryt01 @ pl 1
Sign In to comment.