Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Wojna Sleepwalkers - elita empire

1712

Komentarz

• edytowano 05.09.2015
    Weiss leszczu co sie chowasz mozesz odpalic zapalke jak Ci rodzice dadza sie pobawic leszczu
  • edytowano 05.09.2015
    janryszard napisał użytkownik: »
    Weiss leszczu co sie chowasz mozesz odpalic zapalke jak Ci rodzice dadza sie pobawic leszczu

Norbi.. licze do 10 i Cie nie ma tu.
  • edytowano 05.09.2015
    Wojtek mam na imie Mariusz i zwielka przykroscia musze powiedziec ze Norbi nie gra bo to on przyjol mnie do Bellatores bo to on odbil mi posta jak bs wbily kija
  • edytowano 05.09.2015
    Wojtek mam na imie Mariusz i zwielka przykroscia musze powiedziec ze Norbi nie gra bo to on przyjol mnie do Bellatores bo to on odbil mi posta jak bs wbily kija

"przyjął" ... no to dobrze zrobił bo lechistan chce go rozebrać/ ale jak nie gra to przeciez slupy nie jęczą.
  • edytowano 05.09.2015
    Wojtek ty powinienes wiedziec ze to nie ten styl 4 razy mnie zbanowali za obrazanie Ciebie i Lecha Norbi byl grzeczny
  • edytowano 05.09.2015
    Lechu moze rozebrac w nocy murzyna, przeciez pisal ze nie gra
  • edytowano 05.09.2015
    Lechu moze rozebrac w nocy murzyna, przeciez pisal ze nie gra

ja to sie malo znam..ale wydaje mi sie ze jak sie bardzo uprzesz i pragnąc z całych sił..oraz trwając w tym postanowieniu.. to idzie nawet nieaktywnemu słupowi wbic kija ciezkie zadanie przed lechistanem ale jak axela spalil to i ze słupem sobie poradzi.

Ty uwazasz inaczej?
  • axsel777axsel777 Posty: 93
    edytowano 05.09.2015
    racja lechu to mocarz ] scrin dał przecież !!! bramę z wojny u mnie o matko co to za kiler ten scrin mi uświadomił że niecnie lecha szkalowano w czasie wojny ! pisali że ma potęgi tyle co farma lub słup a on po prostu ukrywał swoją potęgę ! by wrogów zaskoczyć!ten scrin jasno to przedstawia ! pisali że mas z blak san to było 11 ataków przez tydzień ? nie prawda dał scrina z bramy więc było na pewno ponad11 13-15/ / /? byli koledzy lecha niecnie go szkalują :eek: mówiąc że zamiast szczekać na forum miał ataki słać ?! lechu zamkną im twarze dając scrina z bramy tak trzymaj lechu pogromco , niszczycielu, kilerze!
    axsel777 @ pl 1
  • edytowano 05.09.2015
    axsel777 napisał użytkownik: »
    racja lechu to mocarz ] scrin dał przecież !!! bramę z wojny u mnie o matko co to za kiler ten scrin mi uświadomił że niecnie lecha szkalowano w czasie wojny ! pisali że ma potęgi tyle co farma lub słup a on po prostu ukrywał swoją potęgę ! by wrogów zaskoczyć!ten scrin jasno to przedstawia ! pisali że mas z blak san to było 11 ataków przez tydzień ? nie prawda dał scrina z bramy więc było na pewno ponad11 13-15/ / /? byli koledzy lecha niecnie go szkalują :eek: mówiąc że zamiast szczekać na forum miał ataki słać ?! lechu zamkną im twarze dając scrina z bramy tak trzymaj lechu pogromco , niszczycielu, kilerze!

Kapsel pozwól ,że coś Ci podpowiem... jeżeli.. byli "koledzy" go szkalują i są u Was to ja bym ich nie chciał albo traktował bym z przymrużeniem oka to co mowią.

Musisz na takie rzeczy zwracać uwagę. Ja tam może mało wiem i się nie znam ale instynkt podpowiada mi ,że mam rację.

Bo widzisz.. 2 lata grać z ludzmi.. nagle wyjść iść do wroga i po minucie juz leci atak na swoich to trzeba być skur...

Jezeli opierasz sie na zdaniu takowych ludzi. To nie mamy o czym rozmawiac.

:)
    edytowano 05.09.2015
    ależ nie przecież lechu dał scrina ! on to potęga ja im tłumaczę to że mas na rebelię był w liczbie 11 to dlatego że na resztę sam lechu wysłał ze 30 a blak san koło 300 na resztę army a że inne soje z army zaprzeczają to z zawiści:D dał scrin jest dowód lechu to kiler zresztą jak czytam forum dochodzę do wniosku że bękarty przegrały tylko dlatego że taki miały kaprys to takie matki teresy w męskim wydaniu, dały wygrać armie z litości bo sam zobacz sami wojownicy w stylu lecha twoim w bd a arma? pastuchy ja leszcz itp logiczne jest że bd w każdej chwili może wrócić i nas ustawić a nie robią tego dlatego bo mają dobre serca ;)
    axsel777 @ pl 1
  • edytowano 05.09.2015
    ależ nie przecież lechu dał scrina ! on to potęga ja im tłumaczę to że mas na rebelię był w liczbie 11 to dlatego że na resztę sam lechu wysłał ze 30 a blak san koło 300 na resztę army a że inne soje z army zaprzeczają to z zawiści:D dał scrin jest dowód lechu to kiler zresztą jak czytam forum dochodzę do wniosku że bękarty przegrały tylko dlatego że taki miały kaprys to takie matki teresy w męskim wydaniu, dały wygrać armie z litości bo sam zobacz sami wojownicy w stylu lecha twoim w bd a arma? pastuchy ja leszcz itp logiczne jest że bd w każdej chwili może wrócić i nas ustawić a nie robią tego dlatego bo mają dobre serca ;)

Bękarty przegrały z tego samego powodu co kiedys Elita.. zarówno jednych i drugich opuścili "towarzysze"
    Bękartów opuścili ak. i chyba EW ze swoim danym "słowem" "na zawsze" ich wydymała.. ale akurat tego nie wiem bo wrócilem jak juz połowy sojuszy nie było":) ( tu głebszy temat miedzy mili- a vx) widocznie jeden i drugi chciał rzadzic:)

A jezeli chodzi o EE to przegrali dzieki temu ze Ty i Twoja Rebeli ich opuściła. Tu akurat jeszcze grałem i mogę potwierdzić. Wmowiliscie Piotrowi co zreszta on sobie tak wytłumaczył.. bo tak wygodniej..ze to wina lechistana i blac sun. no ale blac sun od poczatku wojny stalo z boku..czy szala sie przechylała na strone EE czy Bękartów..
    Czy wspominaliscie mu ze wy tez nie atakowaliscie? Ze mielscie odpalone wojny ale ataków zero/

Mniemam ze nie wspominaliscie.Naopowiadaliscie mu głupot ze to wina lechistana.. przez jego biernosc a prawda jest taka ze od połowy wojny juz poukladani byliscie na telefonie z milimetrem i muszkieterem. Rozbiór elity za wasz spokoj... :)

krotko mówiac tylko idiota w przyszłosci chcialby miec z wami cokowliek wspolnego.

Bo juz zawsze bedziecie tak postępować.

Zawodzic.
  • Sinka2 (PL1)Sinka2 (PL1) PL1 Posty: 72
    edytowano 05.09.2015
    zuku napisał użytkownik: »
    Bękarty przegrały z tego samego powodu co kiedys Elita.. zarówno jednych i drugich opuścili "towarzysze"
    Bękartów opuścili ak. i chyba EW ze swoim danym "słowem" "na zawsze" ich wydymała.. ale akurat tego nie wiem bo wrócilem jak juz połowy sojuszy nie było":) ( tu głebszy temat miedzy mili- a vx) widocznie jeden i drugi chciał rzadzic:)

A jezeli chodzi o EE to przegrali dzieki temu ze Ty i Twoja Rebeli ich opuściła. Tu akurat jeszcze grałem i mogę potwierdzić. Wmowiliscie Piotrowi co zreszta on sobie tak wytłumaczył.. bo tak wygodniej..ze to wina lechistana i blac sun. no ale blac sun od poczatku wojny stalo z boku..czy szala sie przechylała na strone EE czy Bękartów..
    Czy wspominaliscie mu ze wy tez nie atakowaliscie? Ze mielscie odpalone wojny ale ataków zero/

Mniemam ze nie wspominaliscie.Naopowiadaliscie mu głupot ze to wina lechistana.. przez jego biernosc a prawda jest taka ze od połowy wojny juz poukladani byliscie na telefonie z milimetrem i muszkieterem. Rozbiór elity za wasz spokoj... :)

krotko mówiac tylko idiota w przyszłosci chcialby miec z wami cokowliek wspolnego.

Bo juz zawsze bedziecie tak postępować.

Zawodzic.

Dzień Doberek :):D

Wojtuś rozpisałeś się dziś ..... czyżby dzień rozliczeń nadszedł ;)
    Wczoraj do Ciebie nie należy ,jutro jest niepewne ,tylko dziś jest Twoje
  • edytowano 05.09.2015
    sinka2 napisał użytkownik: »
    Dzień Doberek :):D

Wojtuś rozpisałeś się dziś ..... czyżby dzień rozliczeń nadszedł ;)

Bo wpadnę do punktu z niezapowiedzianą wizytą.. użyję niezrozumiałych dla Ciebie wyrazów i sformułowań technicznych przy klientach:) a potem każe wszystkim spojrzeć w ukryta kamerę i pomachać:)
    edytowano 05.09.2015
    taa ataków zero rebelia wysyłała właściwie żadnego! wiemy wszystko wiemy winny vx rebelia cykliści i żydzi hee byle tak dalej :D wszyscy winni wkoło tylko zuku walczył do końca buhaaaaaaa byle tak dalej,,,
    axsel777 @ pl 1
    edytowano 05.09.2015
    Bo wpadnę do punktu z niezapowiedzianą wizytą.. użyję niezrozumiałych dla Ciebie wyrazów i sformułowań technicznych przy klientach:) a potem każe wszystkim spojrzeć w ukryta kamerę i pomachać:)

Ha ha ha ha ....lepiej nie wpadaj ;) ...... przybyć zawsze możesz :P

Wiesz jakbyś o grze zaczął to pewnie popatrzyliby jak na wariatów .... a tak , to powiem ,ze Pan z działu technicznego :D:D
  • edytowano 05.09.2015
    taa ataków zero rebelia wysyłała właściwie żadnego! wiemy wszystko wiemy winny vx rebelia cykliści i żydzi hee byle tak dalej :D wszyscy winni wkoło tylko zuku walczył do końca buhaaaaaaa byle tak dalej,,,

akurat xxdanixx wtedy walczył :) pisze Ci prawde a Ty sie odrazu denerwujesz.

Ty piszesz same głupoty a ja mimo to zachowuje spokój.
  • edytowano 05.09.2015
    sinka2 napisał użytkownik: »
    Ha ha ha ha ....lepiej nie wpadaj ;) ...... przybyć zawsze możesz :P

Wiesz jakbyś o grze zaczął to pewnie popatrzyliby jak na wariatów .... a tak , to powiem ,ze Pan z działu technicznego :D:D

zaraz sobie to rozpisze.. jak ma taka akcja wyglądać.. wierz mi zapamiętasz do końca życia:PPPPPPP
    edytowano 05.09.2015
    zaraz sobie to rozpisze.. jak ma taka akcja wyglądać.. wierz mi zapamiętasz do końca życia:PPPPPPP

Buuhahaha to czekam :p

Nie zapomnij o przysłowiowej wisience na tort :cool:
  • LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 05.09.2015
    Marlboro Man napisał użytkownik: »
    Pewnie dlatego, że trochę jest kłamczuszek i ludzi na siebie napuszcza.

Coś tam wcześniej wspomniałeś o Rebelii, a co Zahoj już się z Lechistanem dogadał?
    Bo trzeba mieć gdzie się schować z obiektami.

narazie podrywa mnie na fejsie :D
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • typek7typek7 Posty: 15
    edytowano 05.09.2015
    Norbi , aleś ty sie wulgarny zrobił.... i jak tam twoje przekonanie, ze arma powstała żeby sichu bronić?
    wygląda na to ze cie piotrusie wydymali. zrobili ci w głowie siano, a ty zrobileś z siebie debila...
    typek7 @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.