Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Wojna Sleepwalkers - elita empire

111

Komentarz

• LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 07.09.2015
    zuku napisał użytkownik: »
    Najpierw napisał ze bellatores pokazało SW az hoho...
    Skoro pokazalo :))) to czemu arma idzie na nich?

chyba zrouzmiał ze lekko sie.. zblamował.

ale moze z rozpędu ..no i tak wyszlo mu...nie tak jak miało wyjsc.

a juz liczyłem ze arma na forum wysle po tych analfabetach.. jakis takich bardziej inteligentnych...

Jeszcze ktos z army chce cokowliek napisac?

Spoko Wojtas. Aczkolwiek do LL mi najblizej w calej tej armie to kazdy pamieta ze to LL wlasnie dalo gamoniom wstac z kolan i obetrzec usta. No co Apo? nie przewidywalem tego? Nie opisywalem ci w szczegolach? Przygarnales, poklepales sie po plecach to teraz musisz udawac ze cie nie ma. Ciekawi mnie tylko co na to SiCh bo siedzac tam znowu pokazuja moralnosc Kalego. Gdzies jest Uzalu? Wezmiesz odpowiedzialnosc za wlasne slowa?
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 07.09.2015
    Lechistan napisał użytkownik: »
    Spoko Wojtas. Aczkolwiek do LL mi najblizej w calej tej armie to kazdy pamieta ze to LL wlasnie dalo gamoniom wstac z kolan i obetrzec usta. No co Apo? nie przewidywalem tego? Nie opisywalem ci w szczegolach? Przygarnales, poklepales sie po plecach to teraz musisz udawac ze cie nie ma. Ciekawi mnie tylko co na to SiCh bo siedzac tam znowu pokazuja moralnosc Kalego. Gdzies jest Uzalu? Wezmiesz odpowiedzialnosc za wlasne slowa?

Ty ale po co my sie w ogóle w tym temacie udzielamy?
    jeszcze sobie ktos pomysli ze mnie to cokowliek interesuje.. a moze nawet dotyczy..

Wrodzona mądrość podpowiada mi ze nienawiść SW oraz ich zdeterminowanie.. bedzie wieksze jak juz ich rozbiorą:)
    Co nam teraz po nich? nie mają żadnych blizn jak ja.. i krew nie ta sama.. a co gorsza to w oczach nie maja tego szalenstwa.. jak dobrze oberwią.. to trzeba im spojrzec wtedy w oczy:) czy juz mają ten błysk/

pamietaj ze im wiecej obiektów w jednym sojuszu tym łatwiej namowic kniazi aby lecieli po wioski:)

swoja drogą ten kto byl mądry dawno juz wzial kase za konto i poszedł.. wpizdziet.
    jedno wiem.

taniej na pewno nie bedzie:)
  • robi75robi75 Posty: 11
    edytowano 07.09.2015
    Lechistan napisał użytkownik: »

serio musicie sie wtracac tam miedzy bellatores a SW czy jak im tam?

Leszku z tego co wiem to sie leja sami i chyba dostali z rebelki kilka kuksancow , wiesz jak jest rebelia z mapy wieze wolna zabrala hihi a Sleepy po nie polecialy , wiec sie rebeli nie dziwie ze cos tam wyslali , ale generalnie sleepy z EE walcza solo

aaa i fajnie ze Ci sie uklada na wyspach
    robi75 @ pl 1
  • edytowano 07.09.2015
    robi75 napisał użytkownik: »
    Leszku z tego co wiem to sie leja sami i chyba dostali z rebelki kilka kuksancow , wiesz jak jest rebelia z mapy wieze wolna zabrala hihi a Sleepy po nie polecialy , wiec sie rebeli nie dziwie ze cos tam wyslali , ale generalnie sleepy z EE walcza solo

aaa i fajnie ze Ci sie uklada na wyspach

sugeruję..."poleciały po te wieże".. no sam se przeczytaj jak to brzmii.. "rebeli" - ale tu juz marlboro.. jest specjalista od ... zresztą..
    przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga
    mianownik rebeliant rebelianci
    dopełniacz rebelianta rebeliantów
    celownik rebeliantowi rebeliantom
    biernik rebelianta rebeliantów
    narzędnik rebeliantem rebeliantami
    miejscownik rebeliancie rebeliantach
    wołacz rebeliancie rebelianci

uciekam dobrej nocy:)
  • robi75robi75 Posty: 11
    edytowano 07.09.2015
    Wojtek z tego co wiem to polonista jak i ja nie jestes , wiec luzik , dodatkowo wpadlem luzno porozmawiac , ale przeciez Ty we wszystkim widzisz 2 dno i chyba nadal nie wiesz co to towarzyska pogawedka , natomiast znasz mnie na tyle ze wiesz , iz na takie zaczepki to ja obojetny jestem i powaznie sa wazniejsze rzeczy w zyciu niz nakrecanie sie na forum .... datego jesli masz chec to porozmawiajmy na luzie , jesli nie to coz ..... ewentualnie do uslyszenia za kolejne pol roku
    robi75 @ pl 1
  • RulerAngelika7RulerAngelika7 Posty: 16
    edytowano 07.09.2015
    Na pewno nie pozwolę axelowi stanąć nigdy za mną.

mam obawy.uzasadnione obawy.

symetic sprzedałes konto . to idz karm te swoje gołebie

Komu mają uwierzyc Tobie *****?

jak Ty jestes swoj? moze i byłeś.. ale Ty nawet ***** nie jestes..

za kilkaset zlotych dales... inaczej.. *****

i tyle nacudowaleś.. nic tego nie zmieni. nie zmarzesz tego.

gamoniu
    gra sie caly czas jakbys chcial wiedziec, ***** *****? po pierwsze sam z dc zdobylem nikt od was mi nie pomagal wiec co jest wasze? gow...
    sam gasilem stolice i sam kupowalem zabawki do obrony
    najlepiej jakbyscie mieli sponsora ktory was sie slucha? nie tedy droga *****a poza tym bana mam przez ciebie *****
    niech sie kazdy dowie ze kapujesz do suportu chyba juz dawno wiedzieli
    adios ***** wez sie do pracy bo wiecznie nikt cie nie bedzie sponsorowal

najwiecej macie do powiedzenia swiat tu chcecie naprawiac zacznijcie od siebie dwa kapusie osiedlowe

ty nie masz zasad *****
    jedna zasada zlodzieja, kobieta kolegi jest swieta. ty ***** bys wiele zrobil zlego ludziom jak takie cos robisz kolegom
    RulerAngelika7 @ pl 1
  • GokuGoku Guest Posty: 212
    edytowano 07.09.2015
    Bardzo proszę o odnoszenie się do siebie z wzajemnym szacunkiem, gdyż w przeciwnym wypadku zamknę ten wątek.

Goku
    hw8r0z.jpg
    Kontakt z zespołem wsparcia technicznego: SUPPORT
  • GokuGoku Guest Posty: 212
    edytowano 07.09.2015
    NewKaja napisał użytkownik: »
    a nie ma nowych kreskówek?;)

A nadciągają, nadciągają :D
    Jak tylko pojawi się na ekrany to i awatar trzeba będzie zmienić :P
    Nowy sezon "Dragon Ball"
    Póki co proponuję przestać się kłócić o jedno i to samo a usiąść wygodnie i oglądać meczyk, gdzie prowadzimy 8:1

Goku
    hw8r0z.jpg
    Kontakt z zespołem wsparcia technicznego: SUPPORT
  • lech6lech6 Posty: 36
    edytowano 07.09.2015
    hmmmm jak to czytam to mi sie nasuwa jedno fajne zdanie ktore przeczytałem na forum po wojnie;

"A ZEGAR TYKA TYK TYK TYK"

hehe
    lech6 @ pl 1
  • Gumiś1984 (PL1)Gumiś1984 (PL1) Posty: 165
    edytowano 07.09.2015
    lech6 napisał użytkownik: »
    hmmmm jak to czytam to mi sie nasuwa jedno fajne zdanie ktore przeczytałem na forum po wojnie;

"A ZEGAR TYKA TYK TYK TYK"

hehe

Taka po twoim wpisie mnie myśl naszła że tak tyk tyk tyk mija tydzień i EE vs SW nadal trwa.

Oryginalna EE nie podjęła by walki z AK koalicjanta a jak już to po 24h było po temacie.

Wiktor ogarnijcie się bo to słabo wygląda....

A wciąganie w temat reszty ARMY jest dla EE policzkiem.

Byli waszą aka wzieliście ich pod skrzydła tylko po to by nie stracili OS na rzecz LZ a teraz ich odpalacie bo odeszli z pod was? bo nie chcieli oddać OS Wam? BękartyBD były złe ale nie dochodziło wtedy do takich sytuacji

że swój pali swojego.

Wam już z nudów brakuje racjonalnych pomysłów.

Usiądźmy, porozmawiajmy, zróbmy coś fajnego na tej mapie zanim się sami na wzajem nie popalicie...
    Gumiś1984 @ pl 1
  • edytowano 08.09.2015
    robi75 napisał użytkownik: »
    Wojtek z tego co wiem to polonista jak i ja nie jestes , wiec luzik , dodatkowo wpadlem luzno porozmawiac , ale przeciez Ty we wszystkim widzisz 2 dno i chyba nadal nie wiesz co to towarzyska pogawedka , natomiast znasz mnie na tyle ze wiesz , iz na takie zaczepki to ja obojetny jestem i powaznie sa wazniejsze rzeczy w zyciu niz nakrecanie sie na forum .... datego jesli masz chec to porozmawiajmy na luzie , jesli nie to coz ..... ewentualnie do uslyszenia za kolejne pol roku

Ale oboje jestesmy Polakami i uważam ze powinnismy sie starac. Ty naturalnie mozesz uwazac inaczej .
    Kiedys miałem chęć ale mi przeszło.

Tak czy siak .

Zyczę pozałatwiania waznych spraw takze tych waznijeszych. I jak najlepiej.

Buziak:)
  • edytowano 08.09.2015
    RulerAngelika7 napisał użytkownik: »
    gamoniu
    gra sie caly czas jakbys chcial wiedziec, ***** *****? po pierwsze sam z dc zdobylem nikt od was mi nie pomagal wiec co jest wasze? gow...
    sam gasilem stolice i sam kupowalem zabawki do obrony
    najlepiej jakbyscie mieli sponsora ktory was sie slucha? nie tedy droga *****a poza tym bana mam przez ciebie *****
    niech sie kazdy dowie ze kapujesz do suportu chyba juz dawno wiedzieli
    adios ***** wez sie do pracy bo wiecznie nikt cie nie bedzie sponsorowal

najwiecej macie do powiedzenia swiat tu chcecie naprawiac zacznijcie od siebie dwa kapusie osiedlowe

ty nie masz zasad *****
    jedna zasada zlodzieja, kobieta kolegi jest swieta. ty ***** bys wiele zrobil zlego ludziom jak takie cos robisz kolegom

Ale po mi sie tlumaczysz? juz to robiles sto razy. doskonale Wiesz co zrobiles jezeli uwazasz ze jest to wporzadku to ok. ja natomiast mówie Ci ze nie jest to ok.

Jezeli Ci chodzi o to ze twoja kobieta dała mi w siebie wejsc.. to jedynie moge Cie przeprosic ..nie mowila ze jest twoja.Nic o tobie nie wspomniala.

Buziak.
  • edytowano 08.09.2015
    Goku napisał użytkownik: »
    A nadciągają, nadciągają :D
    Jak tylko pojawi się na ekrany to i awatar trzeba będzie zmienić :P
    Nowy sezon "Dragon Ball"
    Póki co proponuję przestać się kłócić o jedno i to samo a usiąść wygodnie i oglądać meczyk, gdzie prowadzimy 8:1

Goku

..jest 9 odcinek juz.. z napisami.. powiem tak.. obejrzałem wszytskie 9... ii.. no lekko jestem rozczarowany.. 20 minut Balla z czego 10 minut i to całe 10 :( to przypomnienia)

http://scr.hu/2f08/6muho

http://torrenty.org/torrent/1169472

masz to wszytsko.. doslownie kilka minut po odcinku w telewizji wrzucany jest odcinek z wklejonymi napisami.

cóz.. tzreba sie cieszyc ze w ogóle zrobili:)

bzuiak:)

ps. opłacony login daje w pw. :)
  • Sinka2 (PL1)Sinka2 (PL1) PL1 Posty: 72
    edytowano 08.09.2015
    Ale oboje jestesmy Polakami i uważam ze powinnismy sie starac. Ty naturalnie mozesz uwazac inaczej .
    Kiedys miałem chęć ale mi przeszło.

Tak czy siak .

Zyczę pozałatwiania waznych spraw takze tych waznijeszych. I jak najlepiej.

Buziak:)

Wojtuś Obaj - nie oboje!
    Jeśli mówimy o dwóch mężczyznach, np. braciach, to tylko i wyłącznie obaj lub obydwaj!

Buziaczek :**
    Wczoraj do Ciebie nie należy ,jutro jest niepewne ,tylko dziś jest Twoje
  • edytowano 08.09.2015
    sinka2 napisał użytkownik: »
    Wojtuś Obaj - nie oboje!
    Jeśli mówimy o dwóch mężczyznach, np. braciach, to tylko i wyłącznie obaj lub obydwaj!

Buziaczek :**
    i co zes uczynila? od 7:39 zero wpisów.. mowilem nie poprawiaj mnie. teraz kazdy sie boi pisac:)

oboje ja i axel:)
  • Sinka2 (PL1)Sinka2 (PL1) PL1 Posty: 72
    edytowano 08.09.2015
    i co zes uczynila? od 7:39 zero wpisów.. mowilem nie poprawiaj mnie. teraz kazdy sie boi pisac:)

oboje ja i axel:)

Nie narzekaj Krótka Mendzio :)

Całe forum masz dla siebie i Twojej wybranki A.... :p
    Wczoraj do Ciebie nie należy ,jutro jest niepewne ,tylko dziś jest Twoje
  • edytowano 08.09.2015
    sinka2 napisał użytkownik: »
    Nie narzekaj Krótka Mendzio :)

Całe forum masz dla siebie i Twojej wybranki A.... :p

Znasz mnie i Wiesz ze nigdy nie narzekam.. natomiast ja znam Ciebie i wiem ze cus odemnie chcesz:P
  • edytowano 08.09.2015
    krotki co masz narzekac sciagnij ptaka wtedy bedziesz mial powod:D
Ta dyskusja została zamknięta.