Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Mroźne Oblężenie

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 27.08.2015 w Wasze pytania do gry
Przeglądałem stare czeluście forum, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat Mroźnego oblężenia, ponieważ te wydarzenie to nie moje czasy;). Najwięcej dowiedziałem się stąd: http://war-zone.pl/forum/viewtopic.php?t=19 (jeśli ktoś ma więcej informacji, ten ktoś niech tu je umieści;)).

Pytanie bezpośrednio do Asi: dlaczego wydarzenie zostało usunięte (czy było to spowodowane wprowadzeniem królestw?) i czy kiedykolwiek zostanie z powrotem wprowadzone do gry?
Post edited by mati007 (PL1) on
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 17.08.2015
    To wydarzenie bardzo ciekawie wyglądało! Zwłaszcza mapa. Dzięki mati za znalezienie tej strony.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 17.08.2015
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Zygfryt01 (PL1)Zygfryt01 (PL1) Posty: 113
    edytowano 17.08.2015
    chciałbym by wróciło
    Zygfryt01 @ pl 1
  • mateusz gamer2mateusz gamer2 Posty: 115
    edytowano 17.08.2015
    Tak fajnie by było bo z obrazów ładnie wygląda :(
    Goku to wspaniały człowiek
    Niech wróci alchemik!
    edytowano 25.08.2015
    Odświeżam.
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 25.08.2015
    no no ciekawie wygladało , było by bardzo fajnie zobaczyć coś takiego nowego , ( lub starego zależy jak kto patrzy :) )
    ScreenShooter
    edytowano 27.08.2015
    Wygląda ciekawie, ponieważ Mroźne Oblężenie przedstawia/ło stary styl mapy w Krainie Wiecznych Lodów - krótko mówiąc stara mapa była przejrzystsza;).

Bezpośrednim wycofaniem tegoż wydarzenia, była chyba aktualizacja wraz, z którą zostały wprowadzone do gry krainy. Czyli Oblężenie było czymś w rodzaj ''testu'' zimy.

A szkoda, ze wydarzenie zostało wycofane. GGS mogłoby pomyśleć nad ponownym wprowadzeniem tego wydarzenia do gry. Mimo wszystko, że wydarzeń jest dużo, gracze (a zwłaszcza ''starcy'', którzy pamiętają jeszcze te wydarzenie) powinni z entuzjazmem powitać Mroźne Oblężenie. Wydarzenie mogłoby się pojawić podczas jakiejś uroczystej daty - na przykład urodziny GGE.
  • O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
    edytowano 27.08.2015
    Jestem jak najbardziej za !
    Owszem, powiecie że jest sporo ( Podziemia, Mieczowe, Ciernie), ale dla tych którzy przeszli każdą mapę po 2-3 razy i zdobyli niemal wszystko co było do zdobycia ten event nie cieszy....

Dla mnie wprowadzenie Mroźnego oblężenia dałoby jakieś nowe ubranka, nowe ozdoby na zamek - a także nowe osięgnięcia typu 'wyzwól całe królestwo", ukończ mroźne oblężenie, zbierz ileś tam tabliczek za te osiągnięcia alchemika- których już nie zdobędziemy... i gracze którzy zaczęli grać później, są stratni o te kilkaset punktów potrzebnych do odblokowania herbu :(
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 27.08.2015
    W plikach gry informacja dotycząca samego eventu została usunięta ponad rok temu, ale adnotacje zostały (np informacja o jednostkach, misjach). Także można w jakikolwiek sposób odtworzyć misje, mapę i inne informacje.
    Robertolog @ WWW 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 27.08.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Przeglądałem stare czeluście forum, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat Mroźnego oblężenia, ponieważ te wydarzenie to nie moje czasy;). Najwięcej dowiedziałem się stąd: http://war-zone.pl/forum/viewtopic.php?t=19 (jeśli ktoś ma więcej informacji, ten ktoś niech tu je umieści;)).

Pytanie bezpośrednio do Asi: dlaczego wydarzenie zostało usunięte (czy było to spowodowane wprowadzeniem królestw?) i czy kiedykolwiek zostanie z powrotem wprowadzone do gry?

Witam serdecznie,

Mroźne Oblężenie to również nie moje czasy w Goodgame Studios :) Rozpoczęłam pracę w marcu 2012 roku i nie miałam okazji zapoznać się z tym wydarzeniem, słyszałam oczywiście o nim, pytałam team Empire. Udało mi się ustalić tyle, że: wydarzenie wycofano - w efekcie końcowym - trwale, początkowo były plany przywrócenia go w zmienionej, udoskonalonej formie, w ramach eventu zimowego, potem zaniechano tych działań. Bardzo przyziemny powód - brak zasobów ludzkich w kontekście dalszych planów rozwoju gry - Manager Produktu pokierował Zespół w stronę tworzenia/ulepszenia innych elementów. Firma nie zawsze liczyła ponad 1200 pracowników, jak dziś. Wcześniej poszczególne teamy liczyły zdecydowanie mniej osób, a niektóre nie istniały wcale. Z czasem Zespół Empire rozrósł się, ale oczekiwania Graczy również rosły. Częste - praktycznie cotygodniowe aktualizacje - zajmowały czas na tyle, że tworzono nowe pomysły, zamiast koncentrować się na starszych. Tym oto sposobem Mroźne Oblężenie wycofano z gry.
    Obecnie w Empire występuje Kraina Wiecznych Lodów i nie ma większego sensu wprowadzania drugiej zimowej krainy, nawet w ramach wydarzenia. Mam nadzieję, że moja odpowiedź odpowiada na Wasze pytanie.

Pozdrawiam
    edytowano 27.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

Mroźne Oblężenie to również nie moje czasy w Goodgame Studios :) Rozpoczęłam pracę w marcu 2012 roku i nie miałam okazji zapoznać się z tym wydarzeniem, słyszałam oczywiście o nim, pytałam team Empire. Udało mi się ustalić tyle, że: wydarzenie wycofano - w efekcie końcowym - trwale, początkowo były plany przywrócenia go w zmienionej, udoskonalonej formie, w ramach eventu zimowego, potem zaniechano tych działań. Bardzo przyziemny powód - brak zasobów ludzkich w kontekście dalszych planów rozwoju gry - Manager Produktu pokierował Zespół w stronę tworzenia/ulepszenia innych elementów. Firma nie zawsze liczyła ponad 1200 pracowników, jak dziś. Wcześniej poszczególne teamy liczyły zdecydowanie mniej osób, a niektóre nie istniały wcale. Z czasem Zespół Empire rozrósł się, ale oczekiwania Graczy również rosły. Częste - praktycznie cotygodniowe aktualizacje - zajmowały czas na tyle, że tworzono nowe pomysły, zamiast koncentrować się na starszych. Tym oto sposobem Mroźne Oblężenie wycofano z gry.
    Obecnie w Empire występuje Kraina Wiecznych Lodów i nie ma większego sensu wprowadzania drugiej zimowej krainy, nawet w ramach wydarzenia. Mam nadzieję, że moja odpowiedź odpowiada na Wasze pytanie.

Pozdrawiam
    Co prawda to prawda - bezsensowne byłoby tworzenie nowego wydarzenia podobnego do którychś z krain. Dlatego proponuję, aby Mroźne Oblężenie zostało trochę zmienione i dodane do przygód w Krainie Wiecznych Lodów - i tam będzie można zdobyć głowę smoka;).
  • Zygfryt01 (PL1)Zygfryt01 (PL1) Posty: 113
    edytowano 27.08.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Co prawda to prawda - bezsensowne byłoby tworzenie nowego wydarzenia podobnego do którychś z krain. Dlatego proponuję, aby Mroźne Oblężenie zostało trochę zmienione i dodane do przygód w Krainie Wiecznych Lodów - i tam będzie można zdobyć głowę smoka;).

jestem za !!!!
    Zygfryt01 @ pl 1
Sign In to comment.