Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Wybrzeże mieczowe- dam radę?

Mostian (PL1)Mostian (PL1) Posty: 18
edytowano 08.09.2015 w Wasze pytania do gry
Witam. Mam pytanie związane z eventem Wybrzeże mieczowe: Dam radę je ukończyc z 32 lvl? Dużo będę potrzebował zabawek i wojska przez cały event? Ile surowców będzie mnie to kosztowac? Jest wogoóle sens się za to zabierac?
Post edited by Mostian (PL1) on
Nick: Mostian
Sojusz: Ghost Division
"Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie"

tlsig_by_ofzen-d7dmv7k.png
«1

Komentarz

• mateusz gamer2mateusz gamer2 Posty: 115
    edytowano 26.08.2015
    To nie zależy od lewla to zależy od wojska i maszynek :)
    Goku to wspaniały człowiek
    Niech wróci alchemik!
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 26.08.2015
    Będzie Ci ciężko ze względu na Twoje możliwości militrne i gospodarcze. Na taki event potrzeba setek wojsk i (o ile się człek skupia na wieżach i nie atakuje wiosek z zasobami) tysięcy zasobów na rozwój obozu. Pisząc w skrócie: na razie sobie daruj.:)

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Amatyl (PL1)Amatyl (PL1) PL1 Posty: 104
    edytowano 26.08.2015
    Poziom poziomem...

Poziom może być mało znaczący dla kogoś kto jest w stanie kupić tygodniowo rubiny za X zł, albo i codziennie

Dobre wojsko i zabawki i możesz dać rade, a gdy będziesz miał wojsko etc. za rubiny to już z górki...
    Amatyl @ pl 1
  • Mostian (PL1)Mostian (PL1) Posty: 18
    edytowano 26.08.2015
    Dobra, dzięki za rady. Odpuszczę sobie głównie ze względu na zasoby, bo mam trochę Demonicznych,z Obcych wpadłoby kilka setek wędrownych ale surki by pewnie za brakło ;)
    Nick: Mostian
    Sojusz: Ghost Division
    "Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie"

tlsig_by_ofzen-d7dmv7k.png
  • perłatyskie (PL1)perłatyskie (PL1) Posty: 232
    edytowano 26.08.2015
    to mniej od poziomu zależy a bardziej od pożliwosci militarno-gospodarczych, jak pisał zysiu.
    wniosek jak masz trzy niezłe posty na zielonym dasz rade .
    a jak nie ..
    fog
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 26.08.2015
    Na takie eventy lepiej się zabierać bo badaniu słabszych wetków. Na obóz pójdą setki tysięcy surków. Przez całe wydarzenie potrzeba maszynek i jak najlepszego woja
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 26.08.2015
    na mieczowym która strona lepjej iść góra czy dołem ? :D dzisiaj szarpnołem od poczatku tylko pytanie takie mi się w głowie nasówa która lepjej ?:)
    ScreenShooter
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 26.08.2015
    to chyba bez znaczenia ja zawsze chodzę dołem
    piotr4440 @ WWW 1
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 26.08.2015
    Przesadzacie, ten event równie dobrze można przejść, wykorzystując surkę z ataków. A wojsko też zwykłe starczy.
    Robertolog @ WWW 1
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 26.08.2015
    Robertolog napisał użytkownik: »
    Przesadzacie, ten event równie dobrze można przejść, wykorzystując surkę z ataków. A wojsko też zwykłe starczy.

Masz rację. Ale na ataki po zasoby potrzeba wojska i maszynek.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Kvark (PL1)Kvark (PL1) Posty: 26
    edytowano 26.08.2015
    Mostian napisał użytkownik: »
    Dobra, dzięki za rady. Odpuszczę sobie głównie ze względu na zasoby, bo mam trochę Demonicznych,z Obcych wpadłoby kilka setek wędrownych ale surki by pewnie za brakło ;)

Jeśli masz wojsko, a brakuje Ci surki, to poproś sojusz o wsparcie surowcami. Rzadko nadarza się lepsza okazja do zdobycia ubranek.
    K.
    "Żeby kogoś dobrze znieważyć, nie wystarczy przemożne pragnienie, entuzjazm ani zapał. Konieczny jest warsztat."
  • F A B (ASIA1)F A B (ASIA1) ASIA1 Posty: 169
    edytowano 26.08.2015
    Ech wystarczy sie dobrze za to wziąć :) ja w godzine juz 9 wiez zniszczyłem, wydałem tylko 2k rubinow :))
  • StrongVIIStrongVII Posty: 72
    edytowano 26.08.2015
    Mostian napisał użytkownik: »
    Witam. Mam pytanie związane z eventem Wybrzeże mieczowe: Dam radę je ukończyc z 32 lvl? Dużo będę potrzebował zabawek i wojska przez cały event? Ile surowców będzie mnie to kosztowac? Jest wogoóle sens się za to zabierac?

Ja kupilem rubiny i mam demony i sam nie wiem czy mi sie oplaca grac w tym evencie
    Gracz - StrongVII
    Lvl - 34
    Sojusz - Temple of Gold
    Ranga - Przywódca
    Koalicja: ARMA

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
    Rektuacja do Temple of Gold otwarta! Dołącz do nas już teraz, napisz na priv w grze graczowi StrongVII
    edytowano 26.08.2015
    Bartek Pecko napisał użytkownik: »
    Ech wystarczy sie dobrze za to wziąć :) ja w godzine juz 9 wiez zniszczyłem, wydałem tylko 2k rubinow :))

Tylko???? Dla Ciebie 2k rubli to jest TYLKO????

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 26.08.2015
    Hm... Jak ktoś ma głowę do gry i trochę czasu może przejść całą edycję w tydzień bez wydawania rubinów:)...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • F A B (ASIA1)F A B (ASIA1) ASIA1 Posty: 169
    edytowano 26.08.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »
    Tylko???? Dla Ciebie 2k rubli to jest TYLKO????

Jak sie atakuje duzo fortec to sie da zdobyc nawet i 6.000 rubinów dziennie ;))
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 26.08.2015
    Hm... Jak ktoś ma głowę do gry i trochę czasu może przejść całą edycję w tydzień bez wydawania rubinów:)...
    no ja ciernie w 5 dni przeszłem bez ani 1 rubina
    piotr4440 @ WWW 1
  • iqmatiqmat Posty: 72
    edytowano 31.08.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »
    Na takie eventy lepiej się zabierać bo badaniu słabszych wetków. Na obóz pójdą setki tysięcy surków. Przez całe wydarzenie potrzeba maszynek i jak najlepszego woja

Nie opowiadaj głupot po wojnie koalicyjnej jak mnie spalili i nie miałem tytułu straszliwego, ani nie byłem w sojuszu, który ma stolicę przeszedłem to wydarzenie całe kupiłem jeszcze 3 ubranka i 5 dekoracji i to samymi weteranami i zabawki drewniane.
    iqmat @ pl 1
    edytowano 31.08.2015
    iqmat napisał użytkownik: »
    Nie opowiadaj głupot po wojnie koalicyjnej jak mnie spalili i nie miałem tytułu straszliwego, ani nie byłem w sojuszu, który ma stolicę przeszedłem to wydarzenie całe kupiłem jeszcze 3 ubranka i 5 dekoracji i to samymi weteranami i zabawki drewniane.

A który masz lvl?

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

• Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    edytowano 31.08.2015
    rafal1302 napisał użytkownik: »
    na mieczowym która strona lepjej iść góra czy dołem ? :D dzisiaj szarpnołem od poczatku tylko pytanie takie mi się w głowie nasówa która lepjej ?:)

Forteca i wieża przed/po niej jest łatwiejsza na dole. Potem to sam już nie pamiętam, ale przed krakenem też najlepiej wybrać dolną, lub środkową.
    No niestety...
Sign In to comment.