Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Wydawanie rubinów - sugestia

MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
edytowano 08.09.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Na forum wiele razy był pomysł o komunikacie w stylu "Czy na pewno chcesz wybudować XXX? "

Jak wiadomo w tej grze, przez przypadkowe kliknięcie lub można stracić mnóstwo rubinów. Ja proponuję by obok ilości waluty była taka: na-forum-_spepaxp.png

kłódka. Po kliknięciu można ją otworzyć lub zamknąć. Gdy jest otwarta rubiny możemy wydawać. Natomiast gdy jest zamknięta i chcemy np. ukończyć badanie to pojawia się napis: "Niestety twoje rubiny są zamrożone. Musisz je włączyć by wykonać tę czynność."

Dzięki temu nie straci się rubinów.

Ja np. budowałem domy, żeby podatki podnieść i przypadkiem machnąłem jeden dom miejski :mad:. Straciłem 260 rubli przez brak takiej opcji.
Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
Post edited by MagorPRO (PL1) on
«13

Komentarz

• NoChybaNo (PL1)NoChybaNo (PL1) PL1 Posty: 67
    edytowano 07.09.2015
    Bardzo dobra sugestia. Mi sie nagminnie zdarza leczyć wojsko za rubiny ...
    NoChybaNo @ pl 1
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 07.09.2015
    Pomysł jest bardzo dobry. Niejednokrotnie traciłem setki rubinów przez jakieś głupie omsknięcie ręki czy zacięcie się myszki.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 07.09.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »
    Na forum wiele razy był pomysł o komunikacie w stylu "Czy na pewno chcesz wybudować XXX? "

Jak wiadomo w tej grze, przez przypadkowe kliknięcie lub można stracić mnóstwo rubinów. Ja proponuję by obok ilości waluty była taka: na-forum-_spepaxp.png

kłódka. Po kliknięciu można ją otworzyć lub zamknąć. Gdy jest otwarta rubiny możemy wydawać. Natomiast gdy jest zamknięta i chcemy np. ukończyć badanie to pojawia się napis: "Niestety twoje rubiny są zamrożone. Musisz je włączyć by wykonać tę czynność."

Dzięki temu nie straci się rubinów.

Ja np. budowałem domy, żeby podatki podnieść i przypadkiem machnąłem jeden dom miejski :mad:. Straciłem 260 rubli przez brak takiej opcji.
    A nie lepiej podczas gdy jest kłódka wyświetlało się okno dialogowe czy napewno chcesz Wydać xxx rubinów ?
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 07.09.2015
    kolo102 napisał użytkownik: »
    A nie lepiej podczas gdy jest kłódka wyświetlało się okno dialogowe czy napewno chcesz Wydać xxx rubinów ?

Tak też może być.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • zajkoś (PL1)zajkoś (PL1) Posty: 996
    edytowano 07.09.2015
    super pomysl ja nie raz zamiast pomocy plus 1 woja kliklem obcje zeby wojo podwoic
    serwer asia1 sojusz SS zaprasza !!!! aktywnych 
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 07.09.2015
    Odpowiem jak w poprzednim wątku:
    Ciesiek napisał użytkownik: »
    Pomysł jest bardzo dobry - był zresztą już wielokrotnie proponowany/dyskutowany na forum. GGS nic z tym nie zrobił i pewnie nic nie zrobi - dla nich taka pomyłka gracza/ścinka gry to czysty zysk.
  • FfffGamerFfffGamer Posty: 55
    edytowano 07.09.2015
    No właśnie dla nich to czysty zysk byśmy wydawali rubiny> Też nie raz miałem przypadkowe kliknięcia coś się zacięło klikam jeszcze raz a tu nagle budowa ukończona i kilka set rubinów w pizdu poszło
    FfffGamer @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 08.09.2015
    Witam,

Ciesiek ma racę w tym, że pomysł potwierdzania chęci wydania Rubinów w grze pojawiał się na forum. Wielokrotnie poruszaliście ten wątek i za każdym razem odpowiedź była odmowna. Chcąc dokonać zakupów premium, nikt nie pyta, czy na pewno dana osoba sobie tego życzy. Proszę wyobrazić sobie sytuację, w której Gracz korzystający z Rubinów otrzymuje zapytanie o potwierdzenie, za każdym razem, gdy chce ich użyć. Obojętnie, czy chodzi o pominięcie budowy, funkcja premium przy werbunku wojska, czy zakup narzędzi premium do obrony, czy ataku.

Pozdrawiam
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 08.09.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

Ciesiek ma racę w tym, że pomysł potwierdzania chęci wydania Rubinów w grze pojawiał się na forum. Wielokrotnie poruszaliście ten wątek i za każdym razem odpowiedź była odmowna. Chcąc dokonać zakupów premium, nikt nie pyta, czy na pewno dana osoba sobie tego życzy. Proszę wyobrazić sobie sytuację, w której Gracz korzystający z Rubinów otrzymuje zapytanie o potwierdzenie, za każdym razem, gdy chce ich użyć. Obojętnie, czy chodzi o pominięcie budowy, funkcja premium przy werbunku wojska, czy zakup narzędzi premium do obrony, czy ataku.

Pozdrawiam

Profesjonaliści rozwiązują to w inny sposób - na dole okna z zapytaniem umieszczają checkbox z funkcją "Nie pokazuj więcej tego komunikatu".

PS. I nie zasłaniajmy się opinią graczy, których nie ma - w żadnym z wątków nie widziałem wpisów, w których jakiś gracz twierdziłby, że podobne/proponowane rozwiązanie (wprowadzające potwierdzenie) będzie utrudnieniem w grze.
  • FfffGamerFfffGamer Posty: 55
    edytowano 08.09.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

Pozdrawiam
    Ciekawe to dlaczego jak chce zburzyć jakiś budynek jest ostrzeżenie i to za każdym razem
    http://scr.hu/3qv1/r9err
    po za tym jak chce zakupić rubiny nie wystarczy jedno przypadkowe kliknięcie tam potrzeba kilka stron przejść by dokonać zakupu. Nam Chodzi i tak zwane przypadkowe kliknięcia
    FfffGamer @ pl 1
  • Tmczar (PL1)Tmczar (PL1) Posty: 39
    edytowano 08.09.2015
    Zdecydowanie na tak. Wadliwie działająca myszka kosztowała mojego brata 2500 rubinów na przyśpieszenie budowy.
    Tmczar @ pl 1
    Klan z Mott - Wojownicy Kultury Osobistej i Ortografii
  • Jan MJan M Board Moderator Posty: 596Moderator
    Witam,

Temat poruszany na forum, nie raz, nie dwa nie ... Niestety, odpowiedź odmowna co do Twojej propozycji. A TUTAJ, masz odpowiedź w temacie, która myślę nie jest satysfakcjonującą dla Ciebie, ale jest końcową w kwestii którą podnosisz. Bardzo proszę, by dyskusja odbywała się w tamtym temacie bo ten zamykam.

Pozdrawiam, Jan

A może by tak podać powód dlaczego odmawiacie wprowadzenia drugiego potwierdzenia???? Zresztą po co odpowiadać skoro wszyscy doskonale wiedzą że jest to celowe działanie aby naciągać ludzi na kasę....
    Piotr Szalony @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Witam,

Pozdrawiam
    Asiu 
    Czy ty przeczytałaś to co napisałaś .?

czy przeczytałaś propozycję Magora?

Jest sobie mała kłudeczka przy oknie rubinów klik i robisz co chcesz ze swoimi rubinami .
    Żadnego zapytania przy za każdym razem , klik i nie możesz wydać rubinów. to bardzo prosta śmiem powiedzieć genialna w swojej prostocie myśl co rzadko się zdarza spełniająca warunki obu stron.

Wiec proszę zreflektuj się i wypowiedz się jeszcze raz.

pozdro
    fog
    perłatyskie (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam,

Pozdrawiam
    Asiu 
    Czy ty przeczytałaś to co napisałaś .?

czy przeczytałaś propozycję Magora?

Jest sobie mała kłudeczka przy oknie rubinów klik i robisz co chcesz ze swoimi rubinami .
    Żadnego zapytania przy za każdym razem , klik i nie możesz wydać rubinów. to bardzo prosta śmiem powiedzieć genialna w swojej prostocie myśl co rzadko się zdarza spełniająca warunki obu stron.

Wiec proszę zreflektuj się i wypowiedz się jeszcze raz.

pozdro
    Dziękuję za odświerzenie. Również czekam na odpowiedź Asi.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

• perłatyskie (PL1)perłatyskie (PL1) Posty: 232
    edytowano 25.11.2015
    odświrzam
    Post edited by perłatyskie (PL1) on
    fog
  • wracamy bo pomysł był fajny
    fog
    Niech CM w końcu zajrzy i się wypowie.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Pewnie przegląda, ale siedzi cicho, bo jest im nie na rękę.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam,

Pozdrawiam
    Asiu, próbujesz zrobić idiotów z graczy, czy też może tylko udajesz :)? Nie odwracaj kota ogonem, my mówimy o zupie, a Ty o d****. Ciesiek ma rację w tym, żebyś się nie zasłaniała opiniami graczy, których nie ma. No chyba, że zacytujesz ową opinię, to zwrócę honor... Ale jak na razie Twoje argumenty nadają się do podciru :)

O potwierdzeniu napisał Kolo10, ale powinnaś skomentować główną treść tego wątku, czyli pierwszego postu MagoraPRO - bo jeśli ktoś Z WŁASNEJ WOLI chce wydać rubiny to wyskoczy mu jedno tylko okienko, zamknie je, i ''otworzy'' kłódkę i po sprawie (a już w ogóle najlepiej gdyby w wyskakującym okienku byłaby opcja ''odmrażania'' rubinów). A myśląc jeszcze wyżej, taka opcja byłaby idealnym zabezpieczeniem na wchodzenia na dane konto nieupoważnionych osób (każdy gracz mógłby wygenerować hasło do takiej kłódeczki, aby nikt nie mógł wydać naszych ciężko zapracowanych rubinów...).

Przezorny zawsze ubezpieczony...

Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Popieram Matiego i cały ten temat, a jednocześnie czekam na odpowiedź Asii i wprowadzenie tego pomysłu do gry. :)
Sign In to comment.