Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

nagrody z konkursów

irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
edytowano 19.08.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
mam taki pomysł, aby w konkursach dodać możliwość wyboru nagrody graczowi (niech będą do wyboru np. jedna z dwóch czy trzech dostępnych nagród)
myślę, że nie tylko mnie denerwują np. nagrody, których nie chcę, albo nie są mi do niczego przydatne (najlepszym przykładem jest np. nagroda w postaci dekoracji - ogród) mam ich już pełno w magazynie we wszystkich postach oraz krainach
po co mi kolejny ogród, który od razu ląduje w magazynie obiektów dekoracyjnych
miałbym do wyboru choćby: ogród lub 1k złota czy też nawet tylko 10 rubinów i wybieram to co mi pasuje,
ogród dla mnie obecnie nie jest żadną motywacją, (kiedyś było inaczej hehehe)
Post edited by irob1 (PL1) on
irob1 @ pl 1

Komentarz

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 18.08.2015
    irob1 napisał użytkownik: »
    mam taki pomysł, aby w konkursach dodać możliwość wyboru nagrody graczowi (niech będą do wyboru np. jedna z dwóch czy trzech dostępnych nagród)
    myślę, że nie tylko mnie denerwują np. nagrody, których nie chcę, albo nie są mi do niczego przydatne (najlepszym przykładem jest np. nagroda w postaci dekoracji - ogród) mam ich już pełno w magazynie we wszystkich postach oraz krainach
    miałbym do wyboru choćby: ogród lub 1k złota czy też nawet tylko 10 rubinów i wybieram to co mi pasuje,

Dla mnie ogród to skarb, ale zgadzam się, powinna być np. 3 nagrody do wyboru :)
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 18.08.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »
    Dla mnie ogród to skarb, ale zgadzam się, powinna być np. 3 nagrody do wyboru :)

Albo najlepiej żeby były stare porządne nagrody....
  • irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    edytowano 18.08.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »

dla mnie kiedyś ogród też był skarbem, ale teraz gdy mam po 30 ogrodów na każdym zamku, każdym post to żadna nagroda, chyba żeby ją zburzyć i dostać 3 i 4k surki
    irob1 @ pl 1
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 18.08.2015
    Zgadzam się w 100%. BGS powinno to wprowadizić.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Viper-PL (PL1)Viper-PL (PL1) Posty: 33
    edytowano 19.08.2015
    Fajny pomysł jestem za.
    Nick: Viper-PL
    Serwer: Polska 1
    Poziom: 59
    Sojusz: Wiekszy Obciach

• rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 19.08.2015
    Bardzo fajny pomysł jestem za ;)
    ScreenShooter
  • iqmatiqmat Posty: 72
    edytowano 19.08.2015
    irob1 napisał użytkownik: »

Ja mam to samo
    iqmat @ pl 1
Sign In to comment.