Strona główna Polish Wasze pytania do gry

wyposażenie

piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
edytowano 18.08.2015 w Wasze pytania do gry
Asiu czy możesz wytłumaczyć jak dokładnie działają bonusy na znalezienie lepszego wyposażenia i jaka jest szansa znalezienia wyposażenia danej rangi bez bonusów a także czy poziomy wież majom na to jakiś wpływ
Post edited by piotrek75 (PL1) on
piotr4440 @ WWW 1

Komentarz

• bojan (PL1)bojan (PL1) PL1 Posty: 28
    edytowano 18.08.2015
    Ta gra jest tak oszukana ze az zal na innych serverach premiam 200% na rubiny a na Polskim ciezko 100% dostac co za zdzierstwo powinnien byc strajk konkretny a co do bonusów to juz wogóle klapa oszukana totalnie i zeby nie było ze ktos sie zali i narzeka bo to jest okłamywanie graczy i to jawne
    bojan @ pl 1
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 18.08.2015
    Oczywiście, że jest wpływ poziomu wieży. Nie pamiętam na którym, ale potem np wpadają tylko kamienie lvl 3-5. Wyposażenie na poziomie zwykłym nie wpada, na poziomie niezwykłym wpada rzadko.
    Robertolog @ WWW 1
  • Zygfryt01 (PL1)Zygfryt01 (PL1) Posty: 113
    edytowano 18.08.2015
    Tylko nie wiadomo jak to przeliczyć .
    Skoro dajmy na to mam dowódce 90 % znalezienia artefaktu i 30 % z badań i poziom 60 wieży to jaka jest szansa że wypadnie ci lega.
    Zygfryt01 @ pl 1
  • iqmatiqmat Posty: 72
    edytowano 18.08.2015
    Robertolog napisał użytkownik: »
    Oczywiście, że jest wpływ poziomu wieży. Nie pamiętam na którym, ale potem np wpadają tylko kamienie lvl 3-5. Wyposażenie na poziomie zwykłym nie wpada, na poziomie niezwykłym wpada rzadko.

Jeszcze chyba zależy to od lvl, bo latam dowódcą, gdzie nie ma nic na szansę znalezienia lepszego wyposażenia i mi nigdy nie wpadają zwykłe tylko minimum niezwykłe, a mam 70lvl. chyba, że ma to coś wspólnego z kuźnia sojuszu u nas w sojuszu jest 14 poziom kuźni.

Jak ktoś wie to niech napisze.
    iqmat @ pl 1
Sign In to comment.