Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Zdobywanie wiosek

MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
edytowano 08.09.2015 w Wasze pytania do gry
Na której krainie najłatwiej zdobyć wioskę bez rubinów i kampienia 10 godzin?
Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
Post edited by MagorPRO (PL1) on

Komentarz

• Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 06.09.2015
    Zdecydowanie na zimie.
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 06.09.2015
    Ale przecież na zimie jest najwięcej graczy a np. na szczytach najmniej, bo mało osób dochodzi tak daleko.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • wspaniały135wspaniały135 Posty: 18
    edytowano 06.09.2015
    Magor tam jest dużo graczy= dużo wiosek.
    Mało graczy =mało wiosek. Proste wielu graczy porzuca wioski lub jest bez soja i tam masz największe szanse na wioski.
    wspaniały135 @ pl 1
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 06.09.2015
    Na zimie łatwo zdobyć wioski o ile wyrzuci Cię na skraju zamków. Wtedy kwestia kilku dni, tygodni (zależy ilu graczy wchodzi na krainę) aż pojawią się wioski pod zamkiem. Paradoksalnie najłatwiej o wioski na szczytach. Wioski z żywnością potrafią się utrzymywać nawet godzinę, gorzej z surowcami, ale te również prościej zdobyć atakując wieże.
    Robertolog @ WWW 1
  • edytowano 08.09.2015
    bzdura gdzie na tych szczytach latwo o wioski? darujale to jest od czegos zalezne nie wiem tylko od czego dlugo szukalem na zimie a po upgrade'ie wiochy w zamku na lodzie nagle wysypu dostalem wiosek i w 3 dni nazbieralem 13. ale po paru dniach znowu byla lipa. na szczytach nie widzialem jesczze wioski wolnej, czuje ze na tewioski sa jakies takie dni ze jest ich sporo a nagle nie ma ani jednej, moze ktos wie od czego to zalezy?
    Ser Lektorrrrrr @ pl 1
  • edytowano 08.09.2015
    wiochy potrzebne mi sa podkresle jak wiadomo do lepszej rentownosci budynkow z surowcami i do pubktow XP
    pozdrowienia cieple!
    Ser Lektorrrrrr @ pl 1
  • Sir Milosz (PL1)Sir Milosz (PL1) Posty: 78
    edytowano 08.09.2015
    Magor poczekaj spokojnie masz ok. 50 lvl ja mam 31 i nie ogladaj sie za nimi lepiej jak 70 albo 67 to wtedy mozna myslec a jak juz natrafisz to puszczaj.
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 08.09.2015
    Jeśli ktoś wchodzi na krainę zaraz po jej odblokowaniu, wybierze niewłaściwy kierunek, to raczej nie ma co myśleć o wioskach. Sam wchodziłem na 70 poziomie, zrobiłem zapas wilków itd. W ciągu kilku dni wpadło prawie 20 wiosek.
    Robertolog @ WWW 1
  • iqmatiqmat Posty: 72
    edytowano 08.09.2015
    A ja powiem jeszcze inaczej najlepiej wioski zdobywa się na wojnach koalicyjnych od innych graczy, a w szczególności od słupów innych graczy czyli kniaź i niżej.
    iqmat @ pl 1
Sign In to comment.