Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Wojna Sleepwalkers - elita empire

1812

Komentarz

• LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 05.09.2015
    axsel777 napisał użytkownik: »
    racja lechu to mocarz ] scrin dał przecież !!! bramę z wojny u mnie o matko co to za kiler ten scrin mi uświadomił że niecnie lecha szkalowano w czasie wojny ! pisali że ma potęgi tyle co farma lub słup a on po prostu ukrywał swoją potęgę ! by wrogów zaskoczyć!ten scrin jasno to przedstawia ! pisali że mas z blak san to było 11 ataków przez tydzień ? nie prawda dał scrina z bramy więc było na pewno ponad11 13-15/ / /? byli koledzy lecha niecnie go szkalują :eek: mówiąc że zamiast szczekać na forum miał ataki słać ?! lechu zamkną im twarze dając scrina z bramy tak trzymaj lechu pogromco , niszczycielu, kilerze!

Jak jeszcze kiedys ci Axelku przyjdzie na mysl zaczepiac mnie to dlugo sie zastanow zanim cos napiszesz. Nie wiem, moze potrenuj gdzies przed lustrem, napisz i daj do sprawdzenia komus. Ale napewno napierw pomysl. Bo moze sie okazac ze ten smieszny Lechu odpowie ci jedenastoma screenami z bram rebelki z datami i moze sie okazac ze te jedenascie atakow to byla wystarczajaca ilosc na was? I o czym to bedzie wtedy zle swiadczyc? O nas?

A co do ukrywanej potegi. Jakbys Wieslaw miaj sladowe pojecie o tej grze to bys wiedzial ze ranking potegi zalezy od ilosci posiadanego wojska. I moze sie okazac ze miejsce w trzecim tysiacu zajmuje ktos kto przez cala noc upierdzilil 50 kilo offa z czterech sojuszy glownych i po prostu wytracil deffa. Wiesz ze bezdusznego to ja mialem jak byles wielkim ksieciem?

Konczac ten nierowny pojedynek. Jak mi sie chcialo to kleczales, jak nie mam czasu/nie chce mi sie to triumfujesz. Nie rob nic by mi sie znowu zachcialo chciec. Bo zamilkniesz.
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • axsel777axsel777 Posty: 93
    edytowano 05.09.2015
    50 klo z 4 sojuszy ? ty??? haaaaaaaaaaaa musiało być tak co noc bo przez całą wojnę niżej 2tysięcznego miejsca stałeś calutką... teraz wiem kto był najwaleczniejszy ! lech! a co do tego czy ci się chce czy nie mam to w głębokim sfarmił bym cię ale za mało masz jeszcze woja dorób:cool:
    axsel777 @ pl 1
  • G. Leszczyk (PL1)G. Leszczyk (PL1) Posty: 29
    edytowano 05.09.2015
    Witam,

Weiss kłamco przeczytaj Sobie kilka postów wcześniej to będziesz wiedział gdzie napisałeś cała Arma i zamilknij już i nie pogrążaj się dalej Kłamco. A co do słupa bez skrupułów jak tak przytaczasz odpalenie wojny Gwardie Mroku to przytocz za co zostali odpaleni i co zrobił ich gracz bez wiedzy i zgody korony GM żeby włączyć ich do tej wojny za co przeprosili. I Słupie mylisz opisy Swory z opisem Army żaden sojusz główny nie ma nic napisane ze dążymy do walki 1 v 1 wiec zacznij dokładnie czytaj.

I tym postem zakończę wypowiadanie się w tej kwestii bo z Kłamcami i slupami się nie dyskutuje.

Pozdrawiam
    Grzesiek
  • RulerAngelika7RulerAngelika7 Posty: 16
    edytowano 05.09.2015
    G. Leszczyk napisał użytkownik: »
    Witam,

Weiss kłamco przeczytaj Sobie kilka postów wcześniej to będziesz wiedział gdzie napisałeś cała Arma i zamilknij już i nie pogrążaj się dalej Kłamco. A co do słupa bez skrupułów jak tak przytaczasz odpalenie wojny Gwardie Mroku to przytocz za co zostali odpaleni i co zrobił ich gracz bez wiedzy i zgody korony GM żeby włączyć ich do tej wojny za co przeprosili. I Słupie mylisz opisy Swory z opisem Army żaden sojusz główny nie ma nic napisane ze dążymy do walki 1 v 1 wiec zacznij dokładnie czytaj.

I tym postem zakończę wypowiadanie się w tej kwestii bo z Kłamcami i slupami się nie dyskutuje.

Pozdrawiam
    Grzesiek

spokojnie, oni was specjalnie prowokuja maja jakis w tym cel, wiec chlopaki z army spokojnie, robic swoje nie sluchac opini. niech sobie gadaja tyle im zostalo
    RulerAngelika7 @ pl 1
  • wariay (PL1)wariay (PL1) Posty: 1
    edytowano 05.09.2015
    hehehe ale sie usmialem :)) http://scr.hu/63fa/nza4g
    wariay @ pl 1
  • Dominik611Dominik611 Posty: 1
    edytowano 05.09.2015
    No i pięknie jak za dawnych czasów tylko że teraz Lechu i Wojtek mogą sobie jedynie pomachać jęzorami jak niczego nie maja w ustach. Tyle im zostało
    Dominik611 @ pl 1
  • grazia81 (PL1)grazia81 (PL1) Posty: 6
    edytowano 05.09.2015
    ee sama nie da rady juz rebelke wmieszali w wojne CIENIASY i tyle na temat zlodziejskiej elity tzn zmienilbym nazwe na jelita empire bo jak to z jelitami jak rozprujesz to smierdzi
    grazia81 @ pl 1
  • kosakosa Posty: 518
    edytowano 06.09.2015
    racja lechu to mocarz ] scrin dał przecież !!! bramę z wojny u mnie o matko co to za kiler ten scrin mi uświadomił że niecnie lecha szkalowano w czasie wojny ! pisali że ma potęgi tyle co farma lub słup a on po prostu ukrywał swoją potęgę ! by wrogów zaskoczyć!ten scrin jasno to przedstawia ! pisali że mas z blak san to było 11 ataków przez tydzień ? nie prawda dał scrina z bramy więc było na pewno ponad11 13-15/ / /? byli koledzy lecha niecnie go szkalują :eek: mówiąc że zamiast szczekać na forum miał ataki słać ?! lechu zamkną im twarze dając scrina z bramy tak trzymaj lechu pogromco , niszczycielu, kilerze!

ogólnie skład tego zdania jest bez sensu, to nawet ja bym tu ze 2 przecinki i krope wpakował

ale axsel wiesz co jesteś dyplomatą kolicji i rozumiem ze literówka jakis bład każdemu sie zdarza on "zmkną" to jest przyszły prosty a lechu jezeli cos zrobił to powinien byc przeszły o ile coś w ogóle zamykał. Tak czy tak nie przypierdzielam sie ale jestes dympomatą to rozumiem czemu dajesz 30 wiez albo 35 muru tarcz do wrecza, bo pewnie piszesz jakos tak zeby julenka dwa razy przyswajał twa elokwencje
    JEST OGIEŃ , JEST IMPREZA
  • edytowano 06.09.2015
    Dominik611 napisał użytkownik: »
    No i pięknie jak za dawnych czasów tylko że teraz Lechu i Wojtek mogą sobie jedynie pomachać jęzorami jak niczego nie maja w ustach. Tyle im zostało

Akurat ja to faktycznie nie mam od 2-3 miesiecy czasu.Podejrzewam ze Lechu tez/ (prawdy nie znam)
    Ale jak juz go będę miał i dowiem się kim jesteś łachu to zacznę od ciebie.
    Nalezy sie na forum zawsze przedstawic.. więc szanowny graczu army kim jestes?
    edytowano 06.09.2015
    50 klo z 4 sojuszy ? ty??? haaaaaaaaaaaa musiało być tak co noc bo przez całą wojnę niżej 2tysięcznego miejsca stałeś calutką... teraz wiem kto był najwaleczniejszy ! lech! a co do tego czy ci się chce czy nie mam to w głębokim sfarmił bym cię ale za mało masz jeszcze woja dorób:cool:

rzucilbys we mnie brama?

to ty szpiegujesz ze slupow z alianza shinobi?

Axelku, zapomniales o czyms. Jakbys nawet teraz co trzy godziny siedzial u mnie na zamku to nie zmieni to faktu ze ja cie sfarmilem pierwszy. To tak jak z dziewczyna. Chocbys ja bzykal na okraglo to zawsze w tyle glowy masz swiadomosc ze bylem przed toba. Jakby to smakowalo?

no i jeszcze cos. "sfarmilbym" a nie "sfarmil bym"

lekcja nr 1
    http://aleklasa.pl/gramatyka-testy-na-egzaminie/186-ortografia/1375-jak-pisac-bym-bys-by-bysmy-byscie-razem-czy-oddzielnie
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 06.09.2015

Kapsel po przespaniu sie z tematem.. stwierdzam ze lechistanowi tej bramki u Ciebie nie zaliczamy.
    Fakt wszedl w Ciebie.
    Ale Ty jesteś gejem..Tobie podnoszenie ochoczo sukienki sprawia przyjemność.. Robisz to mając w tym interes i czerpiesz z tego korzyści w postaci " doznania":)

Więc Lechu sam widzisz ale tego nazwijmy to "atakiem" nie możemy Ci zaliczyć.

Musisz dać innego skrina ... z kapsla niestety ale się nie liczą. Powiem więcej :
    Masz punkty ujemne.

I bynajmniej ..jeżeli ktoś sobie pomyśli ze tu nasmiewam sie z axela777 ze jest gejem.. nie jest tak.. w nosie to mam.Niech sobie bedzie/ Ale ..Ale ataki na gejów którzy ochoczo sukienke trzymaja w górze nie będą brane pod uwagę.

Przykro mi Lechu.
  • edytowano 06.09.2015
    Lechistan napisał użytkownik: »
    rzucilbys we mnie brama?

to ty szpiegujesz ze slupow z alianza shinobi?

Axelku, zapomniales o czyms. Jakbys nawet teraz co trzy godziny siedzial u mnie na zamku to nie zmieni to faktu ze ja cie sfarmilem pierwszy. To tak jak z dziewczyna. Chocbys ja bzykal na okraglo to zawsze w tyle glowy masz swiadomosc ze bylem przed toba. Jak by to smakowalo?

no i jeszcze cos. "sfarmilbym" a nie "sfarmil bym"

lekcja nr 1
    http://aleklasa.pl/gramatyka-testy-na-egzaminie/186-ortografia/1375-jak-pisac-bym-bys-by-bysmy-byscie-razem-czy-oddzielnie

Tu patrz : lekcja nr 2.

"Choćbyś nie wiem jak się starała siostro, nie wysikasz się stojąc prosto;)"

a kaspel umie. widziales takie cuda?
    edytowano 06.09.2015
    zuku napisał użytkownik: »
    Kapsel po przespaniu sie z tematem.. stwierdzam ze lechistanowi tej bramki u Ciebie nie zaliczamy.
    Fakt wszedl w Ciebie.
    Ale Ty jesteś gejem..Tobie podnoszenie ochoczo sukienki sprawia przyjemność.. Robisz to mając w tym interes i czerpiesz z tego korzyści w postaci " doznania":)

Więc Lechu sam widzisz ale tego nazwijmy to "atakiem" nie możemy Ci zaliczyć.

Musisz dać innego skrina ... z kapsla niestety ale się nie liczą. Powiem więcej :
    Masz punkty ujemne.

I bynajmniej ..jeżeli ktoś sobie pomyśli ze tu nasmiewam sie z axela777 ze jest gejem.. nie jest tak.. w nosie to mam.Niech sobie bedzie/ Ale ..Ale ataki na gejów którzy ochoczo sukienke trzymaja w górze nie będą brane pod uwagę.

Przykro mi Lechu.

sorry man,w cudze zwiazki sie nie wtracam

Unie mamy i moze robic co mu sie podoba. w zwiazku z tym poprosze o pol punkta
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 06.09.2015
    sorry man,w cudze zwiazki sie nie wtracam

Unie mamy i moze robic co mu sie podoba. w zwiazku z tym poprosze o pol punkta

Nic z tego. Za gejów nie dajemy. Masz spalić faceta nie geja.

wtedy dostaniesz ciastko.
    edytowano 06.09.2015
    Nic z tego. Za gejów nie dajemy. Masz spalić faceta nie geja.

wtedy dostaniesz ciastko.

czekaj, moze ktos kogo znasz

yyyyyyyy

janryszard moze byc?
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 06.09.2015
    czekaj, moze ktos kogo znasz

yyyyyyyy

janryszard moze byc?

Nic lepszego nie masz?
    edytowano 06.09.2015
    Nic lepszego nie masz?

U Uzala bylem ale sie skubaniec zabunkrowal na 4-5 kilo. Musze pogrzebac w archiwum :) Ogolnie to wiesz kolo czego lata mi ta gra

Zwala musi byc, fajnie sie nasz kolega dyplomata spina. Wystarczylo zareagowac wzruszeniem ramion i tyle. Nie chce mi sie szukac reakcji Szkudnika jak mu ktos od nas wywalil offa ale dzieki temu nabralem do typa szacunku. Prawdziwy gracz :)
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 06.09.2015
    A to to jest to slep.. z hamiratem... bez beczusia z bochunem...oraz won sawem i jego slupem ligatorem..na czele z vegusia92:)

czyli ogólnie ..ludzie ktorzy opuscili Brak Snu.. aby go rozebrali.

I Ci sami ktorzy uciekli przed atakami Dream Team pod bellatores.
    krotko mowiac ludzie ktorzy nie zostaja do końca.

to niestety opinii najlepszej o nich nie mam...
    edytowano 06.09.2015
    Nie moj cyrk, nie moje malpy. Nie bylo mnie prawie pol roku, hodowalem konto na Four Kingdoms. Mam 55 lvl, krola i jakos tak zainteresowanie opadlo. Nie jestem po prostu na biezaco, kiedys moglem powiedziec o ktorej Lomot rozpoczyna robote a dzisiaj? Dzisiaj to nawet nie rozpoznaje nazw sojuszy, jacys nowi gracze, jakies usprawnienia w grze.

Konczac ten nierowny pojedynek z Axselem. Moge byc farma, moge byc cieniasem nad cieniasami, moge ze swoim kontem istniec gdzies w rankingu pomiedzy slupem a 30-tym lvlem. Ale nigdy bym nie dzwignal kiecki najcienszemu z graczy na mapie.

Czasem przyleci ktos na wypasionym dowodcy, na fullu, wypchany rubinami pod sufit. I tylko oko cieszy ze cie doceniaja, nie ida demonami na drewnie. Tak na przyklad poznalem Okrutnica czyli Matka. Pyknal mnie na piachu, patrze w poczte- porazka. Przeskakuje na piach a tu zero plomyka. Mysle sobie WTF? Zagladam w raport a on wygral jednym czy dwoma :) I zaden z nas z tego powodu nie nabijal sie z drugiego ze cos puscil czy czegos nie puscil. Gratulacje i tyle
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 06.09.2015
    Nie moj cyrk, nie moje malpy. Nie bylo mnie prawie pol roku, hodowalem konto na Four Kingdoms. Mam 55 lvl, krola i jakos tak zainteresowanie opadlo. Nie jestem po prostu na bierzaco, kiedys moglem powiedziec o ktorej Lomot rozpoczyna robote a dzisiaj? Dzisiaj to nawet nie rozpoznaje nazw sojuszy, jacys nowi gracze, jakies usprawnienia w grze.

Konczac ten nierowny pojedynek z Axselem. Moge byc farma, moge byc cieniasem nad cieniasami, moge ze swoim kontem istniec gdzies w rankingu pomiedzy slupem a 30-tym lvlem. Ale nigdy bym nie dzwignal kiecki najcienszemu z graczy na mapie.

Czasem przyleci ktos na wypasionym dowodcy, na fullu, wypchany rubinami pod sufit. I tylko oko cieszy ze cie doceniaja, nie ida demonami na drewnie. Tak na przyklad poznalem Okrutnica czyli Matka. Pyknal mnie na piachu, patrze w poczte- porazka. Przeskakuje na piach a tu zero plomyka. Mysle sobie WTF? Zagladam w raport a on wygral jednym czy dwoma :) I zaden z nas z tego powodu nie nabijal sie z drugiego ze cos puscil czy czegos nie puscil. Gratulacje i tyle

"bieżąco" o wszechmądry edukatorze:)

Jakbys byl gejem.. to i najcieńszemu byś dzwignął.. nie ma ze to tamto czy siamto.. gej jak zobaczy męską pupę to się slini i nic mu nie zrobisz.. tak ma i juz.

A taki spocony polski hudraulik dobrze zbudowany jak Ty to dla geja.. prawie jakby złapał Boga za obie nogi. Nie odpuści:)
Ta dyskusja została zamknięta.