Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Lody

Sir Milosz (PL1)Sir Milosz (PL1) Posty: 78
edytowano 08.09.2015 w Wasze pytania do gry
Mam pytanko czy skład drewna na lodzie, który będę dopiero budował opłaca się ulepszać za rubinki??
Czy opłaca się kupować Renegatów(ja za niedługo 2 poziom wioski) i czy leczą się za monety??
Ile wojska trzeba na fortece(wręcz oraz dystans)??
Ile bić wież aby wypełnić Mapę Renegatów??
Post edited by Sir Milosz (PL1) on

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 08.09.2015
    1. Skład drewna jest nawet potrzebny do budynków legendarnych, lecz jego ulepszenie za rubiny nie jest obowiązkowa.
    2. Średnio. Z ogółu wojsko uniwersalne nie jest potrzebne.
    3. To raczej nie zależy do końca do wojska, tylko od dowódcy i narzędzi.
    4. Zależy czy ktoś ma farta czy nie:)...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 08.09.2015
    1. Mati napisał
    2. Renegaci są fajni i leczą się za monety.
    3. Ja wysłałem 100 wojaków + maszynki dowódca 50/20. Tak, tak wiem, że słaby
    4. Jeśli masz wielkiego farta to około 11. Jeśli pecha to około 20 -25.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 08.09.2015
    Sir Milosz napisał użytkownik: »
    Mam pytanko czy skład drewna na lodzie, który będę dopiero budował opłaca się ulepszać za rubinki??
    Czy opłaca się kupować Renegatów(ja za niedługo 2 poziom wioski) i czy leczą się za monety??
    Ile wojska trzeba na fortece(wręcz oraz dystans)??
    Ile bić wież aby wypełnić Mapę Renegatów??
    Ad. 1 Zdecydowanie nie. Z doświadczenia wielomiesięcznego wiem, że nie trzeba nawet mieć produkcji węgla, aby w krótkim czasie zapełnić magazyny tym surowcem. Także ulepszanie składu drewna na wyższy poziom niż 1 to wydawanie rubinów w błoto. Dowodem jest fakt, że za atak na 51 poziom wieży na zimie dostaje się ponad 1000 węgla, a produkcja w szczycie to ok 350/h.
    Ad 2. Akurat Ci renegaci są słabi i bardzo długo się leczą. Lepiej monety zainwestować w porządnych weteranów. Zaletą może być fakt, ze są uniwersalni, ale w ataku i tak bardzo słabi.
    Ad 3. Dawno nie atakowałem, ale pewnie w porywach do 200 jednostek dystansowych.
    Ad 4. Średnio 20-30.
    Robertolog @ WWW 1
Sign In to comment.